Do 250zł na zakupy

Więcej miejsca,
więcej korzyści

Samsung

Kup promocyjną lodówkę Samsung* w terminie 6.11-24.12.2015 r.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.spacemax.samsung.pl

W zależności od zarejestrowanego modelu, otrzymasz kartę przedpłaconą kwotą 150zł lub kod o wartości 250zł na zakupy w DUKA.

Zobacz modele objęte promocjami:

*W promocji udział biorą lodówki z serii Space Max oraz modele:
  RL55VTE1L1, RL55VTEBG1 i RL55VFEBG1.

Samsung Logo Samsung
Samsung SpaceMax

Większa przestrzeń wewnątrz bez zmian z zewnątrz

Pojemność lodówki powiększona o 50 l niesie za sobą jeszcze więcej korzyści. Technologia Samsung SpaceMax w lodówkach umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarek dzięki wyjątkowemu, wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzeń stały się cieńsze. Większa w środku, a taka sama na zewnątrz.

Świeżość NoFrost

Technologia Twin Cooling Plus™ gwarantuje idealne chłodzenie i utrzymanie optymalnej wilgotności w każdej z komór lodówki.

Lodówka jest wyposażona dodatkowo w system All Around Cooling równomiernie chłodzący wnętrze lodówki, No Frost przedłużający świeżość żywności oraz w szufladę Fresh Zone zapewniającą idealne warunki do przechowywania mięs i ryb.

Samsung SpaceMax to świeżość gwarantowana przez najnowsze technologie.

Świeżość NoFrost

Im więcej miejsca, tym więcej możliwości. System organizacji przestrzeni to rozmaite rozwiązania zapewniające wygodny dostęp do żywności i napojów przechowywanych w lodówce.

Pojemne szuflady i ruchome półki, które można przestawiać, dopasowywać, wyjmować, unosić i składać pobudzają wyobraźnię przestrzenną!

Tak przemyślanego projektu prawdopodobnie jeszcze nie widziałeś.

Świeżość NoFrost

Lodówki Samsung SpaceMax to ultranowoczesne urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu. Pozwalają zaoszczędzić nawet do 70% energii więcej niż lodówki klasy A.

O niższe rachunki za prąd dba również absolutnie niezawodny kompresor Digital Inverter, który automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na chłodzenie.

Żadna nowoczesna kuchnia nie obejdzie się bez tych udogodnień. Sprawdź je koniecznie!

Świeżość NoFrost

Technologie Samsung wykorzystują doskonałej jakości komponenty, dzięki czemu otrzymasz na nie aż do 10 lat gwarancji.

Wybierz zapewnienie niezawodności.