Kup wybrany model zmywarki
Whirlpool* i odbierz zapas
kapsułek Fairy Platinium
na ponad 12 miesięcy **
GRATIS- 180 sztuk.
* Promocja obejmuje zmywarki, które posiadają co najmniej jedną z wybranych funkcji: 6 litrów, Power Clean, 3 kosz na sztućce.
** 180 sztuk (4 opakowania) przy średnim zużyciu 3- 4 kapsułek tygodniowo.

Odkryj moc
idealnego zmywania

NACZYNIA CZYSTE
I SUCHE W MGNIENIU OKA

Zmywarki Whirlpool są wyposażone w najlepsze technologie z myślą o Tobie. Dzięki temu Twoje naczynia są czyste i suche, a zmywarka eliminuje nawet najtrudniejsze zabrudzenia, więc mycie wstępne nie jest konieczne. Elastyczne ustawienie kosza oraz specjalny system prowadnic zapewniają stabilną pozycję naczyń. Przekonaj się, że za jakością stoi najlepsza technologia!

POWER CLEAN
Mycie wstępne jest już niepotrzebne! Technologia Power Clean zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego.

POWER DRY
Dzięki zjawisku kondensacji, zmywarka zamienia parę w wodę w zamkniętym obiegu. To sprawia, że po otwarciu urządzenia nie uwalnia się para, a naczynia są suche i pozbawione smug lub zacieków.

TRZECI KOSZ
Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. To rozwiązanie zwiększa jej ładowność, dzięki czemu już nigdy nie zabraknie Ci miejsca!

JAK OTRZYMAĆ ZAPAS KAPSUŁEK FAIRY PLATINUM?

Kup wybrany model zmywarki Whirlpool* w terminie od 1 maja do 31 sierpnia 2017 r.
W ciągu 14 dni zarejestruj zakup w zakładce ZGŁOSZENIE na dole strony. W przeciągu kolejnych 30 dni wyślemy do Ciebie kurierem zapas kapsułek Fairy Platinum na 12 miesięcy! *Promocja obejmuje: 6 litrowe zmywarki lub z funkcją POWER CLEAN lub 3 koszami.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Pobierz regulamin promocji

Pobierz listę modeli objętych promocją

WYJĄTKOWE I NIEZAWODNE KAPSUŁKI FAIRY PLATINUM

Unikatowa formuła dwóch płynów czyszczących rozpuszcza nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i usuwa tłuszcz ze środka zmywarki, a także filtra. To jedyne na rynku kapsułki do zmywarek o takim działaniu, które jeszcze lepiej działa w połączeniu z innowacyjną technologią Whirlpool.

  • Kapsułki Fairy nie są pakowane osobno, więc łatwiej z nich korzystać.
  • Rozpuszczają się na początku cyklu, co oznacza że działają szybciej od innych kapsułek, a ich resztki nie pozostają w zmywarce.
  • Świetnie sprawdzają się w niskich temperaturach.
  • Zawierają nawet czterokrotnie więcej substancji rozpuszczających tłuszcz niż zwykłe tabletki do zmywarek. Dzięki temu resztki jedzenia nie osadzają się z powrotem na naczyniach.
  • Wysoka zawartość substancji powierzchniowo czynnych zapobiega powstawaniu plam na plastiku.
Zarejestruj zakup urządzenia

Masz pytania? Zadzwoń: 801 335 336