PROMOCJA
&
KONKURS

 

Przygotuj sie
na Fashion Week
z Remingtonem!remington

Elegancki i praktyczny RĘCZNIK-TURBAN do pielęgnacji Twoich włosów

ODBIERZ PREZENT
I WYGRYWAJ WYJĄTKOWE NAGRODY.
Wszystkie trzy nagrody mogą być Twoje:

Kochasz modę? Marzysz o wyjeździe na Fashion Week do Paryża? Chciałabyś dostać ekskluzywną torebkę od Sabriny Pilewicz? Te wspaniałe nagrody są na wyciągnięcie ręki!

remington

WYJAZD dla 2 osób
na Fashion Week do Paryża

remington

Ekskluzywna TOREBKA od ulubionej projektantki celebrytek - Sabriny Pilewicz

Od wygranej dzielą Cię tylko 4 proste kroki:
 • remington
  1. Kup produkt do pielęgnacji włosów lub ciała marki Remington* między 3 listopada a 31 grudnia 2015 i zachowaj paragon oraz kod kreskowy z opakowania.

 • remington
  2. Zarejestruj się w przeciągu 14 dni od daty zakupu, aby otrzymać gwarantowany prezent. Możesz to zrobić za pomocą formularza na ulotce lub wchodząc na www.wygrajfashionweek.pl

 • remington
  3. Chcesz wygrać więcej? Wejdź na www.wygrajfashionweek.pl, dokończ zdanie „Czuję się piękna gdy…” i weź udział w konkursie! Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona przez Jury wyjazdem do światowej stolicy mody.

 • remington
  4. Ale to nie koniec! Zachęcaj przyjaciół na Facebooku do głosowania na Twoje zgłoszenie. Nie zwlekaj – im szybciej weźmiesz udział, tym więcej masz czasu na zbieranie głosów! Autorzy 15 najpopularniejszych odpowiedzi wygrają ekskluzywne torebki Sabriny Pilewicz. • * Pełna lista produktów, biorących udział w akcji, znajduje się
  w Regulaminie Konkursu na stronie www.wygrajfashionweek.pl.