Kup nowy Neo QLED,
a pakiet usług Premium
otrzymasz w zestawie.

  • Dostawa
    + wniesienie
  • Instalacja
    + montaż TV
KUP TERAZ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promocja trwa od 26.04 do 16.05.2021 lub do wyczerpania zapasów.
Modele objęte promocją i szczegóły promocji w regulaminie.

Bądź pierwszy i odbierz pakiet korzyści

KROK 1

Kup jeden z telewizorów
Samsung Neo QLED objętych promocją
w okresie od 26.04 do 16.05.2021*.

KROK 2

Wybierz dostawę z wniesieniem i rozpakowaniem
Dodaj usługę istalacji i montażu TV na ścianie

KROK 3

Rabat w koszyku naliczy się automatycznie
Dokończ zamówienie

MODELE W PROMOCJI REGULAMIN

* Promocja trwa od 26.04 do 16.05.2021 lub do wyczerpania zapasów.
Modele objęte promocją i szczegóły promocji w regulaminie.

Poznaj Neo QLED

* Przedstawione funkcje mogą się różnić w zależności od modelu.
** Szczegółowy opis funkcji można znaleźć na karcie produktowej wybranego modelu telewizora Neo QLED.

Zachwycający obraz dzięki
precyzyjnej kontroli podświetlenia

Quantum Mini LED

Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a Ty możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia sprawia, że każdy detal obrazu zachwyci Cię wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Skalowanie do 8K
dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Neo Quantum 8K

Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowch, które analizują dane wizualne. Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI poprzez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe* i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast, kolory abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.
** Procesor AI Neo Quantum 8K dotyczy modeli QN800A i QN900A. Dla modeli QN90A, QN91A, QN95A i QN85A to Procesor AI Neo Quantum 4K.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 4000

Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED oferuje spektakularne wrażenia z treści HDR.
Technologia Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny pozwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

* Dotyczy QN900A z wyłączeniem modelu 65”, który posiada Neo Quantum HDR 3000.
** Modele QN800A oraz QN95A, QN91A, QN90A posiadają Neo Quantum HDR 2000.
*** Modele QN85A oraz model 50” z serii QN91A posiadają Neo Quantum HDR 1500.

Kinowa jakość brzmienia,
niepowtarzalne wrażenia.

Dźwięk Podążający za Obiektem

Doświadczaj oglądaną scenę jeszcze bardziej. Usłysz jak każdy dźwięk precyzyjnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie. Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym, czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem poprzez wbudowany system głośników* dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń a ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

* Dźwięk Podążający za Obiektem Pro z systemem głośników w wersji 6.2.2 w modelu QN900A. Dźwięk Podążający za Obiektem+ z systemem głośników w wersji 4.2.2 dostępny w modelach QN800A, QN95A, QN91A (z wyłączeniem 50”), QN90A (z wyłączeniem 50”). Dźwięk Podążający za Obiektem z systemem głośników w wersji 2.2.2 w modelu QN85A. Dźwięk Podążający za Obiektem Lite z systemem głośników w wersji 2.2 w modelach QN91A o przekątnej 50” i QN90A o przekątnej 50”

Większy komfort podczas gry

Ultra Szeroki Widok w Grach i Panel Gracza

Panel Gracza

Doświadczaj oglądaną scenę jeszcze bardziej. Usłysz jak każdy dźwięk precyzyjnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie. Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym, czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem poprzez wbudowany system głośników* dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń a ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

Ultra Szeroki Widok w Grach

Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu. Zobacz więcej i doświadczaj bardziej swoich ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

Perfekcyjny obraz bez ograniczeń
dzięki zminimalizowanej ramce

Bezgraniczny Ekran

Najwyższa seria QN900A posiada ekran o niewidocznych krawędziach oraz minimalną ramkę co pozwala na bardziej wciągające wrażenia podczas oglądania.

Prawdziwe piękno
tkwi w minimalizmie

Absolutnie Bezgraniczny Design

Telewizory Neo QLED to najsmuklejsze telewizory w portfolio Samsung. Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

* Funkcja jest dostępna dla modeli QN800A i QN900A.

Przewody
pod kontrolą

Moduł One Connect Pro

Serie QN900A oraz QN800A wyposażone są w udoskonalony moduł One Conect Pro. W zależności od przestrzeni może być umiejscowiony obok telewiozra lub przymocowany do jego stopy. Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewiora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą.