Porównywarka (0)
PLN

Gimbal DJI Ronin-SC

nr kat.: 9999455777
Gimbal DJI Ronin-SC
Gimbal DJI Ronin-SC

Opis i specyfikacja

190960 DJI Ronin-SC gimbal do aparatów bezlusterkowych

DJI Ronin-SC gimbal do aparatów bezlusterkowych

3-osiowy ręczny gimbal DJI Ronin-S.C. został stworzony dla aparatów bezlusterkowych. Cechuje się lekką konstrukcją i doskonałą stabilizacją. Umożliwia tworzenie profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

Lekki i kompaktowy

Ronin-SC został stworzony z myślą o filmowcach i twórcach, umożliwiając im nagrywanie niesamowitych ujęć, gdziekolwiek są. Solidna konstrukcja została wykonana z magnezu i aluminium i waży zaledwie 1,1 kg. Modułowa i prosta budowa sprawia, że gimbal można łatwo przenosić i spakować nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.

Większa kompatybilność

Ronin-SC współpracuje z szeroką gamą kamer i obiektywów, jednocześnie spełniając wszystkie standardy jakości. Został szczegółowo przetestowany, aby mieć pewność, że utrzymać wagę 2 kg i pozwoli na nagrywanie przy tym płynnych, kinowych ujęć. Intuicyjne i łatwe w obsłudze sterowanie migawką i ostrością obiektywu jest kompatybilne z wybranymi modelami większości popularnych marek.

Dynamiczna stabilizacja

Ronin-SC gwarantuje idealną stabilizację nawet w ujęciach pełnych akcji. Tryb Sport wzmacnia czułość każdej osi i zapewnia skuteczność w szybkich scenach, gwałtownych ruchach, a nawet przy całkowitych zmianach kierunku.

Ramię osi Roll – innowacyjna konstrukcja

Aparat mocowany jest nad osią roll, dzięki czemu podgląd wbudowanego wyświetlacza kamery nie jest niczym ograniczony, natomiast sam silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach. Po wprowadzeniu tej innowacyjnego konstrukcji przez DJI, została ona rozpowszechniona w całej branży ręcznych gimbali.

Nieograniczona oś Pan

Ronin-SC pozwala na nieprzerwany ruch w osi Pan, co pozwala na tworzenie bardziej ambitnych materiałów. Zastosowanie wielu ciekawych funkcji jak np. Infinite 360° Roll, umożliwia uwiecznienie całkowicie unikalnego ujęcia.

Komfortowa praca

Przyciski i spust migawki są łatwo dostępne i umożliwiają pełną kontrolę. Szeroki, antypoślizgowy uchwyt akumulatora ułatwia trzymanie gimbala przez długi czas i pozwala na komfortową pracę przez cały dzień.

ActiveTrack 3.0

Zamocowany nad aparatem smartfon współpracuje wraz z aplikacją Ronin oraz gimbalem w celu osiągnięcia jeszcze lepszej płynności i precyzyjności ruchów w każdym momencie. Możesz skupić się na tworzeniu jeszcze lepszych ujęć, które będą odpowiadać Twojej kreatywnej wizji.

Aplikacja Ronin

Układ interfejsu aplikacji Ronin został ulepszony, dzięki czemu dostęp do podstawowych ustawień jest jeszcze szybszy. Aplikacja automatyzuje proces dostrajania gimbala i dzięki temu w łatwy sposób możesz przygotować zestaw do działania.

Łatwa konfiguracja urządzenia

Na każdym ramieniu umieszczono blokady osi, co gwarantuje szybkie przygotowanie gimbala do transportu i ułatwiają wyważenie każdej z osi. Szbkozłączka została wyposażona w element pozycjonujący, który pozwala na zachowanie optymalnej pozycji kamery i usprawnia jej ponowny montaż na gimbalu. Podczas wyłączania urządzenia, silniki stopniowo zmniejszają moc, co zapewnia niezawodność i łatwość obsługi w każdych warunkach.

Specyfikacja:

  • Funkcje automatyczne: Panorama, Timelapse, Motionlapse, Motion Control
  • Wymiary gimbala: 220 × 200 × 75 mm
  • Waga: 1,1 kg
  • Maksymalny czas pracy: 11 godzin
  • Przetestowany udźwig: do 2 kg

Techniczne nowe

Przeznaczenie

Aparat fotograficzny

Kompatybilność

Uniwersalny

Stabilizacja

3-osiowa

Zakres osi Tilt (pochylenia) [stopnie]

315

Zakres osi Roll (obrotu) [stopnie]

315

Zakres osi Pan (Panorama) [stopnie]

360

Tryby pracy

ActiveTrack 3.0, Sport

Sterowanie

Pokrętło od regulacji ostrości

Maksymalny udźwig [kg]

2

Zasilanie

Akumulator, 2450 mAh

Maks. czas pracy [h]

11

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth

Pozostałe funkcje

Motionlapse, Panorama, Timelapse

Mocowania

Otwór montażowy 1/4", Otwór montażowy 3/8", Płytka mocująca (Quick-Release Plate), Uchwyt na telefon

Inne

Zakres drgań kątowych ±0,02°;Aplikacja Ronin;

Fizyczne

Szerokość [mm]

165

Wysokość [mm]

370

Głębokość [mm]

150

Waga [g]

830

Ogólne

Producent

Dji

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Dystans aparatu, Etui, Kabel USB, Klucze, Osłona portu (8-pin) 2x, Przedłużenie rączki / Statyw, Przewód MCC Multi-USB, Przewód MCC Type-C, Śrubka mocująca 1/4"-20 (3 szt.), Uchwyt na smartfona, Zestaw śrub

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Raty i leasing

Jak skorzystać z oferty ratalnej?
Krok 1