Kamera PANASONIC HX-A1ME-K Czarny

nr kat.: 858338839

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
5 na 5

git

Nie go pro, ale i tak daje radę. Jest lekka, opływowa i kręci świetne filmy. Do tego bajer z kręceniem w podczerwieni i slow motion. Warto.

5 na 5

okejka

Kamera, która u mnie jest wybitnie sportowa. Pasuje do mtego najlepiej, bo jest mała, lekka i odporna na wodę. Da się ją zamontować dosłownie wszędzie i to nawet bez oryginalnych uchwytów. Montaz jest łatwy, a kamerka nie przeszkadza w uprawianiu aktywności. Polecam!

5 na 5

tak

Najlepszy produkt na rynku w segmencie kamerek sportowych. Bez problemu do użycia też w domu jako kamerka internetowa. profesjonalny design, materiały i technika za rozsądną cenę. Jakość filmów kręconych w nocy jest świetna!

Więcej opinii

Aktualności

Więcej

Kamera PANASONIC HX-A1ME-K Czarny ×
Kamera PANASONIC HX-A1ME-K Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]