Jak na co dzień prostować włosy? Poznaj innowacyjny sprzęt REMINGTON Air Plates!

Wygląd naszych włosów, to nie jest coś, co mamy dane na stałe. Zawsze możemy zmienić swój styl poprzez koloryzację, a słabe i łamliwe włosy - naprawić za pomocą odpowiednich zabiegów czy suplementów diety, czy wreszcie, zakręcić je albo wyprostować. Dla pań, które chcą mieć piękne i idealnie proste włosy, mamy coś wyjątkowego – prostownicę do zadań specjalnych – oto model, który dosłownie deklasuje konkurencję!


Prostownice wczoraj i dziś


Niektóre panie wciąż obawiają się używania prostownicy, ponieważ słyszały, że wysoka temperatura może bardzo zniszczyć włosy. Czas rozwiać te obawy. O ile stare prostownice teflonowe, rzeczywiście, nie zawsze były całkowicie bezpieczne, tak nowsze modele z powłoką ceramiczną, nie powinny budzić żadnych wątpliwości. Włosy mogą być mniej lub bardzie podatne na wysuszanie pod wpływem ciepła, niemniej jednak, mając kilkustopniową regulację temperatury, można spokojnie wybrać takie ustawienia, żeby czuć się komfortowo i jednocześnie mieć świetną fryzurę – nie zawsze to musi być przecież maksymalne dla urządzenia 230 stopni! Poza tym, warto zwrócić uwagę na dodatkowe właściwości w niektórych modelach. Na przykład, prostownica REMINGTON PROtect S8700 wyposażone w technologię HydraCare, która zapewnia idealne nawilżanie włosa  i umożliwia prostowanie w niższej temperaturze. Poza tym niektóre prostownice do włosów, podobnie jak lokówki, posiadają funkcję jonizacji, dzięki której włosy się nie elektryzują, a także specjalne czujniki, które automatycznie dostosowują temperaturę do naszych włosów. Jeśli do tego dodamy jeszcze bardzo szybkie nagrzewanie się oraz automatyczny wyłącznik, mamy już świadomość, że bardzo profesjonalny sprzęt jest na wyciagnięcie ręki i wcale nie trzeba go szukać w drogim, specjalistycznym salonie fryzjerskim.Jak wybrać najlepszą prostownicę?


Każda prostownica działa w ten sam sposób, ale rezultaty oraz codzienny komfort mogą różnić się w zależności od wybranego modelu. Na co zwracać uwagę? Odpowiednia moc zapewni szybkie nagrzewanie, czyli gotowość do pracy w czasie krótszym niż minuta. Poza tym, warto zwrócić uwagę na zakres temperatur oraz sposób regulacji. Ta kwestia będzie dotyczyła przede wszystkim pań z gęstymi, kręconymi włosami, które będą miały najwięcej pracy. Do cienkich włosów wystarczy temperatura nie większa niż 170 stopni, natomiast do normalnych i lekko kręconych - 200. Oprócz parametrów widocznych gołym okiem w specyfikacji, należy zwrócić uwagę także na ergonomię – czy prostownica dobrze leży w dłoni, czy jest wygodna. Duże znaczenie ma wyprofilowany uchwyt oraz termoizolacja – nie chcemy się przecież poparzy, gdy szykujemy się na uroczysty wieczór, kolację czy wesele. Niektóre prostownice zapewniają także odpowiednie technologie, ułatwiające podniesienie włosów czy wizualne zwiększenie ich objętości. Wybierając konkretny model, mniej lub bardziej świadomie, patrzymy także na producenta.Najlepsza prostownica dla wymagających!


Co na rynku szczególnie się wyróżnia? Na pewno w tym miejscu warto wskazać prostownicę REMINGTON S7412 Air Plates. Prostownica wyposażona jest w pierwsze na świecie podwieszane płytki. Wykonane częściowo z tytanu, płytki dostosowują się do włosów przy każdym ruchu, zapewniając maksymalne pokrycie obszaru głowy i pełną kontrolę nad stylizacją. Co to oznacza w praktyce? Dokładnie to zbadano! Nowoczesna tytanowa powłoka zapewnia 2 razy większy poślizg niż inne modele Remington i efekt, który będzie trwały nawet trzy razy dłużej. Z nowoczesnymi płytkami, powiązana jest także technologia Cool Touch. Rozwiązanie polega na tym, że płytki nie dotykają zewnętrznej obudowy prostownicy, która dzięki temu jest chłodniejsza. Dlatego możesz wygodnie trzymać prostownicę (nawet obiema rękami), zwiększając tym samym kontrolę nad procesem stylizacji.

Krótko mówiąc, prostownica REMINGTON S7412 Air Plates jest nowoczesna, o wiele bardziej efektywna od innych, a także całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Zdecydowanie warto mieć ten model na uwadze, tym bardziej, że gdy robi się w końcu ciepło przestaliśmy chować włosy pod czapkami i kapturami, więc naprawdę można imponować fantastycznym uczesaniem!


Na koniec jeszcze jedna rzecz, którą musicie wiedzieć! Największe zalety prostownicy czyli zaokrąglone płytki oraz nienagrzewająca się obudowa przydadzą się nie tylko przy prostowaniu, ale również przy kręceniu! Okazuje się, że urządzenie całkiem nieźle radzi sobie także zastępując lokówkę i w efekcie, tworząc naturalnie wyglądające fale. Mamy tu zatem dwie funkcje, które zadowolą każdego, kto chce zmienić wygląd swoich włosów - wyprostować je bądź zakręcić.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentCl