Kup Galaxy A53 5G w supercenie,a słuchawki Galaxy Buds2 otrzymasz w zestawie.

KUP TERAZ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promocja trwa od 11.04 do 29.05.2022 r. Obraz symulowany. Szczegóły w regulaminie.

Modele objęte promocją

Galaxy A53 5G

 • Galaxy A53 5G

 • Galaxy Buds2

KUP TERAZSprawdź szczegóły w regulaminie.

Poznaj Galaxy Buds2

 • Dynamiczne dwudrożne głośniki

  Wciągający dźwięk z dwudrożnych głośników

 • Czysty dźwięk podczas każdej rozmowy

  Doskonała jakość rozmów telefonicznych

 • Nic nie zakłóci Twojej muzyki

  Aktywna redukcja szumów (ANC) eliminuje do 98% szumów z otoczenia*

 • Doskonała ergonomia

  Naturalne ułożenie w uchu, zapewniające wygodę użytkowania

 • Słuchaj non stop

  Długie godziny działania oraz szybkie bezprzewodowe ładowania***ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj” można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. **Słuchawki douszne i etui zapewniają do 20 godzin pracy, gdy i etui, i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie wyników badań wewnętrznych. Czas odtwarzania audio przetestowano poprzez sparowanie nieprodukowanych jeszcze Galaxy Buds2 z niedawno wypuszczonym na rynek smartfonem Galaxy przy włączonych ustawieniach domyślnych (w tym ANC). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth i innych czynników. Czas odtwarzania może się różnić w zależności od ustawień.

KUP TERAZ

Jak skorzystać z promocji?

 • Krok 1

  Kup smartfon Galaxy A53 5G objęty promocją w dniach 11.04-29.05.2022 r.*

 • Krok 2

  Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 05.06.2022 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny.

 • Krok 3

  Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 12.06.2022 r. Załącz dowód zakupu.

 • Krok 4

  Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni roboczych wyślemy do Ciebie nagrodę - słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym.*

SPRAWDŹ MODELE REGULAMIN

Promocja trwa od 11.04 do 29.05.2022 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Organizatora, w szczególności z promocją pod nazwą: „Promocja cashback – kup Galaxy Buds2 i zyskaj zwrot 270 zł”. Szczegóły w regulaminie.

Zyskaj 2 miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium

Zyskaj 2 miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium

Skorzystaj z oferty dostępnej przy zakupie Galaxy A53 5G i ciesz się z oglądania offline, braku reklam i słuchania muzyki przy zablokowanym ekranie. A to wszystko dostępne również w technologii 5G.*


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*Z tej oferty na 2-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią i aktywują wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między 1 lutego 2022 roku a 2 marca 2023 roku* do godz. 08:59 czasu CET. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy nie subskrybują obecnie YouTube Premium, YouTube Music Premium ani Muzyki Google Play, nie subskrybowali wcześniej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red, ani Muzyki Google Play, ani nie korzystali dotąd z okresów próbnych YouTube Premium, YouTube Music Premium, Muzyki Google Play lub YouTube Red. Z oferty należy skorzystać do 2 kwietnia 2023 roku, do godz. 08:59 czasu CET. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. Organizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea. *Powyższa oferta dotyczy również modeli Galaxy Z Flip3 5G i Z Fold3 5G, kupionych między 1 sierpnia 2021 roku, a 2 października 2022 roku i aktywowanych między 1 sierpnia 2021 roku a 2 października 2022 roku. Dla modeli Galaxy S21 FE 5G kupionych między 1 stycznia 2022 roku, a 2 listopada 2022 roku i aktywowanych między 1 stycznia 2022 roku a 2 grudnia 2022 roku. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/t/premium_restrictions. Sprawdź także warunki oferty 2-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium.