Jaki smartwatch do 600 zł?

Zegarek przyszłości, który możesz mieć już teraz


Smartwatche chcą podbić rynek oraz serca i umysły użytkowników w podobny sposób do tego, w jaki udało się osiągnąć ten sam cel smartfonom. Smartfony przestały być zwykłymi telefonami. Zaczęły one oferować znacznie większą funkcjonalność od tradycyjnych urządzeń. Smartfony zaczęły oferować więcej funkcji niż tylko wysyłanie wiadomości i nawiązywanie połączeń. Teraz smartwatche chcą wyjść daleko poza zwykłe informowanie o bieżącej godzinie, czy dacie. Sprytne zegarki mają być dopełnieniem smartfona. To hybrydy, które informują o nadchodzących wiadomościach, połączeniach i innych powiadomieniach. Ich zadaniem jest pomóc nam na nie odpowiedzieć bez wyciągania telefonu, a nawet dbać o naszą kondycję, czy monitorować nasz sen. Wbrew pozorom za to wszystko nie trzeba wcale dużo zapłacić. Jaki smartwatch do 600 zł wybrać?

MyKronoz ZeBracelet2


Szwajcarskie zegarki zdecydowanie nie należą do najtańszych. Za to szwajcarskie smartwatche już tak. MyKronoz ZeBracelet2, tak samo jak pozostałe sprytne zegarki tego producenta, został w 100% zaprojektowany i wykonany przez szwajcarskich specjalistów. Aby odkryć jego pełną funkcjonalność, wystarczy sparować go z naszym telefonem przez Bluetooth. Od tej chwili MyKronoz ZeBracelet2, dzwoniąc i wibrując, będzie informował nas o nadchodzących połączeniach. Ponadto na jego wyświetlaczu OLED zobaczymy kto do nas dzwoni, a dzięki bocznym przyciskom oraz zintegrowanemu głośnikowi i mikrofonowi odbierzemy lub odrzucimy połączenie. Pozostałe alerty to:
  • Nieodebrane połączenia
  • Nadchodzące wiadomości SMS i emaile
  • Powiadomienia z portali społecznościowych
  • Zaplanowane wydarzenia z kalendarza

SmartWatch MYKRONOZ ZeBracelet2
To nie jedyne sztuczki, które potrafi ten sprytny zegarek. MyKronoz ZeBracelet2 może też odtwarzać muzykę ze smartfona i ostrzec nas delikatną wibracją o tym, że nasz inteligentny telefon jest w oddali. Dzięki temu możemy szybko zareagować na ewentualną próbę kradzieży. Trzyosiowy akcelerometr pozwoli śledzić nam liczbę kroków, spalonych kalorii oraz pokonany dystans i czas snu. Do tego wszystkiego potrzeba nam tylko mobilnego systemu operacyjnego iOS 7, Android 2.3 lub ich nowszych wersji oraz Bluetooth 4.0. Do dyspozycji użytkowników MyKronoz ZeBracelet2 oddano też mobilną aplikację, która umożliwia zdefiniowanie codziennych celów i przypomnień, śledzenie aktywności, synchronizację danych… To fantastyczne narzędzie do tego, by zawsze być na bieżąco i ciągle być zmotywowanym do działania.

Alcatel OneTouch Watch


10,5 mm grubości i 55 g wagi. Czy w jednym z najsmuklejszych i najbardziej uniwersalnych inteligentnych zegarków mogą się zmieścić godne uwagi funkcje? Alcatel OneTouch Watch udowadnia, że tak, za co został nagrodzony na targach CES 2015. Alcatel OneTouch Watch docenia i rozumie różnorodność swoich użytkowników i zachęca do podkreślania ich indywidualności. Możemy wybrać między dwoma kolorami i ustalić jeden z wielu wzorów tarczy. Ten sprytny zegarek korzysta z wyjątkowo sprytnych rozwiązań. Wtyk USB został umieszczony w pasku. Alcatel OneTouch Watch można ładować bez dodatkowych kabli do ładowania. A ponadto, dzięki certyfikatowi IP67, można z niego korzystać praktycznie w każdych warunkach. Czy ten sprytny zegarek ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie? Naturalnie! Wystarczy ustawić aparat w smartfonie i dotknąć nadgarstka, aby zrobić genialne selfie. Dotykowy ekran IPS o rozmiarze 1.22 cala możemy wykorzystać także do intuicyjnego sterowania odtwarzaczem muzycznym. Gdy poczujemy na nadgarstku delikatną wibrację, wystarczy jeden rzut oka, aby zapoznać się z powiadomieniami z portali społecznościowych, przychodzącymi rozmowami, SMSami, emailami itp. Codzienną aktywność możemy śledzić dzięki bogatemu zestawowi narzędzi monitorujących zdrowie i aktywność fizyczną. Alcatel OneTouch Watch wyposażono m.in. w akcelerometr, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz oraz monitoring aktywności w aplikacji na mobilne systemy operacyjne Android i iOS.

Smartwatch PEBBLE Classic

Pebble Classic


A może już na samym początku naszej przygody ze sprytnymi zegarkami wrócić do ich korzeni? Smartwatche zyskały rozgłos m.in. dzięki akcji na jednym z serwisów crowdfundingowych. Pierwszy smartwatch Pebble osiągnął w przedsprzedaży oszałamiającą liczbę aż 85 tysięcy egzemplarzy. Teraz ten sam udoskonalony sprytny zegarek może znaleźć się na naszym nadgarstku. Pebble Classic na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle konkurencji. Tak samo jak inne smartwatche przejrzyście informuje nas o tym kto do nas dzwoni, pisze lub wysyła nam emaila, ułatwiając nam odnalezienie się w szumie informacyjnym. Pebble stworzyło zupełnie nową kategorię, dzięki czemu możemy teraz bez problemu śledzić liczbę naszych spacerów, biegów, rowerowych wycieczek i drzemek, także w deszczu – Pebble Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. Jednak ani wymienione już funkcje, ani nawet trzy odrębne wersje kolorystyczne nie są jego największą zaletą. Jest nią bateria, która pozwala nam zapomnieć o ładowaniu naszego inteligentnego zegarka nawet przez tydzień. Taki fantastyczny rezultat jest możliwy także dzięki zastosowaniu pasywnego wyświetlacza LCD, który dodatkowo oferuje dużą wyrazistość pod różnymi kątami światła. Jeżeli szukamy oryginalnego, nieskomplikowanego, ale w pełni funkcjonalnego sprytnego zegarka, to smartwatch Pebble Classic jest stworzony idealnie dla nas.

Asystent na nadgarstku


Fakt – smatwatche mają w większości problem z czasem pracy na baterii, muszą być cały czas połączone ze smartfonem, aby oferować pełną funkcjonalność i nie koniecznie potrafią współpracować ze wszystkimi mobilnymi systemami operacyjnymi i smartfonami. To że smartwatche powielają ich funkcje, nie zmienia tego, że oferują one funkcjonalność daleko wykraczającą poza tę znaną nawet z najdroższych modeli zegarków. Na co dzień z pewnością docenimy nieograniczony dostęp do najnowszych zdarzeń, czy monitorowania naszej aktywności. Nawet tak tanie smartwatche, jak wybrane modele do 600 zł, potrafią sprawić, że każdy dzień będzie nie tylko łatwiejszy, ale także przyjemniejszy. Odpowiedź na pytanie czy i jaki smartwatch do 600 zł wybrać powinna być teraz o wiele łatwiejsza.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]