Technologia, która pomoże w uprawianiu SPORTU
Bez względu na to, czy jesteś uzależniony od ćwiczeń, czy też planujesz dopiero rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia i dbaniem o siebie - sprawdź produkty, które pomogą Ci zrealizować wyznaczony przez Ciebie cel.
smartwatche
Lepiej mieć pewność, że nic Cię nie ominie. Inteligentny zegarek pozwoli zachować kontakt ze światem online, bez konieczności sięgania do kieszeni po smartfona. Stylowy, elegancki, nowoczesny – znajdź smartwatch dla siebie.
akcesoria
Nie ma to, jak kilka przydatnych drobiazgów. Bez nich nie ruszaj się w żadną podróż. Najbardziej przydatne akcesoria – weź je ze sobą na weekendowy wypad za miasto lub na dłużej.
Uwieczniaj swoje wyczyny i przeżywaj je ponownie
Kamery sportowe i aparaty pomogą w naprawianiu błędów i poprawie techniki, dzięki możliwości nagrania wyczynów sportowych, a następnie dogłębnej analizie filmów na przenośnym laptopie czy tablecie. Możesz nie tylko się udoskonalać, ale i ponownie przeżyć najlepsze chwile treningu.
kamery
arrow kamery
Kręć niesamowite filmy w 4K, odkryj zalety filmowania w 360 stopniach! Najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki.
apraty
arrow aparaty
Żyje się tylko raz, ale najlepsze chwile można uwiecznić na zawsze. Odkryj świat fotografii, uchwyć moment – tu i teraz!
drony
arrow drony
Dobrze wiesz, że to coś więcej niż zabawka. Maszyny latające w Twoich rękach, podniebne akrobacje i niesamowite zdjęcia z powietrza.
Gotuj smacznie i zdrowo
W zdrowym ciele - zdrowy duch, a Ty już najlepiej wiesz, jak o to zadba. Dzięki tym sprzętom, zadbasz o swoją dietę i osiągniesz kulinarne mistrzostwo!