Kino domowe 5.1 do 1500 zł – wysoka jakość dźwięku w niskiej cenie

Audiowizualna harmonia


Oglądanie filmów w domowym zaciszu staje się coraz przyjemniejsze. Zachwycający obraz Full HD lub czarująca rozdzielczość 4K powalają bogactwem szczegółów. To co w danej chwili znajduje się na ekranie niemalże wciąga widza w swój świat, zapewniając niezrównane doświadczenia płynące z seansu. W parze z tak poruszającym obrazem musi iść równie wysokiej jakości dźwięk. Co ciekawe, aby do naszego salonu zawitały efekty dźwiękowe, które dodadzą kolorytu każdemu filmowi i każdemu utworowi, wystarczy już kino domowe 5.1 do 1500 zł.

Pioneer VSX-329-K + S-ESR2TB


Czy to możliwe, aby rasowy zestaw kina domowego kosztował tak niewiele? Jak najbardziej! Amplituner VSX-329 gwarantuje sześciokanałowy dźwięk HD i pozwala na integrację dowolnych urządzeń, a następnie na wybieranie specjalnie zaprojektowanych dla nich trybów surround, które jeszcze bardziej podniosą jakość dźwięku. Pioneer VSX-329 nie ma najmniejszego problemu z przetwarzaniem sygnału wideo o rozdzielczości 4K i z przywracaniem skompresowanym plikom muzycznym ich pierwotnego naturalnego brzmienia. Ono zostanie z kolei pieczołowicie odtworzone przez smukłe kolumny podłogowe Pioneer S-ESR2TB. 16-centymetrowe głośniki niskotonowe we współpracy ze specjalnymi bocznymi przetwornikami oraz z podwójnym stożkiem pasywnego radiatora zadbają o jak najpotężniejszy bas bez dodatkowego subwoofera, lecz nie pozostawią miejsca nawet na najmniejsze zniekształcenia. Pioneer VSX-329-K + S-ESR2TB to 150 W bogatego w szczegóły, krystalicznie czystego dźwięku i design, który jest namacalnym dowodem na to, że mamy do czynienia z wyjątkowym zestawem kina domowego.

Kino domowe PIONEER VSX-329-K + S-ESR2TB Czarny

Yamaha HTR-2067 + Prism Audio Falcon 300


Co może się równać eleganckiemu i nowoczesnemu designowi amplitunera Yamaha HTR-2067? Wyłącznie dźwięk płynący ze współpracujących z nim kolumn Prism Audio Falcon 300. Ten zestaw kina domowego został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu widzom jak najlepszych wrażeń, także tych, które płyną z samego patrzenia na amplituner i kolumny. Przyciski pod którymi kryją się ustawienia dźwięku dopasowane do jego wybranego źródła, ekskluzywna funkcja Cinema DSP, która bezproblemowo radzi sobie z wysokiej rozdzielczości audio, a także jeszcze lepsza reprodukcja niskich tonów i unikalne algorytmy technologii Yamaha Music Enhancer, które wykorzystując zaawansowane cyfrowe metody, przywracają skompresowanym utworom ich dawny studyjny blask. Duża moc całkowita, stylowa konstrukcja i naszpikowanie technologią, która dostarcza dźwięk z najwyższej półki – zestaw kina domowego YAMAHA HTR-2067 + Prism Audio Falcon 300 posiada wszystko to, co powinno mieć godne polecenia kino domowe 5.1 do 1500 zł.

Kino domowe YAMAHA HTR-2067 Czarny + Prism Audio Falcon 300 Czarny

Samsung HT-H4550R


Obok telewizora danej marki bardzo dobrze wygląda zestaw kina domowego tego samego producenta. Dla posiadaczy telewizorów Samsung bardzo dobrym i niedrogim wyborem będzie 500-watowy Samsung HT-H4550R. Za ponadprzeciętną jakością dźwięku stoi w tym przypadku obsługa wielu dekoderów, takich jak m.in. Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, czy DTS oraz DTS 96/24 i DTS-HD. Dzięki funkcji BD Wise ustawimy automatycznie wszystkie współpracujące urządzenia koreańskiego producenta tak, aby po chwili zostać wręcz zaszokowanymi obrazem i dźwiękiem, których piękno urośnie do niespotykanego dotąd wymiaru. My natomiast przeniesiemy się do pasjonującego świata trójwymiarowej rozrywki, która dzięki funkcji 3D Auto Contrast i wielu innych technologiach opartych na zaawansowanych algorytmach jest ostrzejsza i głębsza niż moglibyśmy się spodziewać.

Kino domowe SAMSUNG HT-H4550R

Samsung HT-H5550


Następca powinien być lepszy od poprzednika pod każdym względem. Faktycznie, Samsung HT-H5550 wręcz pęka w szwach od zawrotnej liczby przydatnych funkcji i robiących bardzo dobre wrażenie parametrów. Potężne, oszałamiające 1000 W mocy wypełni salon wyraźnymi, subtelnymi niuansami dźwiękowymi oraz porywającymi, a wręcz wstrząsającymi tonami zarówno o niskiej, średniej, jak i wysokiej frekwencji, także dzięki systemowi Power Bass. Co więcej, Samsung HT-H5500 ma wiele sposobów na to, by dostarczyć widzom multimedialnych treści o wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Bezprzewodowa łączność Bluetooth, technologia NFC, aplikacje ze sklepu Opera TV Store, Screen Mirroring i możliwość podłączenia do sieci DLNA, dzięki której uzyskamy dostęp do wszelkich plików udostępnionych w sieci domowej. Prawdziwe niewyczerpane źródło rozrywki dla całej rodziny jakim jest Samsung HT-H5500. Aż trudno uwierzyć, że tym wszystkim może pochwalić się kino domowe 5.1 do 1500 zł.

Kino domowe SAMSUNG HT-H5550

LG BH7240B


Powiadają, że małe jest piękne. LG BH7240 jest nie tylko kunsztownie zaprojektowany, ale też pokazuje pazur ukryty w kompaktowej konstrukcji. Aż 1200 W mocy czystego, precyzyjnego dźwięku rozchodzi się równomiernie po salonie dzięki membranom z włókna aramidowego, które minimalizują wszelkie zniekształcenia oraz unikalnemu procesorowi audio. Ponadto LG BH7240 potrafi upskalować obraz aż do rozdzielczości 4K, przez co jest doskonałym wyborem nie tylko na chwilę obecną, ale co najważniejsze, także na przyszłość. Bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych dzięki łączności Bluetooth, funkcja Private Sound 2.0, dzięki której możemy w banalny sposób przenieść dźwięk z kolumn wprost do naszego smartfona, a także rozbudowane funkcje Smart TV i nienaganne wyświetlanie obrazu w trójwymiarze. Czy kino domowe 5.1 do 1500 zł może nas jeszcze czymkolwiek zaskoczyć? LG BH7240 w brawurowy sposób udowadnia, że małe i niedrogie zestawy kina domowego mogą kryć w sobie nie tylko potężny wysokiej jakości dźwięk, ale też prawdziwy ogrom możliwości.

Poczuj się jak w kinie!


Gdy już osiągniemy harmonię między obrazem i dźwiękiem, które wspólnie będą dopełniały się wysoką jakością, przeniesiemy wrażenia płynące z oglądania z najgorętszych filmowych hitów i prawdziwych klasyków oraz słuchania szlagierów ulubionych artystów i nie tylko na zupełnie nowy poziom. Nasz salon w jednej chwili zamieni się w salę kinową, na której mamy niemalże wrażenie znajdowania się w samym środku akcji lub w scenę koncertową, na której będziemy delektować się każdym dźwiękiem płynącym z głośników.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]