Porównywarka (0)
PLN

Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter

nr kat.: 1343743
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter
  • Typ karty: micro Secure Digital eXtended Capacity (microSDXC)
  • Pojemność: 128 GB
  • Klasa: UHS-I klasa prędkości 3 (U3) , 10
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu 

Poczwórna ochrona 

Linia 

Akcesoria 

Po prostu właściwa karta

Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i prędkości odczytu w swojej klasie. Idealna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca wydajnością i wytrzymałością...z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia.

* Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o pojemności 256GB, 128GB oraz 64GB. Kompatybilność hosta urządzeń może się różnić.

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu

Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO Plus 128 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

* Wymienioną powyżej prędkość odczytu podano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od pojemności karty.

Żyj pełnią życia

Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 128 GB pomieści 4 godziny wideo Full HD, 6 godzin wideo HD lub 7500 zdjęć.* Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

* Powyższe dane przedstawiono w oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone z Użyciem Samsung Galaxy S7 jako urządzeniem hostowym oraz przy założeniu, że przeciętnie rzeczywista pojemność wynosi 93,1% tej, którą podana jest na karcie. Rzeczywista pamięć może być niższa niż ta, którą podano na karcie.

Rozszerzona kompatybilność

Karty EVO Plus – zarówno SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD pasuje do większości urządzeń niemal wszystkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i wydajność kart EVO Plus.

Poczwórna ochrona

Twoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne. Karty EVO Plus chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie¹, ekstremalne temperatury², lotniskowe rentgeny³ oraz pola magnetyczne równe temu, jakie wytwarza rezonans magnetyczny⁴. Firma Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.

¹ Potwierdzona certyfikatem wodoodporność zgodna z IEC 60529 i IPX7.
² Temperatura użytkowania między -25°C a 85°C, temperatura przechowywania między -40 a 85 °C.
³ Do 50 Rentgenów.
⁴ Do 15 000 Gausów.
* Samsung nie ponosi odpowiedzialności za i) uszkodzenia i/lub utratę danych ani ii) koszty poniesione w związku z odzyskaniem danych zapisanych na karcie pamięci.

.

Ogólne

Producent

Samsung

Typ karty

micro Secure Digital eXtended Capacity (microSDXC)

Linia

EVO Plus

Klasa

UHS-I klasa prędkości 3 (U3), 10

Pojemność

128 GB

Prędkość zapisu [MB/s]

90

Prędkość odczytu [MB/s]

100

Załączone wyposażenie

Adapter SD

Okres gwarancji

10 lat na kartę, 12 miesięcy na adapter

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Jarosław C.

Uwagi do nieprawidłowych informacji o produktach

Karta jest O.K. tylko jest mały niuans, który przed chwilą reklamowałem. W oficjalnym opisie karty ze strony MM jest info, że karta zapisuje z prędkością 90 MB na sek. Natomiast na karcie za którą zapłaciłem i dzisiaj otrzymałem jest info, że karta zapisuje z prędkością do 60 MB na sek. Zostałem wprowadzony w błąd i za kartę zapłaciłem 65,90 zł, a nie jak w innych możliwych miejscach za tą samą kartę 49 - 53 zł. Zasugerowałem się oficjalnym opisem i zostałem po prostu oszukany.

5/5

tomissi

128 evo

samsung 128 evo plus marka sama w sobie polecam

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Marek

Samsung Evo Plus

Karta o bardzo dobrych parametrach w stosunku do ceny. Produkt znanej i uznanej firmy. Sprawdza się idealnie w Nintendo Switch dzięki bardzo szybkiemu odczytowi co ma kluczowe znaczenie w ładowaniu gier. Zapis natomiast również imponująco wysoki, do 90 MB/s wg producenta, co mniej się sprawdzi w konsoli, natomiast posiadam drugą taką samą w laptopie narzeczonej (jako dodatkowa pamięć flash) - tutaj zapis robi robotę, również sprawdza się idealnie. Cóż więcej można powiedzieć o karcie pamięci? Jest bardzo dobra, działa, w przystępnej cenie - warto jednak dorzucić kilka złotych i mieć gwarancję szybkości operacji i żywotności (bezpieczeństwa danych). Polecanko dla wszystkich którzy się wahają.

Opinia potwierdzona zakupem
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter ×
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 128GB MicroSD MB-MC128GA/EU + adapter

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy