x

Zawsze dopracowany wygląd i szafa pełna możliwości 

Parownica do ubrań Philips to łatwy i wygodny sposób na wygładzenie zagnieceń i odświeżenie tkanin. Idealnie uzupełni żelazko w Twoim domu!

Obejrzyj: nowa parownica StyleTouch Pure
 

Kup i zarejestruj swój produkt,
  a otrzymasz rabat -15%* do Zalando!

Jakie są główne zalety parownicy do ubrań?

100% bezpieczeństwa dla delikatnych tkanin
Korzystając ze steamera Twoje ubrania nie są narażone na bezpośredni kontakt z gorąca stopa żelazka tradycyjnego. Nie ma wiec ryzyka zniszczenia, pozostawienia niechcianych zaprasowań lub świecących plam. Teraz bezpiecznie usuniesz zagniecenia z delikatnych tkanin, jak jedwab, wiskoza czy kaszmir.

Bez rozkładania deski do prasowania
Steamery są wygodne w użyciu, ponieważ używa się ich w pionie, bez rozkładania deski do prasowania. Po prostu zawieś swoje ubranie na wieszaku i wygodnie korzystaj z parownicy w pionie. 

Do czego nadają się parownice do ubrań Philips?

Idealne do ubrań trudnych
do wyprasowania
Parownice Philips doskonale sprawdzają się przy ubraniach, które są problemem przy tradycyjnym prasowaniu żelazkiem, np. spódnicy z plisami, sukienki z marszczeniami, bluzki z aplikacjami czy marynarki.

Ostatnie poprawki na szybko
Parownice Philips szybko się nagrzewają i nie wymagają rozkładania deski do prasowania, dlatego umożliwiają szybkie dopracowanie Twoich ubrań - nawet jeżeli jesteś w pośpiechu: przed wyjściem do pracy lub wieczorem na miasto.

Usuwają nieprzyjemny zapach
i odświeżają ubrania

Gorąca para jest na tyle silna, aby usunąć nieprzyjemny zapach i pozbyć się bakterii. Jest to idealne rozwiązanie dla ubrań, których nie pierze się po jednym założeniu (np. marynarkę czy płaszcz). Twoje ubrania będą odświeżone i gotowe do ponownego założenia.

Wybierz swój steamer do ubrań Philips

Jak używać parownicy do ubrań marki Philips?

Korzystanie ze steamerów do ubrań firmy Philips jest wyjątkowo łatwe. Wystarczy napełnić zbiornik wody i podłączyć parownicę do zasilania. Nie potrzebujesz rozkładać deski do prasowania! Powieś ubranie na stabilnym obiekcie lub bezpośrednio na wbudowanym wieszaku steamera. Poczekaj niecała minutę, aż parownica się nagrzeje, po czym delikatnie naciągając tkaninę i przykładając blisko niej steamer, przeciągnij powoli po zagnieceniach.

Sprawdź również wskazówki od ekspertów,
  aby osiągnąć jak najlepsze efekty:

Czas trwania promocji 21.11-31.12.2016 r.