Idealny prezent na Pierwszą Komunię - konsola Xbox 360 z sensorem Kinect

Co roku o tej samej porze tysiące dorosłych, dzierżąc w dłoni zaproszenie na pierwszą komunię chrześniaka, siostrzenicy czy bratanka zastanawia się nad idealnym prezentem na tę okazję. Czy można znaleźć bezpieczną zabawę, która nie znudzi się za szybko, która będzie edukacyjna i poderwie dziecko do aktywności fizycznej, a jednocześnie umożliwi rodzinną rozrywkę?konsola Xbox 360 z sensorem Kinect

Czy konsola Xbox 360 z sensorem Kinect to dobry pomysł?

Tak – gry dla dzieci na Kinect dla konsoli Xbox 360 to rewelacyjne rozwiązanie, które spełnia najbardziej surowe wymagania zarówno ze strony rodziców jak i najmłodszych, którzy wychowani wśród technologii nie wyobrażają sobie rozrywki z dala od monitora i nowoczesnych urządzeń. Sensor Kinect dla Xbox 360 to nowoczesna technologia, która angażuje i aktywizuje każdego użytkownika. Po zeskanowaniu ciała gracza jest on już gotowy by przenieść się w świat wirtualnej zabawy wśród ulubionych bohaterów. Brak jakichkolwiek kontrolerów w postaci pilota czy joysticka sprawia, że zabawa jest intuicyjna i nie ogranicza wyobraźni naszych pociech. Gracz jest kontrolerem.
 
Przede wszystkim bezpieczeństwo

Pozwalając dzieciom na zabawę z Kinect, jako rodzic masz pełną kontrolę nad tym, co dziecku wolno, a czego nie, gdyż konsola Xbox 360, z którą współpracuje sensor udostępnia funkcje pozwalające chronić dzieci przed dostępem do niewłaściwych treści. Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej możesz określić ile godzin w ciągu dnia lub tygodnia poszczególni członkowie rodziny mogą korzystać z konsoli, ograniczyć dostęp do usług internetowych oraz dla kogo dostępne są konkretne tytuły gier, filmów i programów telewizyjnych. Możesz zatem kontrolować dostęp do zawartości gier i filmów na podstawie klasyfikacji ich treści, co nie oznacza, ze nie możesz ustanowić własnych reguł i wyjątków.

Zaproszenie do Krainy Szczęścia

Kinect Disneyland Adventures to gra stworzona specjalnie z myślą o dzieciach, która pozwala na wirtualną wycieczkę po największym parku rozrywki. Po stworzeniu własnej, niepowtarzalnej postaci ruszamy na spotkanie z ulubionymi i w pełni interaktywnymi bohaterami bajek i kreskówek, dzięki któremu każde pomieszczenie może zmienić się w królestwo małej księżniczki lub dzielnego pirata.
Kinect Sports Ultimate
Ruch to zdrowie

Urozmaiceniem spokojnej wędrówki po parku rozrywki będzie moc sportowych atrakcji, jakie zapewnia gra Kinect Sports Ultimate, która zamieni Wasz pokój w światowej klasy arenę sportową. Gra oferuje aż 13 dyscyplin zespołowych lub indywidualnych, które na zawsze zmienią pojęcie wspólnej rozrywki i zapewnią długie godziny wspólnej rozrywki.

Bohaterowie kreskówek w Twoim pokoju

Fanom topowych kreskówek niezwykłych przeżyć dostarczy gra Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar, która zabierze gracza wprost do scenerii jednej z pięciu ulubionych bajek Disney i Pixar: „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „Toy Story”.  Po wybraniu właściwej przygody Kinect skanuje postać gracza i tworzy w pełni spersonalizowany awatar, uwzględniając takie szczegóły jak kolor ubrania czy uczesanie, tak przeobrażeni jesteśmy w pełni gotowi, by ruchami ciała realizować fabułę kreskówki.

Niech Kinect będzie z Tobą

Kinect Star Wars to idealne rozwiązanie zarówno dla starszych dzieci jak i dla dorosłych, którzy do gry podejdą sentymentalnie i być może spełnią życzenia z dzieciństwa mogąc pilotować statki i pojazdy kosmiczne czy ćwicząc umiejętności Jedi. Jednym kliknięciem możemy przenieść się wprost do odległej galaktyki, a tryby kooperacji, konkurencji i pojedynków sprawią, że poczujemy klimat kantyny na Tatooine.

Taneczne wyzwanie

Wieczorna zabawa przy muzyce? Czemu nie sprawdzić się w tańcu podrygując do największych hitów? Taką atrakcję oferuje gra Dance Central 3, sensor śledząc nasze ruchy porównuje je z tymi demonstrowanymi na ekranie i ocenia nasze postępy na parkiecie. Wybór ponad stu utworów nie pozwoli Ci się oderwać od gry zanim nie staniesz się Królem Parkietu.

Magiczna przygoda

Fable: The Journey przeniesie Cię w pełen przygód i wyzwań świat fantasy. Wartka akcja, malownicze krajobrazy Albionu oraz mnogość atrakcji i zadań do wykonania wciągają na długie godziny. Pościgi, trudne zagadki czy współpraca z towarzyszami to tylko część wędrówki.

powrót