Szeroki wybór lodówek dla wygodyPoznaj lodówki najchętniej wybierane przez Polaków. Różnorodne modele urządzeń Samsung to szereg unikalnych technologii i wygodnych rozwiązań, które ułatwiają codzienność w kuchni.

* Na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie styczeń 2007 – maj 2021 oraz raportu z 27.11.2020 r. z badania przeprowadzonego przez firmę Kantar Polska na zlecenie firmy Samsung.

Wybierz swoją lodówkęCzy masz mało miejsca w kuchni, robisz duże zakupy, lubisz zmieniać wystrój kuchni czy organizujesz życie całej rodzinie, w ofercie Samsung znajdziesz lodówkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, wnętrza i stylu życia.

 • Combi

  Lodówka z dolnym
  zamrażalnikiem

  Klasyczna lodówka dzięki technologii SpaceMax™ zapewni Ci więcej miejsca na większe zakupy przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

  SPRAWDŹ
 • Side by Side

  Lodówki dwudrzwiowe ze strefą
  CoolSelect+

  Podwójne drzwi to wygodny dostęp do produktów w chłodziarce i zamrażalniku, który w razie potrzeby łatwo zmienić w dodatkową przestrzeń chłodzącą.

  SPRAWDŹ
 • BESPOKE

  Lodówka, którą możesz sobie
  spersonalizować

  Modułowy design z wymiennymi frontami pozwoli Ci stworzyć własną lodówkę idealnie dopasowaną do Twojego stylu.

  SPRAWDŹ
 • Family Hub™

  Multimedialna lodówka z ekranem
  dotykowym

  Innowacyjna lodówka z multimedialnym ekranem zapewni Ci dostęp do internetu oraz ulubionych aplikacji.

  SPRAWDŹ

Poznaj lodówki Samsung

Znajdź lodówkę dopasowaną do swoich potrzeb

Więcej miejsca na świeże produktyLodówki Combi

Klasyczna lodówka z dolnym zamrażalnikiem pasuje do każdego wnętrza. Mimo standardowych wymiarów oferuje więcej miejsca do przechowywania i pozwala dłużej zachować świeżość produktów spożywczych.

Doskonała organizacja produktówLodówki Side by Side

Lubisz mieć wszystko na swoim miejscu? W lodówce Side by Side znajdziesz przemyślane rozwiązania pozwalające na przejrzyste ułożenie produktów na drzwiach i półkach, a także kostkarkę i dyspenser wody.

Stworzona dla Ciebie i przez
CiebieLodówki BESPOKE

Marzysz o lodówce idealnie dopasowanej do Twojego stylu? Zaprojektuj ją. Modułowy, personalizowany design i bogaty wybór paneli frontowych w różnych kolorach, które w każdej chwili możesz zmienić na nowe, dadzą Ci nowe możliwości aranżacji domowej przestrzeni.

Bliżej potrzeb rodzinyLodówki Family Hub™

Robisz zakupy, gotujesz, koordynujesz rodzinne grafiki i masz napięty plan dnia? Wybierz inteligentną lodówkę Family Hub™, która pełni funkcję domowego centrum zarządzania. Dzięki dostępowi do internetu ułatwisz sobie planowanie obowiązków i komunikację z domownikami.

Jednolita przestrzeń
kuchennaLodówki do zabudowy

Lodówka przystosowana do pełnej zabudowy frontami meblowymi staje się niezauważalna w aranżacji kuchennej, a całe pomieszczenie zachowuje czystą formę. Drzwi urządzenia otwierają się równie lekko jak w modelach wolnostojących, a dzięki SpaceMax™️ miejsca w środku jest pod dostatkiem.

Technologie we wszystkich
lodówkach Samsung

 • Więcej miejsca

  SpaceMax™️

  Lodówki Samsung mają większą pojemność dzięki technologii SpaceMax™, która wykorzystuje wysokowydajny system izolacji i cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki urządzenia. Zmieszczą znacznie więcej w środku mimo niezmienionych wymiarów zewnętrznych.

 • Bez rozmrażania

  No Frost

  Lód, który osadza się w parowniku zamrażalnika, jest cyklicznie rozmrażany przy użyciu specjalnej grzałki i odparowywany na zewnątrz urządzenia. Dzięki temu woda w postaci szronu nie osadza się na ściankach urządzenia, ani na produktach, a lodówki nie trzeba rozmrażać.

 • Dłuższa świeżość

  Szuflady Fresh+

  W komorze zero Optimal Fresh+ możesz wydzielić dwie strefy o różnej temperaturze: lewą, chłodniejszą, na mięso, wędliny i ryby, oraz prawą, która wydłuża świeżość owoców i warzyw. Z kolei, w szufladzie Humidity Fresh+ z regulowaną kontrolą wilgotności produkty zachowują smak, chrupkość i wartości odżywcze.

 • Cicha i wydajna praca

  Silnik Digital Inverter

  Zastosowany w lodówkach Samsung kompresor Digital Inverter pracuje niemal bezgłośnie, bo nie posiada szczotek generujących hałas i wibracje. Dostosowuje prędkość pracy do realnego zapotrzebowania na chłodzenie, co zmniejsza pobór energii i zwiększa trwałość urządzenia. Potwierdza to 10-letnia gwarancja.

Galeria