Super promocje

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Ekosystem Galaxy

Ekosystem Galaxy to styl życia! Komfort i łatwość przenoszenia się między urządzeniami przy zachowaniu ciągłości pracy z dowolną aplikacją. Ustaw swoją ulubioną playlistę i steruj nią z poziomu Galaxy Watch. Zacznij na mniejszym ekranie smartfona, a w miarę jak Twoje pomysły będą się rozrastać, przerzuć się na ultrarozległy wyświetlacz Galaxy Tab. Możesz je zestawić i korzystać z obu na raz. Twoje Notatki Samsung są synchronizowane w czasie rzeczywistym, abyś mógł kontynuować edycję, przechodząc z jednego Galaxy na drugi. A to dopiero początek!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bezpieczeństwo
z Samsung Knox

Kiedy coś jest dla ciebie ważne, chcesz to chronić za wszelką cenę. Dla nas bezpieczeństwo definiuje decyzje i to, kim jesteśmy. Na przestrzeni lat udoskonaliliśmy naszą platformę Knox, by budować zaufanie i pewność ochrony wobec ukrytych oraz jawnych naruszeń prywatności.
Dzięki Samsung Knox Twoje prywatne dane są zabezpieczone od chwili, w której włączasz telefon. Knox Vault chroni informacje biometryczne, zaś Mój sejf – Twoje prywatne dane. Nowy panel Menedżer uprawnień pozwala sprawdzić, które aplikacje udostępniają Twoje dane lub Cię śledzą.

Ciesz się w pełni
aplikacjami od Google

Smartfony Galaxy posiadają łatwy dostęp do wszystkich popularnych usług Google:

Google Chrome - szybkie, łatwe i bezpieczne przeglądanie stron www.
Poczta Gmail - bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail.
Mapy Google - poznawaj świat i poruszaj się po nim bez przeszkód.
Google Duo - wideo rozmowy ze znajomymi.
YouTube Premium - dostęp do najnowszych wideo i muzyki światowych artystów.

Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premium
i korzystaj z serwisu offline, bez reklam, nawet przy zablokowanym ekranie.*

*Obowiązują szczegółowe warunki i ograniczenia.

Dobierz swoje akcesoria

Galaxy Watch4

- Płatność zbliżeniowa Google Pay
- Bogaty ekosystem aplikacji oraz usługi Google
- Dobre samopoczucie pod kontrolą
- BIA, pomiar snu, detekcja upadku, zaawansowane monitorowanie aktywności i trener fitness
- Zdrowie - pomiar EKG i ciśnienia krwi

Wykonany ze stali nierdzewnej, by wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma charakterystyczną sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom łatwo dostosuje.

kup TERAZ

Galaxy Buds2

- Wysokiej jakości dźwięk zamknięty w lekkiej, wygodnej konstrukcji
- Aktywna redukcja szumów (ANC)
- Niczym niezakłócone rozmowy dzięki trzem mikrofonom i wbudowanej jednostce wychwytującej głos

Wypełnij swój świat znakomitymi dźwiękami. Galaxy Buds 2 mają wszystko, czego potrzebujesz, by zanurzyć się w głębokim i bogatym dźwięku. Zaawansowane rozwiązania, takie jak dwudrożne głośniki, ulepszona transmisja głosu czy aktywna redukcja szumów połączone z ergonomiczną budową sprawiają, że każdy dzień brzmi idealnie.

kup TERAZ

Ładowarka
sieciowa 45W

Podłącz swój Galaxy Note10+ do ładowarki sieciowej 45W, by niezwykle szybko w pełni naładować telefon. Ładowarka oferuje większą moc niż wcześniejsze modele, a do tego obsługuje superszybkie ładowanie 2.0, by Twój smartfon zbyt długo nie pozostawał bez energii.

Ładowarka sieciowa 45W ładuje także przy użyciu mocy 15W. Może więc bezpiecznie naładować Twoje pozostałe urządzenia, jak również urządzenia Galaxy Twoich przyjaciół – również te, które nie obsługują superszybkiego ładowania 2.0.

kup TERAZ