Kup i wystaw opinię
Galaxy Z Fold3 5G
lub Z Flip3 5G, a kartę
podarunkową otrzymasz
w prezencie.

KUP TERAZDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obraz jest symulowany.
Promocja trwa do 19.11.2021 r. lub do wyczerpania zapasów.
Szczegóły promocji w regulaminie.

Jak wziąć udział w promocji?

 • Krok 1

  Krok 1

  Kup smartfon objęty
  promocją do 19.11.2021 r.

 • Krok 2

  Krok 2

  Po otrzymaniu urządzenia, zostaw opinię o
  swoim nowym smartfonie na stronie sklepu.

 • Krok 3

  Krok 3

  Odbierz nagrodę - kartę podarunkową o
  wartości 300zł za opinię dla Galaxy Z Fold3
  5G i 200 zł za opinię dla Galaxy Z Flip3 5G.

KUP TERAZDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promocja trwa do 19.11.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie.

Modele objęte promocją

Który smartfon Cię interesuje?

 • DesignInnowacyjny, najwyższej
  jakości design i perfekcja
  wykonania

  Ultranowoczesny i zachwycający wygląd połączony z najwyższą jakością wykonania. Pierwszy wodoodporny składany smartfon Galaxy*, ze wzmocnioną obudową Armor Aluminum oraz wytrzymałym szkłem Gorilla Glass® Victus™ z przodu i z tyłu urządzenia**.

  * Stopień ochrony IPX8. Klasa IPX8 jest przyznawana na podstawie testów przeprowadzonych przy zanurzeniu w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 metra w czasie nieprzekraczającym 30 minut. Niezalecane używanie na plaży lub basenie. Nieodporny na kurz.
  ** Nie należy usuwać folii ochronnej z ekranu głównego. Trwałość ekranu głównego oszacowano na 200 000 złożeń, co potwierdza certyfikat Bureau Veritas.

 • DoświadczeniePorywająca rozrywka

  Ekran główny ma aż 7,6 cala*. Został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X z superszybkim odświeżaniem 120 Hz, zapewniając niesamowicie płynne wyświetlanie grafik i fantastyczne kolory. Spełnienie marzeń dla miłośników filmów, seriali i gier!

  * Mierzony po przekątnej ekran ma 7,6” jako pełen prostokąt i 7,4” biorąc pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi.

 • Wielozadaniowość

  Wykorzystaj maksymalnie możliwości dużego ekranu! Otwórz wiele aplikacji, w sumie do 8 okien*, i działaj na nich równocześnie. Przekonaj się, że praca może się składać również z przyjemności! Specjalnie dla Galaxy Z Fold3 5G zaprojektowaliśmy wersję rysika S Pen Fold Edition**, dzięki któremu aktywności wymagające precyzji, jak podpisywanie dokumentów czy szkicowanie projektów, są na wyciągnięcie ręki. Galaxy Z Fold3 5G jest tak wydajny, jak komputer, ale mieści się w dłoni i kieszeni.

  * Ekran główny: do 3 aplikacji w trybie podzielonego widoku + 5 w wyskakujących oknach, Ekran zewnętrzny: 2 aplikacje w trybie podzielonego widoku + 2 w wyskakujących oknach.
  ** Rysik S Pen Fold Edition sprzedawany osobno. Obsługa rysika S Pen Fold Edition dostępna tylko na ekranie głównym. Należy używać wyłącznie rysika S Pen Pro lub S Pen Fold Edition przeznaczonego do urządzeń składanych. Wszelkie inne rysiki S Pen, jak również rysiki innych producentów mogą uszkodzić ekran.

 • DesignWytrzymały styl i
  mocny charakter

  Niezwykle kompaktowe wymiary i design, który przykuwa spojrzenia wszystkich dookoła, połączone z wykończeniem premium: wzmocnioną obudową Armor Aluminum, szkłem Gorilla Glass® Victus™* z przodu i z tyłu urządzenia oraz wodoodpornością**.

  * Nie należy usuwać folii ochronnej z ekranu głównego. Trwałość ekranu głównego oszacowano na 200 000 złożeń, co potwierdza certyfikat Bureau Veritas.
  ** Stopień ochrony IPx8. Klasa IPx8 jest przyznawana na podstawie testów przeprowadzonych przy zanurzeniu w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 metra w czasie nieprzekraczającym 30 minut. Niezalecane używanie na plaży lub basenie. Nieodporny na kurz.

 • DoświadczenieOtwiera się na
  nowe możliwości

  Można go złożyć i postawić pod różnymi kątami, by odkryć zupełnie nowy sposób fotografowania, robienia selfie, prowadzenia wideokonferencji czy wygodnego korzystania z multimediów i aplikacji.*

  * Tryb Flex jest obsługiwany w zakresie od 75° do 115°. Utrzymanie działania trybu Flex w ruchu może być utrudnione z uwagi na wstrząsy bądź drgania. Zaleca się, by podczas korzystania z trybu Flex telefon pozostał nieruchomy.

 • SzybkośćInformacje
  w zasięgu ręki

  Przychodzące wiadomości, powiadomienia, stan naładowania baterii czy podgląd selfie można jednym spojrzeniem sprawdzić na wyświetlaczu zewnętrznym o przekątnej 1.9 cala (większy niż w poprzednim modelu). Ekran można personalizować, wybierając spośród grafik i zdjęć dostępnych w Galerii.

  * Mierzony po przekątnej ekran ma 1,9” jako pełen prostokąt. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

Kup i wystaw opinię
Galaxy Z Fold3 5G
lub Z Flip3 5G, a kartę
podarunkową otrzymasz
w prezencie.

KUP TERAZDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obraz jest symulowany.
Promocja trwa do 19.11.2021 r. lub do wyczerpania zapasów.
Szczegóły promocji w regulaminie.