Do 250zł na zakupy

Niektóre worki,
są po prostu zbędne

Samsung

Kup w promocji odkurzacz Samsung w terminie 6.11-24.12.2015 r.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.odkurzacze.samsung.pl.

To wszystko! Karta przedpłacona zostanie wysłana na adres podany w formularzu.

* Wartość karty przedpłaconej jest zależna od zakupionego modelu odkurzacza. Liczba kart ograniczona do 500 sztuk.

Zobacz modele objęte promocjami:

Samsung Logo Samsung

Bezworkowe odkurzacze Samsung

To wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Tradycyjne worki zostały zastąpione łatwo opróżnianym pojemnikiem na kurz, dzięki czemu nie musisz już ich kupować ani pamiętać o ich wymianie.

Wystarczy, że co jakiś czas po prostu opróżnisz pojemnik. Dodatkowo jego specjalna konstrukcja sprawia, że filtr się nie zapycha, a odkurzacz utrzymuje wysoką siłę ssącą na dłużej.

To nie wszystko - zastosowane w odkurzaczach innowacyjne technologie zapewniają sprzątanie na najwyższym poziomie jakości.

Stała moc ssąca

Dzięki technologii CycloneForce™
masz wysoką siłę ssącą na dłużej.

Oszczędność pieniędzy

Nie musisz już nigdy kupować
worków na kurz.

Wygoda

Łatwo opróżniany pojemnik
na kurz.

Stała moc ssąca

Cuclone Force

System Cyclone Force Multi znajduje się w odkurzaczach Samsung Motion Sync™. Dzięki podziałowi pojemnika zasysania brudu na 14 komór wytwarzany jest cykloniczny przepływ powietrza. Efektem jest oddzielanie kurzu i brudu od powietrza i zapobieganie wydostawaniu się zanieczyszczeń na zewnątrz. Filtr się nie zapycha, a odkurzacz dłużej ma wysoką moc ssącą.

Lekkość i stabilność

Motion Sync Design

Wszystkie odkurzacze Motion Sync™ są wyposażone w innowacyjną technologię Motion Sync Design™. Podstawową różnicą jest oddzielenie kółek od obrotowego korpusu. Ułatwia to znacząco wykonywanie skrętów. Kółka są zaprojektowane tak, by jednocześnie wspierały korpus, zapewniały stabilny ruch odkurzacza oraz ograniczały przechylenia i możliwości wywrócenia się. Duży rozmiar kółek zapewnia płynny I stabilny ruch przy minimalnym wysiłku.

Sprzątanie na 3 sposoby

Trio System

System Trio w odkurzaczach Samsung to niezwykle wygodna funkcja pozwalająca odkurzać na trzy różne sposoby. W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, możesz uruchomić odkurzanie na mokro, na sucho oraz na sucho z filtrem. Ułatwieniem jest również możliwość odkurzania każdej powierzni.