PROMOCJA

1Kup lodówkę Samsung No frost* między 26.02.2016 a 31.03.2016

2Wypełnij formularz na stronie www.nofrost.samsung.pl

3Odbierz zestaw pojemników próżniowych w prezencie

Pojemniki próżniowe Vacuum są wyposażone w szczelne zamknięcie i pompkę próżniową, dzięki czemu chronią żywność przed kontaktem z wilgocią oraz zapobiegają roznoszeniu się zapachów w lodówce.

Promocja trwa od 26.02. do 31.03.2016 lub do wyczerpania puli zestawów pojemników próżniowych. Szczegóły w regulaminie.

samsung lodówki
Samsung Samsung
Samsung NO-frost

Technologia chłodzenia Samsung No Frost

Eliminuje wilgoć z lodówki, dzięki czemu zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Nawet jeśli drzwi lodówki są często otwierane, system automatycznie wyrównuje temperaturę, równomiernie rozprowadzając zimne powietrze.
Twoje produkty dłużej zachowują świeżość, apetyczny wygląd i wartości odżywcze.  

Samsung NO-frost
Samsung SpaceMax

Większa przestrzeń wewnątrz bez zmian z zewnątrz

Pojemność lodówki powiększona o 50 l niesie za sobą jeszcze więcej korzyści. Technologia Samsung SpaceMax w lodówkach umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarek dzięki wyjątkowemu, wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzeń stały się cieńsze. Większa w środku, a taka sama na zewnątrz.

Samsung lodówki
Świeżość NoFrost

Technologia Twin Cooling Plus™ gwarantuje idealne chłodzenie i utrzymanie optymalnej wilgotności w każdej z komór lodówki.

Lodówka jest wyposażona dodatkowo w system All Around Cooling równomiernie chłodzący wnętrze lodówki, No Frost przedłużający świeżość żywności oraz w szufladę Fresh Zone zapewniającą idealne warunki do przechowywania mięs i ryb.

Samsung SpaceMax to świeżość gwarantowana przez najnowsze technologie.

Samsung lodówki
Świeżość NoFrost

Im więcej miejsca, tym więcej możliwości. System organizacji przestrzeni to rozmaite rozwiązania zapewniające wygodny dostęp do żywności i napojów przechowywanych w lodówce.

Pojemne szuflady i ruchome półki, które można przestawiać, dopasowywać, wyjmować, unosić i składać pobudzają wyobraźnię przestrzenną!

Tak przemyślanego projektu prawdopodobnie jeszcze nie widziałeś.

Samsung lodówki
Świeżość NoFrost

Lodówki Samsung SpaceMax to ultranowoczesne urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu. Pozwalają zaoszczędzić nawet do 70% energii więcej niż lodówki klasy A.

O niższe rachunki za prąd dba również absolutnie niezawodny kompresor Digital Inverter, który automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na chłodzenie.

Żadna nowoczesna kuchnia nie obejdzie się bez tych udogodnień. Sprawdź je koniecznie!

Samsung lodówki
Świeżość NoFrost

Technologie Samsung wykorzystują doskonałej jakości komponenty, dzięki czemu otrzymasz na nie aż do 10 lat gwarancji.

Wybierz zapewnienie niezawodności.

Samsung lodówki