Philips Avent nareszcie w Media Markt!

Zdrowe początki to zdrowa przyszłość. Misją Philips Avent jest wspieranie rodziców i ich dzieci, zapewnienie im najlepszego startu w życie dla zdrowia teraz i w przyszłości. Nasze produkty nie tylko pomagają mamom dłużej karmić piersią, a także wspierają dalsze etapy rozwoju dziecka. Philips Avent dokłada wszelkich starań oferując najwyższej jakości produkty, kierując się potrzebami rodziców. Co najważniejsze, Philips Avent jest marką najczęściej rekomendowaną przez mamy i położne* - i Ty możesz zaufać nam już dziś.

Philips Avent jest marką najczęściej rekomendowaną przez mamy i położne*

Skompletuj wyprawkę dla swojego maluszka z naszym przewodnikiem

Spodziewacie się dziecka? Chcesz karmić naturalnie?

Czy wiesz, że 60% kobiet kończy karmienie piersią wcześniej niż by chciały z powodu bólu lub dyskomfortu, obawy że nie mają wystarczającej ilości mleka czy ograniczeń wynikających ze zmiany stylu życia mamy? Elektryczny laktator Philips Avent pomoże Ci dłużej naturalnie karmić piersią. Pobudza i reguluje laktację. Klinicznie potwierdzono, że laktatory Philips Avent są bardziej komfortowe w porównaniu do innych, wiodących marek*.

Wybierz pojedynczy laktator elektryczny Philips Avent, który pomoże Ci dłużej naturalnie karmić piersią. Większy komfort i więcej pokarmu w dowolnym miejscu i czasie.

sprawdź

Tryb delikatnej stymulacji i 3 ustawienia odciągania

Miękka nakładka masująca stymuluje wypływ mleka

Umożliwia odciąganie w komfortowej, wyprostowanej pozycji

Ulepszony, wyjątkowo cichy laktator, dla dyskretnego odciągania

Karmisz butelką?

Są dni, gdy masz za dużo na głowie. Podgrzewacz do butelek Philips Avent szybko i równomiernie podgrzeje mleko w zaledwie 3 minuty. Jest łatwy w obsłudze, wyposażony w przydatne ustawienia rozmrażania i może być również używany do podgrzewania jedzenia dla Twojego maluszka.

Wybierz elektryczny podgrzewacz Philips Avent, który zadba o to, żeby Twój maluszek dostał idealnie i równomiernie podgrzany posiłek.

sprawdź

Ciepła butelka dla dziecka w 3 minuty

Szybkie i równomierne podgrzewanie

Ustawienie łagodnego rozmrażania butelek dla dzieci

Rozszerzasz dietę swojego dziecka?

Rozszerzanie diety niemowlaka to nowy etap w życiu maluszka i jego rodziców. Rozpoczyna się już od 5-6 miesiąca życia dziecka, gdy koniecznie jest wprowadzenie nowych pokarmów, bogatych w składniki odżywcze. Mimo tej konieczności, aż do końca pierwszego roku życia – mleko mamy jest podstawą diety dziecka. Pierwsze stałe pokarmy są tylko uzupełnieniem i jedynie uczą oraz przygotowują dziecko na nowe smaki i konsystencje. W 6-8 miesiącu życia dziecka, karmionemu piersią, podaje się 2-3 posiłki uzupełniające, w 9-24 miesiącu 3-4 posiłki uzupełniające i 1 lub 2 przekąski. W pierwszych tygodniach rozszerzania diety, każdy nowy produkt wprowadzamy pojedynczo i co kilka dni tak, aby w razie wystąpienia alergii pokarmowej łatwo będzie dojść do tego, co ją wywołało. Zdrowa dieta jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju niemowlaka i małego dziecka, a najzdrowszą formą przyrządzania posiłków jest gotowanie na parze. W ten sposób zachowujemy najwięcej witamin i wartości odżywczych.

Parowaro-blender 4w1 Philips, pozwala na przyrządzenie pierwszych posiłków w prosty sposób: wystarczy ugotować na parze, a potem odwrócić dzbanek i zblendować.

sprawdź

Ugotuj na parze, obroć i zmiksuj.

Zdrowe posiłki na każdy etap rozwoju dziecka

Gotuj, miksuj, rozmrażaj oraz podgrzewaj w 1 urządzeniu!

Niezawodne połączenie ze swoim maluszkiem?

Elektroniczna niania Philips Avent na której możesz polegać.

Nasza nowa generacja elektronicznych niań została wyposażona w jeszcze bardziej udoskonalone podstawowe funkcje. Dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się pełnym spokojem, mając pewność, że ich dziecko jest bezpieczne w swoim pokoju i czuje się dobrze. Gdy maluszek się obudzi, będzie gaworzył, zapłacze lub gdy będzie Cię potrzebował, usłyszysz ten dźwięk tak jakby był obok Ciebie. Technologia DECT, która zachwyca krystaliczną czystością. 100% prywatności, bez zakłóceń. Bezcenna więź z dzieckiem.

Elektroniczna niania DECT SCD502/50
audio

Elektroniczna niania DECT SCD502/52

sprawdź

Maksymalny zasięg: 300 m*
Niezwykle długi czas działania - do 24 godzin
5 wskaźników poziomu hałasu informuje o poziomie dźwięku w pokoju dziecka, nawet gdy odbiornik jest wyciszony
Elektroniczna niania DECT SCD721/26
audio

Elektroniczna niania DECT SCD721/26

sprawdź

Maksymalny zasięg: 300 m*
Komunikacja dwukierunkowa pozwala na kontakt z dzieckiem
Kołysanki i uspokajająca lampka nocna
18 godzin bez konieczności ładowania
Wideoniania cyfrowa SCD841/26
video

Wideoniania cyfrowa SCD841/26

sprawdź

Kolorowy ekran 8,9 cm (3,5") i dwukrotne zbliżenie cyfrowe oraz przesuwanie widoku
Maksymalny zasięg: 300 m*
Komunikacja dwukierunkowa pozwala na kontakt z dzieckiem
Kołysanki, uspokajająca lampka nocna i pomiar temperatury w otoczeniu dziecka
Możliwość montażu naściennego
Philips