1. KUP GABARYTOWĄ CHŁODZIARKĘ WOLNOSTOJĄCĄ

2. zarejestruj SWÓJ ZAKUP W CIĄGU 14 DNI NA WWW.GORENJEPROMOCJE.PL

3. ODBIERZ ODKURZACZ PIONOWY BEZPRZEWODOWY SVC216FMLW GRATIS

PROMOCJA TRWA 06.09 - 31.12.2021 LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD

WYBIERZ PRODUKT
REGULAMIN PROMOCJI
ZAREJESTRUJ ZAKUP





Filtr HEPA
Usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza
Stała moc
Stabilna moc ssania w trakcie odkurzania
2 odkurzacze w 1
Ręczny lub pionowy


Wybrane funkcje chłodziarek Gorenje

NoFrost Plus

Koniec żmudnego rozmrażania

Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku, zainstalowany w komorze zamrażarki, zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już rozmrażać wnętrza zamrażarki, a jej pojemność może być wykorzystywana bardziej efektywnie. Opakowania lub kawałki zamrożonej żywności nie przyklejają się do siebie, utrzymując komorę zamrażarki w czystości i porządku.

MultiFlow 360°

Idealny mikroklimat na każdej półce

System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza i najlepsze warunki przechowywania żywności.

Kostkarka z dystrybutorem wody

Nie potrzeba filtra, ani podłączenia do instalacji wodociągowej

Lodówka ze sterowaną dotykowo kostkarką oraz dystrybutorem wody, pozwala cieszyć się schłodzoną wodą oraz lodem w kostkach lub kruszonym bez konieczności podłączania lodówki do instalacji wodociągowej. Dzięki specjalnej smukłej konstrukcji, kostkarka nie zajmuje zbyt wiele miejsca we wnętrzu urządzenia.

ConvertZone

Stworzona do Twoich potrzeb

Chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym zmianę komory zamrażania w komorę chłodziarki, dzięki regulacji temperatury w zakresie od -20°C do +5°C, spełni wszystkie Twoje potrzeby – nawet te największe.

KitchenFit

Elegancki i wyrafinowany wygląd idealnie płaskiej powierzchni

Ta chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym płytszą zabudowę, pasuje idealnie do Twojej kuchni, oferując przy tym bardzo dużą pojemność.

TwistIce

Manualna kostkarka obrotowa

Już nie zabraknie Ci lodu w zamrażarce dzięki wyjmowanej, wewnętrznej kostkarce do lodu TwistIce. Wystarczy przekręcić uchwyt i cieszyć się schłodzonymi napojami.

Sprężarka inwerterowa

Wydajny, cichy i trwały

Chłodziarka wyposażona w kompresor inwerterowy lepiej i szybciej dostosowuje się do zmian temperatury zachodzących w jej wnętrzu – to oznacza mniejsze wahania temperatury i lepsze warunki przechowywania żywności.

Metal Cooling

Dodatkowa ochrona

Ta chłodziarko-zamrażarka posiada specjalną metalową powłokę na tylnej ścianie. Połączenie zaawansowanych technologii zapewnia zawsze idealny poziom temperatury wewnątrz urządzenia.


Funkcje dotyczą wybranych modeli chłodziarek.