Styczeń 2022

premiera 11.01.2022

Weird West

Weird West przedstawia unikalną wersję Dzikiego Zachodu, którą przemierzają samotni rewolwerowcy, walczący z groźnymi legendarnymi bestiami oraz szukający odpowiedzi na mroczne tajemnice skrywane przez pustkowia. W trakcie przygody gracze dokonują decyzji mających ogromny wpływ na kształt świata oraz losy spotykanych osób.

premiera 13.01.2022

The Anacrusis

Strzelanka FPP stworzona z myślą o trybie współpracy. W The Anacrusis czteroosobowa drużyna graczy odpiera ataki krwiożerczych obcych. Nad rozgrywką czuwa specjalny system, który dostosowuje ją do umiejętności jej uczestników.

premiera 20.01.2022

Minecraft Dungeons

Minecraft: Dungeons to zupełnie nowa przygodowa gra akcji, zainspirowana klasycznymi dungeon crawlersami i osadzona w uniwersum Minecraft.

premiera 20.01.2022

Blackwind

Blackwind zabiera nas w podróż na planetę Medusa-42, która stała się dla ludzi źródłem cennych surowców. W końcu jednak zamieszkujące ją potwory zwane Raknosami postanowiły upomnieć się o swoje i zaczęły atakować całymi hordami kolejne placówki górnicze.

premiera 20.01.2022

Lumote

Lumote zabiera nas w podróż do przedziwnego, mieniącego się serią barw świata, który zamieszkują istoty zwane Okruchami (ang. Motes). Głównym bohaterem gry jest tytułowy Lumote, który przemierza tę unikalną krainę i fragment po fragmencie uwalnia ją spod panowania złowrogiego Mastermote’a.

premiera 20.01.2022

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction

W grze wcielamy się w jednego z żołnierzy wysyłanych na misje w celu zdobycia informacji na temat pasożyta niewiadomego pochodzenia. W świecie gry, na Ziemi rozbił się meteoryt, który rozpoczął cykl dziwnych wydarzeń; agenci Rainbow Six zostali wysłani do zwalczenia zagrożenia. Trzy lata później pasożyt pojawia się ponownie, ciągle ewoluując i mutując i stanowiąc jeszcze większe zagrożenie, przerastające siły nawet Operatorów sił specjalnych.

Zobacz więcej

premiera 27.01.2022

Ghostrunner: Project_Hel

Rozgrywka zasadniczo nie różni się zbytnio od tego, do czego przyzwyczaił nas Ghostrunner, toteż w jej trakcie mkniemy przez lokacje i eliminujemy wrogów przy pomocy katany, wykonując błyskawiczne uniki oraz efektowne akrobacje. Dodatek wprowadza garść nowości jak możliwość przetrwania jednego ataku, na ukończenie czeka sześć nowych poziomów, ponadto na naszej drodze stają nowi bossowie, a na zdobycie czekają niedostępne wcześniej umiejętności.

premiera 27.01.2022

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Zaprezentowana w tej części historia osadzona została w zrujnowanym, pustynnym świecie, zamieszkiwanym wyłącznie przez roboty. Przemierzając tę krainę, napotykamy na swojej drodze zarówno postaci znane nam z jedynki, jak i zupełnie nowych bohaterów.

premiera 31.01.2022

Rugby 22

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, gracze biorą udział w meczach rugby, w trakcie których przejmują kontrolę nad poszczególnymi zawodnikami z danego zespołu. Do gry włączone zostały nowe oficjalne drużyny i konkurencje. Wśród nich pojawiają się topowe ligi, ze wszystkimi grającymi w nich klubami, jak też główne reprezentacje narodowe, m. in. Francja, Włochy, Irlandia czy Japonia. Tytuł oferuje także możliwość rozgrywania meczy obecnymi gwiazdami rugby.