Asortyment

Pralnictwo

Pralki Miele to legendarna jakość i trwałość. Produkowane od ponad 110 lat zgodnie z filozofią Immer Besser, wyznaczają najwyższe standardy. Do najnowszych rozwiązań stosowanych w pralkach Miele należą: takie systemy jak: TwinDos, PowerWash 2.0 czy Capdosing.

Urządzenia prasujące

Dzięki urządzeniu FashionMaster, wyposażonemu w Steamer, skutecznie wyprasujesz nawet najgrubsze tkaniny. Za pomocą prasowalnicy Miele szybko i sprawnie wyprasujesz duże sztuki prania tj. ręczniki czy pościel.

Chłodziarko-zamrażarki

Nasze chłodziarko-zamrażarki oferują Idealne warunki do przechowywania żywności, połączone z wieloma ergonomicznymi rozwiązaniami w najwyższym standardzie.

Zmywarki

Zmywarki Miele to skuteczność, efektywność oraz liczne patenty i rozwiązania wpływające na jakość pracy urządzenia. A to wszystko przy minimalnym zużyciu wody i energii oraz bardzo cichej pracy.

Płyty grzewcze

W zależności od preferencji użytkownika a także od możliwości zabudowy oferujemy zarówno płyty indukcyjne, ceramiczne a także klasyczne, gazowe.

Piekarniki

Nasze piekarniki to gwarancja udanych wypieków. Duża pojemność, różnorodność programów w tym program Pieczenie Plus z użyciem pary, system czyszczenia pirolitycznego czy opatentowana powierzchnia PerfectClean to tylko niektóre z wielu zalet tej grupy produktów.

Kuchnie mikrofalowe

Szybko i wygodnie pozwalają nie tylko na podgrzanie potraw, ale także na ich grillowanie. Dzięki pojemności XL można w nich przygotować duże potrawy i to na talerzu obrotowym o śr. aż 40 cm

Szuflady do podgrzewania

Sprawdzą się doskonale jeśli chcemy dobrze zagospodarować przestrzeń kuchenną lub uzupełnić standardową niszę, w której mamy zabudowane urządzenia kompaktowe tj. ekspres do kawy czy piekarnik z mikrofalą.

Ekspresy do kawy

Dzięki naszym ekspresom na kawę ziarnistą z łatwością przygotujesz wiele rodzajów aromatycznych kaw. Dzięki funkcji OneTouch for Two za jednym przyciśnięciem przygotujesz ulubioną kawę dla dwojga.

Wyciągi

Skuteczny, dobrze zaplanowany wyciąg to ważny element w każdej kuchni. W zależności od możliwości zabudowy, a także od ilości miejsca w Twojej kuchni oferujemy wyciągi przyścienne, wyspowe, kominowe, podszafkowe czy kasetonowe.

Odkurzacze

Odkurzacze Miele to gwarancja skutecznego odkurzania. Wpływa na to zarówno odpowiedni przepływ powietrza, silnik najwyższej jakość jak i 3 poziomowy system filtracji , w którym istotną rolę odgrywa szczelność obudowy całego urządzenia.

Jakość Miele

Od ponad 100 lat jest pewne, że: na Miele można polegać i że nasze urządzenia Państwa nie zawiodą. Jako jedyny producent w branży, testujemy nasze produkty pod kątem 20-letniej trwałości.

Raz Miele, zawsze Miele: Klienci pozostają wierni Miele i polecają ją innym. Również na przyszłość obiecujemy Państwu: w kwestii jakości i trwałości, nie idziemy na żadne kompromisy.

Technologia Miele

Miele gwarantuje znakomite rezultaty przy minimalnym zużyciu energii. Dotyczy to zarówno pielęgnacji tkanin, podłóg jak i urządzeń kuchennych.

Takie możliwości gwarantują nam innowacyjne rozwiązania, dostępne tylko w Miele. Dowodzą tego niezliczone nagrody w najbardziej prestiżowych testach produktowych na całym świecie.

Komfort obsługi

Czy z klasycznym pokrętłem, czy z czułym sensorem lub ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości: obsługa Miele jest łatwa i przyjemna.

Do tego dochodzi cała gama wygodnych i niezawodnych programów automatycznych z „Gwarancją sukcesu“ – oraz dbałość o szczegóły.

Design Miele

Urządzenia Miele to czysta forma i ponadczasowa elegancja. Nigdzie indziej nie znajdą Państwo urządzeń kuchennych do zabudowy o porównywalnej różnorodności konsekwentnych linii wzorniczych i wersji kolorystycznych pasujących do najróżniejszych stylów wnętrza.

Wzornictwo urządzeń jest homogeniczne co oznacza, że urządzenia idealnie się ze sobą komponują.

Historia

Od ponad 100 lat dwie rodziny kształtują przedsiębiorstwo: rodziny Miele i Zinkann.

Z jedenastoma pracownikami, czterema tokarkami i jedną wiertarką, technik Carl Miele i kupiec Reinhard Zinkann założyli w 1899 roku w Herzebrock firmę zajmującą się produkcją wirówek do mleka. Ich motyw przewodni „Immer Besser” stał się filozofią przedsiębiorstwa do dnia dzisiejszego.

Marka Miele

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w branży. Na własnym, niemieckim rynku Miele zostało wybrane najlepszą marką produktową wszechczasów spośród wszystkich branż („best brand ever“). Taka marka mówi również coś o jej użytkownikach: klienci Miele stawiają wysokie wymagania wobec efektywności, komfortu, wzornictwa i ekologiczności swoich urządzeń. Ten kto kupuje Miele, dowodzi swojej świadomości jakości oraz stylu.