splashsplash

Odkurza cały poziom Twojego domu

iAdapt® 2.0 Navigation uses a high-efficiency cleaning pattern.

Nawigacja iAdapt 2.0 

Wykorzystuje najbardziej wydajny wzór sprzątania oraz pełną gamę czujników do budowania mapy sprzątanej powierzchni. Wszystko to, by móc adaptować się do rzeczywistych warunków, bałaganu i mebli nie tracąc na efektywności sprzątania.

Visual Localization

Optyczne skanowanie

Rozszerza zasięg sprzątania iRobota Roomba 980 do całego poziomu domu dzięki zastosowaniu autorskiej technologii iRobot vSLAM. Robot tworzy mapę punktów orientacyjnych, dzięki którym wie gdzie już był oraz gdzie jeszcze powinien posprzątać.

Roomba

Ładowanie i wznawianie sprzątania

Pracuje nieprzerwanie do 2 godzin1, a następnie automatycznie wraca do stacji dokującej by się doładować i wznowić działanie jeśli sprzątanie nie zostało dokończone.

Automatycznie zwiększa moc pracy, tam gdzie jest to konieczne

Carpet Boost

Carpet Boost

Zapewnia do 10x większą moc ssącą2, dzięki zwiększaniu wydajności silnika 3 generacji na dywanach i wykładzinach – tam gdzie chowa się kurz i brud.

Gen 3 Motor

System sprzątania AeroForce™

Roomba 980 wykorzystuje przeciwbieżnie obrotowe, specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce, które po raz pierwszy użyte zostały w iRobotach Roomba serii 800. Zapewniają one wyjątkową wydajność sprzątania.

Sprzątaj z dowolnego miejsca, dzięki aplikacji iRobot HOME

iRobot Roomba 980

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś.

Połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji na urządzenia mobilne.

App-Based Support

Wsparcie

Masz dostęp do wskazówek i porad w zasięgu Twojej dłoni bez względu na to czy jesteś w domu, czy poza nim.

Simple scheduling: lets you schedule and control how Roomba

Łatwe planowanie 

Umożliwia ustawienie harmonogramu i kontrolowanie pracy robota. Możesz także spersonalizować ustawienia ilości przejazdów – wybierz jeden lub dwa przejazdy, sprzątanie przy krawędziach oraz użycie funkcji Carpet Boost.

Adapts to environment for thorough coverage

Adaptuje się do otoczenia dla jeszcze lepszego pokrycia powierzchni.

Głowica czyszcząca automatycznie dostosowuje się do dywanów, parkietów oraz podłóg twardych w Twoim domu.

Dzięki swojej niewielkiej wysokości (9,2 cm) Roomba dociera pod większość mebli, więc kurz się tam przed nią nie ukryje.

Roomba targets dirt and debris with precision

Precyzyjnie dociera do kurzu i zabrudzeń - skoncentrowane sprzątanie.

Dirt Detect serii II (dostępny w serii 700 oraz wyższych) używa optycznych i akustycznych czujników by jeszcze skuteczniej wykrywać obszary bardziej zabrudzone i koncentrować na nich pracę.

Wirująca szczotka boczna zmiata kurz i zabrudzenia z krawędzi i narożników wprost na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania.

Filtr typu HEPA3 (dostępny w serii 800 i wyższych) zatrzymuje do 99% kurzu, brudu i alergenów nawet tych wielkości jednego mikrona, by powietrze w Twoim domu było czyste.

Carefully moves throughout and between rooms

Delikatnie porusza się w pomieszczeniach i pomiędzy nimi.

Pełna gama czujników umożliwia iRobotowi Roomba pracę pod meblami oraz wokół nich równie skutecznie jak w narożnikach pomieszczeń.

Czujnik wysokości pomaga robotowi unikać schodów i uskoków.

* Nie we wszystkich zestawach w serii.
1 Przetestowane na podłogach twardych w Laboratorium iRobot. Czas pracy może się różnić.
2 W porównaniu z robotami Roomba® serii 600 i 700 z systemem AeroVac™.
3 Filtr typu HEPA korzysta z modelu HEPA E11, którego testy wykazały 99% skuteczność wychwytywania drobin o wielkości nawet 1 mikrona, zatrzymywanych na filtrze przez IEST‐RP‐CC001.5.
4 Cechy poszczególnych modeli mogą się różnić.