MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 2268

Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit

nr kat.: 1425003 DJI

Outlet

2268,-

Zaoszczędzisz 340,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus (2020) 128GB MicroSD MB-MC128HA/EU + adapter
Kup zestaw
Dostępność
191439 DJI RONIN-S Essentials Kit gimbal do aparatów

DJI RONIN-S Essentials Kit gimbal do aparatów

Bądź na czasie

Ronin-S to zaprojektowany w obudowie jednoręcznej do lustrzanek i kamer gimbal, który, umożliwia twórcom wykonywanie filmów z ręki wraz z doskonałą stabilizacją obrazu.

Uchwyć chwilę

Ronin-S daje niezależnym twórcom filmowym możliwość tworzenia spontanicznych nagrań z doskonałą płynnością i świeżą perspektywą.

Funkcja SmoothTrack

Funkcja gimbala SmoothTrack działa na wszystkich trzech osiach. Przytrzymaj przedni spust, by w jednym płynnym ruchu przejść z trybu pionowego do trybu podwieszanego. Nowy tryb sportowy pozwala na natychmiastowe rejestrowanie szybko poruszających się scen.

Stabilizacja w każdych warunkach

Odłączana, modułowa konstrukcja Ronin-S ułatwia transport gimbala. Dzięki nowemu standardowi mocowania płyty oraz zabezpieczeń z szybkozłączką z łatwością zamocujesz kamerę na gimbalu w celu śledzenia obiektu lub na statywie do wykonywania statycznych zdjęć.

Płynność ruchu

Obsługa Ronin-S jest łatwa i intuicyjna. Jest to możliwe dzięki Auto Tune, które kontroluje moment obrotowy. Silnik o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym aktywnie stabilizuje ujęcia przy prędkości nawet do 75 km/h.

Pełna ostrość

Łatwe w obsłudze pokrętło regulacji ostrości umożliwia lepsze skupienie na obiekcie. Po podłączeniu kompatybilnej kamery do gimbala Ronin-S można ustawić ostrość z pomocą dołączonego kabla. Masz również możliwość dodania opcjonalnego silnika zewnętrznego, który zapewnia szerszą kompatybilność wszystkich typów obiektywów przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji sterowania.

Innowacyjna konstrukcja

Innowacyjna konstrukcja Ronin-S umożliwia zamocowanie kamery nad osią obrotu, dzięki czemu wbudowany wyświetlacz aparatu nie jest zasłonięty. Dodatkowo silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie aparatu przy zaawansowanych konfiguracjach.

Pełna kontrola

Technologia SmoothTrack pozwala na przejście od ruchu kamery do statycznego ujęcia przy użyciu jednej ręki. Przełączanie pomiędzy trzema profilami następuje za pomocą prostego kliknięcia na przycisk M. Przytrzymaj przycisk, by przejść w tryb sport i uchwycić szybko poruszające się obiekty.

Przenośny, wszechstronny i ergonomiczny

Ergonomiczna konstrukcja Ronin-S uwalnia nas od niechcianych wstrząsów podczas przechodzenia z jednej pozycji do drugiej, zapewniając płynne ujęcie. Modułowa konstrukcja oferuje wiele możliwości zastosowania. Zamontuj gimbal na wózku RC, aby uzyskać ujęcia śledzące z niskiej perspektywy lub wykorzystaj jako zdalnie sterowaną głowicę, mocując go na wysięgniku.

Kreatywne funkcje w aplikacji DJI Ronin

Najbardziej dramatyczne sceny powstają dzięki starannie zaplanowanym i pomysłowym ujęciom. W aplikacji DJI Ronin znajdziesz zestaw automatycznych funkcji, które pozwolą na tworzenie jeszcze bardziej kreatywnych i profesjonalnych materiałów filmowych, pozwalających uwolnić Twój prawdziwy potencjał filmowy. Kreatywne funkcje: Panorama, Timelapse, Motionlapse, Track

ActiveTrack 3.0

Seria Ronin po raz pierwszy wykorzystuje technologię ActiveTrack. Smartfon zamocowany nad aparatem, aplikacja Ronin oraz gimbal Ronin-S współpracują ze sobą w celu osiągnięcia jeszcze lepszej płynności i bardziej precyzyjnych ruchów gimbala w każdej sytuacji, umożliwiając skupienie się na tworzeniu jeszcze lepszych ujęć odpowiadających Twojej wizji.

Techniczne nowe

Przeznaczenie

Aparat fotograficzny

Kompatybilność

Uniwersalny

Stabilizacja

3-osiowa

Maksymalny udźwig [kg]

3.6

Zasilanie

Akumulator

Maks. czas pracy [h]

12

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth

Pozostałe funkcje

ActiveTrack 3.0, Force Mobile, Motionlapse, Panorama, SmoothTrack Timelapse

Inne

Pokrętło ostrości Focus Wheel;

Fizyczne

Waga [g]

1860

Ogólne

Producent

Dji

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Dystans aparatu, Etui, Kabel USB, Pasek rzepowy na gimbal, Płytka szybkiego montażu, Przedłużenie rączki / Statyw, Śrubka mocująca 1/4"-20 (3 szt.), Stabilizator obiektywu

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit ×
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit
Gimbal DJI Ronin-S Essentials Kit

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy