Inteligentny przełącznik SONOFF D1

nr kat.: 1447362
 • Typ akcesorium: Inteligentny przełącznik
 • Funkcje: Regulacja jasności światła
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Wysyłka jeszcze dziś z dostawą na jutro!

Opis i specyfikacja

Inteligentny ściemniacz Sonoff D1

Zyskaj wygodną kontrolę nad swoim oświetleniem. Inteligentny przełącznik Sonoff D1 umożliwia nie tylko zdalne włączanie i wyłączanie światła, ale też dostosowywanie jego określonych parametrów. Po sparowaniu z aplikacją eWeLink pozwala między innymi planować harmonogramy i zmieniać tryby pracy. Jest kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa - możesz więc sterować oświetleniem głosowo.

Oświetlenie idealnie dopasowane do Ciebie

D1 pozwoli Ci idealnie dostosować oświetlenie do Twoich potrzeb. Sparuj przełącznik z aplikacją eWeLink i zyskaj dostęp do wielu przydatnych funkcji. Zmieniaj parametry takie jak jasność światła i twórz inteligentne harmonogramy. D1 oferuje też 2 nowe tryby - wschodu i zachodu słońca. Spraw, że oświetlenie automatycznie włączy się po zmroku lub wyłączy się, kiedy wyjdziesz do pracy. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Doskonałe rozwiązanie w pokoju Twojego dziecka

Twoje dziecko nie lubi zasypiać w ciemności? Inteligentny przełącznik D1 doskonale sprawdzi się w jego pokoju! Za pomocą tego praktycznego urządzenia możesz przyciemnić światło do 20-30%, kiedy maluch idzie spać, a następnie ustalić czas po jakim lampa wyłączy się automatycznie. W ten sposób zapewnisz komfortowe warunki najmłodszym członkom swojej rodziny, unikając przy tym zbyt wysokich rachunków za prąd.

Możliwość kontroli głosem

Korzystasz z innych systemów zarządzania smart home? Cenisz sobie pomoc swojego inteligentnego asystenta? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Przełącznik D1 jest kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa - możesz więc kontrolować go za pomocą komend głosowych. Wystarczy kilka prostych słów, aby włączyć światło lub przyciemnić je do 40% - już nie musisz wstawać z fotela ani sięgać po telefon.

Opcjonalny pilot zdalnego sterowania

Zależy Ci na dodatkowych możliwościach? W sprzedaży dostępne są piloty zdalnego sterowania RM433 z bazą, którą można zamontować razem z przełącznikiem. Za pomocą podobnego urządzenia wygodnie dostosujesz poziom oświetlenia lub wyłączysz lampę, nie ruszając się z łóżka! Istnieje również inna opcja. Możesz po prostu pozostawić pilot w bazie i korzystać z niego jak ze zwykłego włącznika.

  Techniczne

 • Typ akcesorium
  Inteligentny przełącznik
 • Smart
  Tak
 • Funkcje
  Regulacja jasności światła
 • Inne
  Napięcie: 100~240 V AC (50/60 Hz); mak. natężenie prądu: 1 A; żarówka żarowa: 200 W; żarówka LED: 150 W; Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n; materiał: PC V0

  Fizyczne

 • Kolor
  Biały
 • Wymiary [cm]
  6,2 mm x 4,7 mm x 3,25
 • Ilość sztuk
  1

  Ogólne

 • Okres gwarancji
  12 miesięcy
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)