Porównywarka (0)
PLN

Dron DJI Mavic Mini

nr kat.: 9999587218
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Dron DJI Mavic Mini
Outlet Stan: dobry Szczegóły
  • Czas działania [min]: 30
  • Sterowanie: Kontroler
  • Zasięg [m]: 2000
  • Maksymalna prędkość: 47 km/h (w trybie Sport, bez wiatru)
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Mavic Mini - Fly As You Are 


Otwórz swoje niebo. Kompaktowy, ale potężny Mavic Mini jest idealnym kreatywnym towarzyszem, który uchwyci twoje chwile. Wraz z łatwą w obsłudze aplikacją DJI Fly będziesz cieszyć się uproszczonymi lotami i perspektywą.


Korzyści:


  • Ważący 249 gramów Mavic Mini jest prawie lekki jak przeciętny smartfon. Dzięki temu jest wyjątkowo przenośny i umieszcza go w najniższej klasie wagowej dronów, co w wielu krajach może go zwolnić z przepisów rejestracji tego typu urządzeń.
  • Nowa aplikacja DJI Fly oferuje prostą i intuicyjną obsługę, umożliwiając tworzenie kinowych ujęć za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Ma również samouczek lotu, który pomoże Ci szybko i bezpiecznie rozpocząć latanie z Mavic Mini.
  • Mavic Mini obsługuje zdjęcia lotnicze 12MP i filmy 2,7K Quad HD. 3-osiowy gimbal z napędem zapewnia doskonałą stabilność aparatu i zapewnia wyraźny, wyjątkowo płynny obraz.
  • Dedykowany kontroler obsługuje wideo HD z odległości do 2 km. Odłączane drążki sterujące można łatwo przechowywać w aparaturze, aby zwiększyć łatwość przenoszenia.
  • Aplikacja DJI Fly zapewnia użytkownikom zintegrowany dostęp do SkyPixel, platformy mediów społecznościowych, umożliwiającej użytkownikom udostępnianie zdjęć lotniczych i filmów. Przeglądaj prace, udostępniaj własne, a nawet odkrywaj popularne miejsca z fotografii lotniczej w Twojej okolicy.The Everyday FlyCam


Mniejszy, lżejszy, lepszy

Kompaktowy i przenośny - tak lekki jak smartfon


Ważący poniżej 250 gramów Mavic Mini jest prawie tak lekki jak przeciętny smartfon. Dzięki swojej niewielkiej wadze znajduje się wśród dronów, które w wielu krajach, zwolnione są z przepisów obowiązkowej rejestracji. Biorąc pod uwagę zmianę przepisów w UE od 1 lipca 2020 roku, posiadacze Mavica Mini nie będą musieli rejestrować go w urzędzie również w Polsce, ponieważ znajduje się poniżej progu wagowego, jaki będzie obowiązywał..
Łatwy w użyciu

Szybka i łatwa obsługa.


Nowa aplikacja DJI Fly oferuje prostą i intuicyjną obsługę, umożliwiając tworzenie kinowych ujęć za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Posiada również samouczek lotu, który pomaga szybko i bezpiecznie rozpocząć latanie z Mavic Mini.


Bezpieczne latanie

Nie martw się, lataj więcej.


Mavic Mini jest wyposażony w osłonę śmigła 360 ° (w wersji Fly More Combo), która w pełni chroni śmigła i poprawia bezpieczeństwo lotu. Dzięki dolnemu systemowi wizyjnemu i GPS Mavic Mini może unosić się precyzyjnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Łatwa w użyciu aplikacja
 

Pozwól aplikacji wykonać pracę.


Aplikacja DJI Fly oferuje różne szablony, dzięki którym można stworzyć niesamowite ujęcia za pomocą jednego kliknięcia. Nawet początkująca osoba bez doświadczenia w edycji może zamienić każdą nagraną chwilę w hit mediów społecznościowych.


Twórz płynne, żywe ujęcia

Stabilizowana kamera + gimbal


Przekształć każdą chwilę w dzieło sztuki. Mavic Mini obsługuje zdjęcia lotnicze o rozdzielczości 12 MP i filmy Quad HD 2,7K,. 3-osiowy gimbal zapewnia doskonałą stabilność kamery i zapewnia że zarejestrowany materiał będzie wyraźny, wyjątkowo płynny.