Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Innowacyjna usługa Save&GO

Od kwietnia br. sklepy Media Markt oferują unikalne rozwiązanie pomagające zarządzać danymi przechowywanymi w telefonach komórkowych: Save&GO. To wygodny i szybki sposób na spersonalizowanie nowego telefonu komórkowygo w miejscu zakupu.


Sklepy Media Markt oferują swoim klientom program usług pod nazwą POWERSERVICE, w skład którego wchodzą m.in. wygodne i bezproblemowe użytkowanie zakupionego sprzętu oraz usługi transportowo-instalacyjne.


W odpowiedzi na rosnące wymagania i potrzeby klientów marka rozszerzyła POWERSERVICE o innowacyjne rozwiązanie Save&GO. Nowa usługa, dostępna we wszystkich sklepach Media Markt, umożliwia sprawne zarządzanie danymi i personalizację telefonów komórkowych. W niedalekiej przyszłości usługa pozwoli także na wzbogacanie ich o pobieranie darmowych aplikacji na telefony z system operacyjnym Android.


Save&GO to szybkie i bezpieczne, kompleksowe rozwiązanie technologiczne, pozwalające zarządzać danymi w urządzeniach mobilnych. Umożliwia transfer danych pomiędzy urządzeniami komórkowymi, tworzenie kopii zapasowej, przywracanie, usuwanie i drukowanie kontaktów, konfigurację kont e-mail oraz pobieranie aplikacji.


Operacja transferu danych odbywa się w miejscu zakupu nowego telefonu, w obecności klienta. Dzięki temu klient ma pewność, że żadne z jego danych ze starego telefonu nie zostaną podejrzane, skopiowane, czy też przechowane przez osobę dokonującą transferu. Usługa Save&GO jest pierwszym tego typu kompleksowym rozwiązaniem systemowym na rynku. Aplikacja jest kompatybilna praktycznie z każdym posiadanym lub nabywanym przez klienta urządzeniem komórkowym.


Dodatkowo klienci korzystający z rozwiązania Save&GO w niedalekiej przyszłości będą mieli możliwość darmowego pobrania pakietów aplikacji APPS. Usługa, nazywana Rewolucją APPS, będzie dostępna zarówno dla tych klientów, którzy nabywają nowe smartfony, jak i dla tych, którzy posiadają już urządzenia komórkowe. Z pakietu będzie można skorzystać przy okazji serwisu telefonu, zakupu akcesoriów lub odwiedzając sklep jedynie w celu zapoznania się z możliwościami aplikacji.

 

powrót

pixel