Porównywarka (0)
PLN

Obiektyw CANON RF 50mm f/1.2L USM

nr kat.: 1392344
Obiektyw CANON RF 50mm f/1.2L USM
Obiektyw CANON RF 50mm f/1.2L USM

Opis i specyfikacja

Doskonały obiektyw 50 mm


Obiektyw RF, który wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności fotografowania dzięki doskonałej ostrości obrazu, wyjątkowej kontroli twórczej i bardzo skutecznej pracy przy słabym oświetleniu.

Model RF 50mm f/1.2L USM zapewnia nowy standard parametrów optycznych w fotografii pełnoklatkowej. Wyjątkowa jasność i ostrość przekłada się na znacznie większą szczegółowość obrazu, nawet na krawędziach kadru.
Fotografia portretowa


Ogniskowa obiektywu 50 mm zapewnia perspektywę podobną do tej, którą postrzega ludzkie oko. Niezwykle duży otwór przysłony (f/1,2) zapewnia bardzo małą głębię ostrości, dzięki czemu można uwydatniać wyostrzone obiektyw, np. oczy, na łagodnym, nieostrym tle.Fotografia uliczna


Dzięki jasnej maksymalnej przysłonie i możliwości szybkiego nastawiania ostrości model RF 50mm f/1.2L USM jest idealnym obiektywem do zdjęć ulicznych. Umożliwia rejestrowanie jeszcze wyraźniejszego obrazu w zastanym świetle.


Sztuka


Drukowanie fotografii wykonanych przy użyciu obiektywu takiego jak RF 50mm f/1.2L USM to czysta przyjemność. Gwarantuje on niezwykły poziom szczegółowości. Umożliwia artystom-fotografikom tworzenie imponujących prac przeznaczonych na wystawy.


Największy otwór przysłony


Maksymalna przysłona (f/1,2) modelu RF 50mm f/1.2L USM jest największa, jeśli chodzi o parametry obiektywów dostępnych w ofercie Canon EOS. Fotografowie i filmowcy mogą robić zdjęcia z bardzo małą głębią ostrości, a to doskonały sposób na uwydatnienie obiektu na potencjalnie rozpraszającym tle.
Doskonała czułość przy słabym oświetleniu


Możliwość pracy z takimi szerokimi przysłonami pozwala fotografom na korzystanie z krótkich czasów naświetlania w warunkach słabego oświetlenia, co umożliwia „zamrażanie” ruchu obiektu i niwelowanie drgań aparatu. Model RF 50mm f/1.2L USM jest doskonałym narzędziem do rejestrowania atmosfery ujęcia przy użyciu zastanego światła.Solidny i szybki – przeznaczony dla profesjonalistów


Model RF 50mm f/1.2L USM należy do serii L firmy Canon i jest odporny na kurz i wilgoć¹. Konfigurowalny pierścień regulacji na obiektywie zapewnia bezpośredni dostęp do ustawień aparatu. Ich regulowanie jest wyraźnie wyczuwalne.Charakterystyka

Rodzaj

Stałoogniskowy

Typ obiektywu

Standardowy

Mocowanie

Canon R

Przeznaczenie

Canon

Średnica filtra [mm]

77

Powiększenie

x0.19

Ogniskowa [mm]

50

Minimalna przysłona

16

Maksymalna przysłona

f/1.2

Listki przysłony

10

Kąt widzenia [stopnie]

27, 40, 46

Dystans minimalny [cm]

40

Konstrukcja

15 elementów w 9 grupach

Zastosowane technologie

Autofokus, Silnik USM

Fizyczne

Długość [mm]

108

Średnica [mm]

89.8

Waga [g]

950

Ogólne

Producent

Canon

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Pokrowiec na obiektyw, Pokrywa obiektywu, Tylna pokrywa obiektywu

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

Outlet

nr kat.: 9999438054

Outlet

  • Stan jakościowy produktu: doskonały
  • Wyprzedaż ostatnich sztuk
13239
Taniej o 1986
11253,-

Raty i leasing