Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV

nr kat.: 1317126 CANON
Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Dostępność


Canon EOS 5D Mark IV - W pogoni za doskonałością


Stworzony z myślą o pracy w każdej sytuacji aparat EOS 5D Mark IV jest pięknie zaprojektowanym i starannie wykonanym urządzeniem uniwersalnym. Bez względu na to, co fotografujesz, aparat EOS 5D Mark IV zapewnia bezkompromisową jakość obrazu i całkowicie profesjonalne parametry pracy.


Funkcje:

 • Matryca CMOS o rozdzielczości 30,4 megapikseli zapewnia niezwykle szczegółowe obrazy
 • Wyjątkowe możliwości fotografowania przy słabym oświetleniu
 • Cyfrowy optymalizator obiektywu zapewnia dodatkową korekcję
 • Dzięki rozszerzonemu 61-punktowemu systemowi AF śledzi nawet najbardziej ruchliwe obiekty
 • Czujnik pomiarowy ze 150 000 pikseli
 • Serie zdjęć z szybkością 7 kl./s z w pełni działającym autofokusem
 • Wyraźny i precyzyjny wyświetlacz dotykowy LCD
 • Nagrywanie filmów 4K i zapisanie każdej klatki jako szczegółowego zdjęcia
 • Wbudowane moduły Wi-Fi i NFC pozwalają łączyć aparat ze smartfonem, z tabletem lub laptopemTechnologia Dual Pixel RAW


Matryce Dual Pixel mają dwuelementowe fotodiody. Taka konstrukcja matrycy oznacza, że odbiera ona sygnał obrazu A i B i wykrywa różnice fazowe między nimi, co umożliwia uzyskanie ostrości w ramach systemu Dual Pixel AF. Podczas rejestrowania obrazu matryca odbiera obraz z połączonych sygnałów A i B. Technologia umożliwia ustawianie ostrości i fotografowanie za pomocą tej samej matrycy.

W przypadku fotografowania przy użyciu technologii Dual Pixel RAW w pliku RAW zapisywane są dwa obrazy. Jeden obraz składa się z połączonych danych obrazu A+B, a drugi – z danych samego obrazu A. Oznacza to, że plik Dual Pixel RAW zawiera zwykły obraz oraz informacje o paralaksie, które można zmierzyć i ekstrapolować w oparciu o odległość do fotografowanego obiektu. Ponieważ pliki Dual Pixel RAW zawierają dwa obrazy, mają dwukrotnie większy rozmiar niż normalne pliki RAW.

Dzięki narzędziu Dual Pixel RAW Optimizer w programie Digital Photo Professional użytkownicy mogą wykorzystać dane Dual Pixel zarejestrowane w pliku Dual Pixel RAW w celu dokonania mikroregulacji punktu maksymalnej ostrości, korzystając z informacji o głębi zawartych w pliku.

Rejestrowanie szczegółów. Rejestrowanie wszystkiego.


Matryca CMOS o rozdzielczości 30,4 megapikseli zapewnia niezwykle szczegółowe obrazy pozbawione zakłóceń, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych obszarach. Większa rozdzielczość oznacza, że żaden szczegół nie zostanie utracony. Użytkownik może przycinać obrazy w celu uzyskania idealnego zdjęcia z zachowaniem wysokiej jakości.Redukcja efektu zjawy


W odróżnieniu od efektu flary, który można czasem wykorzystać w kreatywny sposób, sprawiając, że obraz zyskuje niski kontrast i zamgloną atmosferę, efekt zjawy jest niepożądany i skutkuje zarejestrowaniem na obrazie odbić światła wewnątrz obiektywu. Efekt ten można kontrolować dzięki technologii Dual Pixel RAW i dokładnej regulacji.
Wyjątkowe możliwości fotografowania przy słabym oświetleniu


Skuteczność pracy przy słabym oświetleniu jest lepsza przy każdym ustawieniu czułości ISO, a szum cyfrowy jest w znacznym stopniu redukowany. Maksymalna czułość ISO wynosi 32 000 (z możliwością rozszerzenia do ISO 102 400). Możesz mieć pewność, że jakość obrazu będzie nadzwyczajna, nawet podczas fotografowania przy słabym oświetleniu.Cyfrowy optymalizator obiektywu


Cyfrowy optymalizator obiektywu zapewnia dodatkową korekcję. Kompensuje inne niepożądane efekty optyczne, na przykład efekt wywoływany przez filtr dolnoprzepustowy aparatu. W rezultacie zyskujemy optymalną skuteczność pracy i zachwycającą jakość obrazu.
Każdy szczegół uchwycony na zdjęciu


W aparacie 5D Mark IV zastosowano styl obrazów podkreślający drobne szczegóły, aby zmaksymalizować ilość szczegółów przechwytywanych przez matrycę o rozdzielczości 30,4 MP. Ustawienie to nadaje priorytet gradacji odcieni i poprawia odwzorowanie drobnych szczegółów.

Styl obrazu podkreślający drobne szczegóły ma regulowane parametry ostrości podobne do filtra maski wyostrzającej w programie Adobe Photoshop i oprogramowaniu DPP firmy Canon.W mgnieniu oka


Skup się na wydarzeniu, dzięki rozszerzonemu 61-punktowemu systemowi AF, który śledzi nawet najbardziej ruchliwe obiekty. W aparacie EOS 5D Mark IV 61 punktów1 AF zostało umieszczonych na szerszym obszarze roboczym – 8% szerszym w pionie w centrum obszaru oraz 24% szerszym w poziomie w strefie peryferyjnej – dzięki czemu zapewniają one jeszcze więcej swobody w umieszczaniu obiektów w dowolnym miejscu podczas ustalania kompozycji ujęcia.
Niezrównana dokładność AF nawet w przypadku teleobiektywów


Osoby fotografujące wydarzenia sportowe lub dziką przyrodę często korzystają z superteleobiektywów z pierścieniami pośrednimi, aby zbliżyć się do obiektów. Dzięki maksymalnie 61 punktom z 21 punktami krzyżowymi przy wartości przysłony f/81 precyzyjne ostrzenie jest znacznie prostsze.
Wybór trybu pracy AF pod kątem obiektu


AI Servo AF III firmy Canon wykorzystuje algorytm AF, który poprawia czułość podczas śledzenia kadrów, w których ruch obiektu może wystąpić nagle.

Analiza sześciu przypadków AF (z możliwością regulacji) pomoże dobrać dostosowane do konkretnych obiektów ustawienia, takie jak czułość śledzenia, śledzenie przyspieszenia/zwalniania czy automatyczne przełączania punktów AF.


Uwiecznianie wydarzeń, klatka po klatce


Aparat EOS 5D Mark IV został zaprojektowany pod kątem maksymalnej wydajności. Umożliwia wykonywanie serii zdjęć z szybkością 7 kl./s z w pełni działającym autofokusem i automatyczną ekspozycją. W pojedynczej serii można zarejestrować nawet 21 obrazów RAW lub nieograniczoną liczbę obrazów JPEG. Nigdy nie przegapisz następnego ujęcia. W trybie Live View można wykonywać serie zdjęć z szybkością 4,3 kl./s z włączonym śledzeniem AF. Nigdy nie przegapisz następnego ujęcia.

Wyraźny i precyzyjny wyświetlacz dotykowy LCD


Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala z intuicyjnym ekranem dotykowym sprawia, że obsługa aparatu EOS 5D Mark IV to prawdziwa przyjemność. Polecenia w menu można wybierać poprzez dotykanie ekranu. Aby przeglądać zdjęcia, należy przesuwać palcem po ekranie w lewo lub w prawo. Cztery opcje kolorystyczne zapewniają czytelność ekranu o dowolnej porze dnia i nocy.

Spersonalizowany ekran szybkich nastaw


Każdy fotograf jest inny i pracuje na swój własny sposób. Z tego powodu inżynierowie firmy Canon umożliwili szybką i łatwą zmianę typu, rozmiaru i pozycji ikon na spersonalizowanym ekranie szybkich nastaw w aparacie, dzięki czemu można bez problemów znaleźć ulubione ustawienia.Trwałość i niezawodność


Aparat EOS 5D Mark IV jest bardzo odporny na pył i wilgoć3 i ma trwałą konstrukcję ze stopu magnezowego, co umożliwia fotografowanie nawet w pogarszających się warunkach. Aparat EOS 5D Mark IV jest lżejszy niż model EOS 5D Mark III i został opracowany w celu zapewnienia lepszych parametrów pracy i zwiększenia żywotności sprzętu.Krystalicznie czysty i wyraźny obraz


Zaawansowana matryca światłoczuła aparatu EOS 5D Mark IV umożliwia uwiecznianie wydarzeń na filmie z większą szczegółowością i wyrafinowaniem. Dzięki opcjom nagrywania w wysokiej rozdzielczości 4K1 i Full HD z różną liczbą klatek na sekundę, np. w zwolnionym tempie w trybie 60p, filmowanie lustrzanką cyfrową zyskało nowy wymiar.


Zachowanie szczegółów na filmach HDR


Poprzez przełączanie między normalnymi, a niedoświetlonymi klatkami tryb HDR kompresuje najjaśniejsze obszary ujęcia i pozwala zachować więcej szczegółów obrazu. W rezultacie otrzymujemy obraz o szerokim zakresie dynamicznym.Doskonałe zdjęcia z klatek filmu


Dzięki funkcji przejętej z modelu EOS-1D X Mark II aparat EOS 5D Mark IV umożliwia nagrywanie filmów 4K i zapisanie każdej klatki jako pięknego i szczegółowego zdjęcia w rozdzielczości 8,8 megapiksela w pliku JPEG na karcie pamięci.


Profesjonalna regulacja ostrości


W aparacie EOS 5D Mark IV zastosowano Dual Pixel CMOS AF, jedno z najważniejszych usprawnień w stosunku do modelu EOS 5D Mark III. Dzięki możliwości płynnego i precyzyjnego zmieniania ustawień ostrości w każdej rozdzielczości, od 4K do Full HD, wystarczy dotknąć wyświetlacza LCD w miejscach ustawiania ostrości i pozwolić, aby aparat zrobił resztę.

Gniazda mikrofonu, słuchawek i HDMI


Gniazda na mikrofon i słuchawki umożliwiają nagrywanie doskonałych filmowych ścieżek dźwiękowych i monitorowanie dźwięku pod kątem idealnej głośności. Gniazdo HDMI umożliwia przesyłanie pełnego zakresu dźwięku i nieskompresowanych sygnałów wyjściowych Full HD do rejestratorów zewnętrznych lub monitorów.Bezproblemowa integracja


Wbudowane moduły Wi-Fi i NFC pozwalają łączyć aparat ze smartfonem, z tabletem lub laptopem albo bezpośrednio z wybraną usługą udostępniania zdjęć. To rozwiązanie sprawdza się idealnie w przypadku przesyłania zdjęć klientom lub udostępniania ich w serwisach społecznościowych. Obsługa protokołów FTP/FTPS przyda się osobom fotografującym w miejscach z dostępem do sieci Wi-Fi, którym zależy na dodatkowych zabezpieczeniach.


W kontakcie ze światem


Wbudowany moduł GPS dodaje do każdego zdjęcia dane dotyczące lokalizacji i dba o dokładność zegara wewnętrznego aparatu EOS 5D Mark IV. Jest on również bardziej wydajny energetycznie, dzięki czemu będziesz fotografować jeszcze dłużej. Dane GPS ułatwiają katalogowanie zdjęć, a także odnajdywanie określonych miejsc fotografowania.Łączenie i zdalne fotografowanie


Aparatem EOS 5D Mark IV można sterować bezprzewodowo z urządzeń inteligentnych z zainstalowaną aplikacją Canon Camera Connect (system iOS lub Android). Użytkownik może rejestrować obraz z trudno dostępnych punktów obserwacyjnych i zdalnie sterować takimi funkcjami jak dotykowe ustawianie ostrości – jest to świetne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za płynną regulację ostrości filmów.


Kadrowanie i zmiana rozmiaru


Funkcja kadrowania i zmiany rozmiaru podczas odtwarzania w aparacie EOS 5D Mark IV pozwala zmieniać kompozycję po wykonaniu zdjęć poprzez łatwą zmianę rozmiaru zdjęć z myślą o natychmiastowym udostępnianiu przez wbudowany moduł Wi-Fi. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku aparatu EOS-1D X Mark II, fotografowie mogą kadrować obrazy zgodnie z własnymi preferencjami, a następnie szybko wysyłać je do redaktorów i stanowisk obsługi zdjęć.
Szybkie i niezawodne przesyłanie danych


Łączność USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie plików na dysk komputera PC lub Mac, dzięki czemu nadaje się do udostępniania materiałów w środowiskach studyjnych.


Uniwersalne opcje zapisu


Aparat EOS 5D Mark IV ma gniazda kart SD i CF obsługujące szybkie karty UDMA 7 i zapis danych z szybkością do 167 MB/s.

Zastosowane technologie

Karta SD Karta SD

Karta SDHC Karta SDHC

Karta SDXC Karta SDXC

4K Ultra HD 4K Ultra HD

NFC NFC

Wi-Fi Wi-Fi

Tak Tak

3.0 (SuperSpeed) 3.0 (SuperSpeed)

TAK TAK

PictBridge PictBridge

Matryca

Typ matrycy

CMOS

Rozmiar matrycy

36 x 24 mm

Rozdzielczość efektywna [mln punktów]

30.4

Procesor obrazu

DIGIC 6+

Rozdzielczość przetwornika [mln punktów]

31.7

Przestrzeń kolorów

Adobe RGB, sRGB

Czyszczenie matrycy

Wbudowany system czyszczący EOS

Inne

Filtr dolnoprzepustowy: wbudowany/stały

Obiektyw

Kompatybilne obiektywy

EF (z wyłączeniem obiektywów EF-S / EF-M)

Inne

Ogniskowa: odpowiednik ogniskowej obiektywu 1.0x

Lampa błyskowa

Rodzaj lampy

Zewnętrzna

Tryby pracy lampy

Automatyczny, Synchronizacja na tylną kurtynę migawki

Kompensacja błysku

-3EV do + 3EV z krokiem co 1/3EV

Zewnętrzna lampa błyskowa

E-TTL II, Gorąca stopka, Tryb manualny

Inne

Blokada ekspozycji lampy błyskowej Sekwencja nastaw ekspozycji lampy błyskowej Sterowanie zewnętrzną lampą błyskową Synchronizacja X-sync: 1/200 s (tylko lampy błyskowe Speedlite serii EX) Zgodność z zewnętrznymi lampami błyskowymi: E-TTL II z lampą błyskową Speedlite serii EX; bezprzewodowa obsługa wielu lamp błyskowych

Podgląd zdjęć

Typ ekranu

Clear View LCD II, TFT LCD

Cechy ekranu

Dotykowy, Powłoka antyrefleksyjna, Regulacja jasności

Przekątna ekranu [cal]

3.2

Rozdzielczość ekranu [tys. punktów]

1620

Wizjer

Tak

Cechy wizjera

Matówka stała, z przezroczystą nakładką LCD prezentującą informacje, Pentagonalny układ pryzmatyczny, Punkt oczny: Około 21 mm (od środka soczewki okularu), Z korekcją dioptrii -3 do +1, 100% pokrycia kadru

Inne

Informacje o funkcji AF: pojedyncze punkty/punkty Spot AF, ramka AF, stan AF, wskaźnik ostrości, tryb AF, wybieranie punktu AF, rejestracja punktu AF Informacje o ekspozycji: czas naświetlania, wartość przysłony, czułość ISO (zawsze wyświetlana), blokada AE, poziom ekspozycji/kompensacji, pomiar błysku, krążek pomiaru punktowego, ostrzeżenie ekspozycji, sekwencja naświetlania, tryb pomiaru, tryb fotografowania Informacje o lampie błyskowej: gotowość lampy błyskowej, szybka synchronizacja, blokada FE, kompensacja ekspozycji lampy błyskowej, światło redukujące efekt czerwonych oczu Informacje o obrazie: informacje o karcie, maks. liczba zdjęć seryjnych (wskaźnik 2-cyfrowy), priorytet jasnych partii obrazu (D+), wskaźnik JPEG/RAW, Dual Pixel RAW, cyfrowy optymalizator obiektywu. Informacje o kompozycji siatka, poziomica elektroniczna Inne informacje: stan akumulatora, symbol ostrzeżenia, detekcja migotania, tryb wyzwalania migawki, balans bieli

Zapis danych

Nośnik danych

Karta Compact Flash typ I Karta SD Karta SDHC Karta SDXC

Format zapisu zdjęć

JPEG, RAW, RAW + JPEG, sRAW 1, sRAW 2

Maks. rozdzielczość zdjęć

6720 x 4480

Format zapisu filmów

AVC/H.264, MOV, MP4, MPEG4

Maks. rozdzielczość filmów

4K Ultra HD

Szybkość nagrywania (ilość kl./s)

29,97 kl/s (4096 x 2160), 60 kl/s (1920x1080), 120 kl/s (1280x720)

Rejestrowanie dźwięku

AAC-LC

Inne

Możliwa dowolna kombinacja standardów RAW + JPEG; możliwość przypisania osobnej karty dla każdego formatu, w tym Dual Pixel RAW + JPEG Możliwość ręcznego tworzenia i wyboru nowych folderów

Funkcje

Automatyka ostrości (AF)

Blokada AF (AF Lock), Mikroregulacja AF, Pojedynczy, Punktowy, Ręczny, Światło wspomagające AF, Tryb ciągły (AI Servo), Tryb mieszany (AI Focus), Tryb pojedynczy (One Shot), TTL-CT-SIR z sensorem CMOS, Wyświetlanie wybranego punktu AF, Zakres pomiaru od -2 do 18EV, 61 punktów / 41 punktów krzyżowych (f/4), w tym 5 podwójnie krzyżowych (f/2,8)

Zdjęcia seryjne

Do 7 kl./s

Samowyzwalacz

2 sekundy + zdalny, 10 sekund + zdalny

Efekty kolorów

Krajobraz, Monochromatyczny, Neutralny, Portret, Standard, Użytkownika, Wierne

Odtwarzanie/modyfikowanie

Edycja, Histogram, Indeks, Ochrona, Ostrzeżenie o prześwietlonych obszarach, Pojedyncze zdjęcia, Pokaz slajdów, Usuwanie, Widok miniatur, Zoom

Podgląd obrazu na żywo

TAK

Łączność bezprzewodowa

NFC Wi-Fi

GPS

Tak

Inne

Obsługiwane systemy nawigacji satelitarnej: Satelity GPS (USA) Satelity GLONASS (Rosja) System Quasi-Zenith Satellite Michibiki (Japonia)

Ekspozycja

Czułość

Auto, Tryb rozszerzony H2: 102400, 100 - 32000

Czas naświetlania [s]

Tryb B (Bulb), 1/8000 - 30

Pomiar światła

Centralnie ważony uśredniony, Czujnik pomiarowy RGB+IR 150 000 pikseli, Pomiar skupiony, Punktowy, Wielosegmentowy, 252-strefowy

Tryby ekspozycji

Auto+, Preselekcja migawki, Preselekcja przysłony, Program AE, Ręczna Ekspozycja (M), Ustawienia własne (custom)

Korekcja ekspozycji

-5EV do +5EV z krokiem co 1/3 lub 1/2EV

Blokada ekspozycji

Automatyczna, Ręczna

Balans bieli

Balans bieli

Automatyczny, Białe światło fluorescencyjne, Lampa błyskowa, Miejsca ocienione, Niestandardowy, Regulacja balansu bieli Niebieski/Bursztynowy +/-9, Regulacja balansu bieli Purpurowy/Zielony +/-9, Światło dzienne, Światło żarowe, Ustawienie własne, Zachmurzenie

Bracketing balansu bieli

+/-3 poziomy w krokach co 1, Sekwencja 2, 3, 5 lub 7 zdjęć po każdym zwolnieniu migawki

Zasilanie

Źródło zasilania

Akumulator litowo-jonowy

Rodzaj akumulatora/baterii

LP-E6N

Techniczne

USB

TAK

Standard USB

3.0 (SuperSpeed)

HDMI

TAK

Typ złącza HDMI

Mini (typ C)

Pozostałe złącza

Mikrofonowe (mini-jack 3.5 mm), Port słuchawek

Zastosowane technologie

PictBridge

Fizyczne

Obudowa

Odporna na kurz, Odporna na zachlapania, Stop magnezu

Wysokość [mm]

116.4

Szerokość [mm]

150.7

Głębokość [mm]

75.9

Waga [g]

800

Ogólne

Producent

Canon

Linia

EOS Mark

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Akumulator, Kabel USB, Ładowarka, Osłona bagnetu korpusu, Pasek

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Fantastyczny aparat....

Fantastyczny aparat. Mogłabym się rozpisywać bez ograniczeń. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przesiadka z 6D, różnica ogromna. Trochę waży, ale dla mnie to nie problem.

5 na 5

Opinia

Aparat bardzo fajny.
Szkoda tylko, że przy tak dobrej ofercie ratalnej sklep Saturn posiada tylko i wyłącznie eksponaty pokazowe .

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Super sprzęt w super...

Super sprzęt w super cenie od www.i-hurtownia.pl

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 48 m-cy.

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 48 m-cy.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy.

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV ×
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV
Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 5D Mark IV

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]