Mikroskop CELESTRON Microspin posiada czujnik obrazowania połączony z górnym i dolnym oświetleniem zapewniając tym samym doskonałą rozdzielczość. Posiada obiektywy 10x, 20x, 30x, 40x, 50x, 60x. Doskonały zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Korzyści:

 • Wieżyczka obiektywu z wieloma obiektywami
 • Daje możliwość wykonywania wysokiej jakości zdjęć i filmów
 • Duże maksymalne powiększenie
 • Oświetlenie LED zasilane z przewodu USB 2.0

​​​​
Techniczne

Powiększenie

x100, x200, x300, x400, x500, x600

Rodzaj

Mikroskop

Inne

Oświetlenie LED; Wbudowany aparat cyfrowy 2MP; Typ połączenia USB 2.0;

Ogólne

Producent

Celestron

Kolor

Szary

Załączone wyposażenie

Narzędzia do prac precyzyjnych, Orogramowanie, Szkiełka mikroskopowe

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Przybliżę wam moją opinię ;)

Zbliża się okres szkolny, zakupiłem więc chrześniakowi mikroskop, coby zachęcić go do rozwijania jego naukowych pasji. I żeby lepiej poznał otaczający go świat. Rozłożyłem sprzęt, przeczytałem z nim instrukcję i pokazałem mu, jak go używać. Pomysł okazał się trafiony, bo chrześniak zainteresował się oglądaniem mikro-świata bardzo szybko i ewidentnie to go wciągnęło. Problem jednak w tym, że... wciągnęło i mnie ;) gdy tylko chrześniak odchodzi o mikroskopu to ja korzystam z chwili i sam przyglądam się światu w dużym powiększeniu. Bo to powiększenie na prawdę może być spore... nie tylko 100, 200, czy 300-to krotne, ale i 600-cio krotne (bo takie wynika z dostępnych tu obiektywów: 10x, 20x, 30x, 40x, 50x, 60x)! A to daje ogromne... możliwości! Tak, dzięki takiemu powiększeniu można swobodnie oglądać mikro-strukturę liści, różnego rodzaju drobne włókna i materiały, a nawet okruchy skał i kamieni, a wreszcie i mikroskopijne żyjątka. Najmniejszy obszar obserwacji możliwy do osiągnięcia to 0.6x0.45 mm, z kolei największy to 100x 3.6x2.7 mm. Dzięki temu, wszystkie obserwowane próbki przybierają zupełnie innego wyglądu w dużym powiększeniu,a to pozwala widzieć świat w innych barwach i perspektywach. Pozwala głęboko zastanowić się nad wszystkim, co nas otacza. I lepiej to poznać.

Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że to, co oglądamy przez soczewki mikroskopu, możemy sfotografować lub sfilmować i od razu wysłać do komputera, aby zrobić swoją kolekcję niezbędną w pracy każdego młodego naukowca. Aby zrobić swoją kolekcję do późniejszych porównań, zestawień, analiz, powtórnych obserwacji... Cieszę się, że za tak niewielkie pieniądze kupiłem na prawdę dobry sprzęt, który (jak się okazuje!) cieszy i bawi (ale i uczy!) nie tylko osobę młodą, ale i dorosłą. I wierzę, że będzie bawić i uczyć jeszcze przez długi czas, nie tylko dlatego, że mocno wciąga, ale i dlatego, że cały sprzęt wygląda na solidny i wytrzymały. Czuję więc, że to będzie nasza wspólna pasja na długie lata...

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Ochrona 36 miesięcy

Gwarancja Plus Ochrona 36 miesięcy

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona od nieszczęśliwego wypadku oraz przepięcia
 • Ochrona na wypadek włamania lub rabunku

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Mikroskop cyfrowy CELESTRON Microspin 822535/44114
Mikroskop cyfrowy CELESTRON Microspin 822535/44114 ×
Mikroskop cyfrowy CELESTRON Microspin 822535/44114
Mikroskop cyfrowy CELESTRON Microspin 822535/44114
Mikroskop cyfrowy CELESTRON Microspin 822535/44114

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]