Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Jak zadbać o swoją brodę – przegląd najlepszych trymerów

Obecnie gładka twarz u mężczyzny to raczej rzadkość. Zarost jest w modzie, ale żeby mógł się podobać, musi być zadbany. Codziennej pielęgnacji wąsów i brody wielu mężczyzn poświęca więcej czasu i uwagi, niż pielęgnacji włosów na głowie. Podstawą jest tutaj regularne i dokładne strzyżenie, a do tego niezbędny jest odpowiedni trymer. Jaki sprzęt spełni oczekiwania? Zapraszamy na przegląd najciekawszych modeli.

Trymer do brody – najważniejsze parametry

Cechy, które mają kluczowe znaczenie dla tych urządzeń, przypominają te, które decydują o dobrej ocenie golarki czy maszynki do włosów. Dobry trymer powinien zapewniać elastyczną regulację długości cięcia, aby można było dostosować końcówkę czy nasadkę do konkretnych, zmieniających się potrzeb. Im więcej ustawień, tym większa szansa, że znajdziemy te odpowiednie dla siebie. Poza tym, bardzo ważne są ostrza, a właściwie ich trwałość. Nie warto kupować najtańszych modeli, gdzie ostrza szybko się stępią. Dlatego wśród polecanych modeli wskazaliśmy te trymery, które są nie tylko najlepszej jakości, a przy mają wszechstronne zastosowanie.

BABYLISS T839E

To bardzo uniwersalny i wygodny trymer. Regulacje długości zarostu i dokładności cięcia zapewnia zestaw 10 akcesoriów obejmujących wymienne głowice i nasadki. Głowice łatwo przechowywać, ponieważ mają swoje miejsca na załączonej wygodnej podstawce, pełniącej też funkcję ładowarki. Sprzęt jest uniwersalny i gotowy do wielu zastosowań. W zestawie dostajemy też nasadkę do golenia włosów w uszach i w nosie oraz do depilacji innych części ciała, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się tylko do golenia brody. Sposób ładowania to kwestia naszego wyboru – mamy zarówno zasilanie sieciowe, jak również wbudowany akumulator, który w pełni naładowany zapewni 30 minut pracy. Golenie może odbywać się tylko na sucho, ale same nasadki można myć pod bieżącą wodą lub za pomocą specjalnej szczoteczki.

Trymer PHILIPS Multigroom Series 3000 MG3740/15 9w1

To kolejny wielofunkcyjny trymer, który ma aż 9 wymiennych nakładek. Stalowe samoostrzące się ostrza, mają długą żywotność i nawet po 3 latach.

Regularnego użytkowania pracują tak, jak powinny. Brodę możemy przystrzyc bardzo dokładnie, wybierając długość między 3 a 7 milimetrów. Do dyspozycji są także nasadki do strzyżenia włosów (9, 12, 16 mm). Naładowana bateria starcza na godzinę pracy, a gdy się wyczerpuje przypomina nam o tym sygnalizacja świetlna. Z trymera z serii multigroom można korzystać zarówno na sucho jak i na mokro, co spodoba się tym panom, którzy lubią strzyc brodę pod prysznicem.

Trymer WAHL Stainless Steel Trimmer 9818-116

Elegancka, ergonomiczna konstrukcja skrywa w sobie bardzo pojemną baterię, co zdecydowanie wyróżnia ten model na tle konkurencji. Nie dość, że długo pracuje, to jej ładowanie jest błyskawiczne. 4 godziny nieprzerwanej pracy po 1 godzinie ładowania to wynik imponujący, ponieważ zazwyczaj te proporcje są odwrotne. Podobnie jak modelu Babyliss, ładowarka umieszczona jest w podstawce o wyszukanym kształcie. Urządzenie jest uniwersalne - zapewnia możliwość golenia i stylizacji brody, strzyżenia włosów czy usuwania zbędnego owłosienia z nosa i uszu.

Każdy z opisanych modeli to trwały i niezawodny sprzęt, który spełnia wiele funkcji jednocześnie. Dzięki temu, jest długofalową inwestycją. W końcu plany co do zarostu z czasem się zmieniają, więc im więcej możliwości mamy, tym więcej.

Tagi

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]