Porównywarka (0)

Chromebook ACER CB5-311-T8CS

nr kat.: 1260272
Chromebook ACER CB5-311-T8CS
Chromebook ACER CB5-311-T8CS
Chromebook ACER CB5-311-T8CS
Chromebook ACER CB5-311-T8CS
Chromebook ACER CB5-311-T8CS
 • Wyświetlacz: 13.3" (1366 x 768 (HD))
 • Procesor: nVidia Tegra K1
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Dysk SSD: eMMC , 32 GB
 • System operacyjny: Google Chrome OS
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Acer CB5-311 to wszechstronny i niedrogi Chromebook nadający się doskonale do życia w szybkim tempie zapewniając do 13-14 godzin pracy na baterii - od rana do nocy. Zastosowany czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra K1 i dysk SSD sprawiają, że Acer Chromebook 13 jest bardzo szybki i wydajny. Dodatkowo wyposażono go w najnowocześniejszy ekran HD z powłoką antyrefleksyjną, która zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach. Wszystkie te cechy sprawiają, że Acer Chromebook 13 sprawdzi się zawsze i wszędzie.


Korzyści: 


 • Stabilne działanie komputera zapewni procesor nVidia Tegra K1 2.1 GHz
 • 4 GB pamięci operacyjnej pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie wielu programów i gier
 • Miejsce na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, znajdziesz w pamięci eMMC o pojemności 32 GB
 • Obraz bez refleksów na ekranie HD 13.3" z podświetlaniem LED
 • Dwa porty USB 3.0 zapewnią zawrotną szybkość transferu plików
 • Oglądaj najnowsze filmy HD na dużym ekranie dzięki złączu HDMI
 • Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11ac
 • Interfejs Bluetooth pozwoli na przesyłanie danych z tabletu czy smartfonu
 • Praca od rana do nocy jest możliwa, dzięki wytrzymałej baterii, która wytrzyma do 13h-14h pracy
 • Przystosowany do Internetu i niezwykle prosty system Google Chrome OS
Odkryj nową generację Acer Chromebook
Powitajmy nowy Acer Chromebook 13. Acer CB5 nadaje się doskonale do życia w szybkim tempie zapewniając do 13-14 godzin pracy na baterii - od rana do nocy. Zaprojektowany jako lekki, szybko uruchamiający się laptop dla osób żyjących na pełnych obrotach, Acer Chromebook 13 to idealny dodatek do Twoich komputerowych doświadczeń. Masz dość aktualizacji zabezpieczeń? System operacyjny Chrome OS jest zawsze bezpieczny, a aktualizacje odbywają się automatycznie w tle. Połącz się ze swoim kontem Google i synchronizuj wszystkie swoje zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty z chmurą, aby zapewnić bezproblemowy dostęp dzięki przestrzeni 100 GB.


Procesor nVidia Tegra


Zastosowany czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra K1 i dysk SSD sprawiają, że Acer Chromebook 13 jest bardzo szybki i wydajny. Dodatkowo wyposażono go w najnowocześniejszy ekran HD z powłoką antyrefleksyjną, która zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach. Wszystkie te cechy sprawiają, że Acer Chromebook 13 sprawdzi się zawsze i wszędzie.

 Twój zgrabny i zmyślny towarzysz


Acer Chromebook 13 zaprojektowano z myślą o codziennym użytku. Technologia antyrefleksyjna ComfyView i rozdzielczość HD zapewnia doskonały i jasny obraz i mniej męczy wzrok. Przy grubości poniżej 18 mm i masie 1,5 kg Acer Chromebook 13 można łatwo wsunąć do torby lub teczki i zabrać wszędzie ze sobą. Konstrukcja bez wentylatora zapewnia wyjątkową ciszę, a dodatkowy wyświetlacz dotykowy umożliwia nawigację za pomocą gestów ekranowych. Wszystkie te cechy czynią Acer Chromebook 14 zgrabnym i zmyślnym towarzyszem.


Szybkość, której potrzebujesz


Dzięki technologii szybkiego ładowania systemu oraz najnowszej technologii Wi-Fi, Acer Chromebook 13 zapewni Ci szybkość, której potrzebujesz. Dzięki obsłudze WiFi 802.11ac przeglądanie Internetu nigdy nie było tak szybkie. Korzystaj z ekranu dotykowego, klawiatury i podłączaj szybkie urządzenia peryferyjne dzięki technologii USB 3.0. Potrzebujesz szybkiego dostępu do sieci? Dysk SSD wykorzystany w notebooku Acer Chromebook 13 sprawia, że system ładuje się poniżej 10 sekund i nigdy nie zwalnia.Wyposażony w Google Chrome


Wyposażony w system operacyjny Google Chrome OS, Acer Chromebook 13 umożliwia synchronizację elementów ulubionych, historii i ustawień z innymi urządzeniami. Dodatkowo, po zalogowaniu do konta Google, wszystkie aplikacje Google zostaną natychmiast zsynchronizowane, zapewniając dostępność w ciągu kilku sekund.  Przeglądaj Internet, czytaj pocztę, oglądaj filmy i korzystaj z dokumentów w ekosystemie aplikacji Google.Wielopoziomowe bezpieczeństwo


Acer Chromebook 13 chroni Twoje dane dzięki niezrównanej technologii zabezpieczeń Google i zapewnia bezproblemowe automatyczne aktualizacje, których nie musisz wyszukiwać ręcznie. Dzięki technologii Google Sandbox, wszystkie dane programów przechowywane są osobno. Oznacza to, że w razie uszkodzenia aplikacji, nie będzie to miało wpływu na inne procesy. Ponadto dane użytkownika są szyfrowane, aby chronić się przed atakami hakerów. Pracuj i graj bezpiecznie i wydajnie korzystając z zaawansowanych funkcji zabezpieczeń dostępnych w Acer Chromebook 13.Zobacz Video:

Zastosowane technologie

SSD (Flash) SSD (Flash)

TouchPad TouchPad

Acer Nplify Acer Nplify

Bluetooth 4.0 Bluetooth 4.0

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac WiFi 802.11 a/b/g/n/ac

2x 3.0 2x 3.0