Inteligentny przełącznik SONOFF ZIGBEE BASICZBR 3

nr kat.: 1447361
 • Typ akcesorium: Inteligentny przełącznik
 • Funkcje: Sterowanie urządzeniami
 • Dedykowany model: Uniwersalny
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Zamów dziś z dostawą na wtorek

Opis i specyfikacja

Inteligentny przełącznik Sonoff ZigBee BASICZBR3

Wygodnie zarządzaj swoim inteligentnym domem. ZigBee BASICZBR3 to pierwszy przełącznik marki Sonoff kompatybilny z hubem SmartThings. Współpracuje też z aplikacją eWeLink i asystentem Amazon Alexa. Połącz ze sobą wybrane urządzenia, steruj nimi zdalnie, planuj dla nich harmonogramy, twórz inteligentne sceny i ciesz się systemem smart home, o jakim marzysz. Produkt cechuje niezwykła wytrzymałość oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku.

Kompatybilny z systemem SmartThings

Korzystasz z platformy SmartThings? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Przełącznik jest z nią kompatybilny, możesz więc bez przeszkód włączyć go do swojego inteligentnego domu. Sparuj go ze swoim hubem, aby zdalnie sterować inteligentnymi urządzeniami za pomocą aplikacji, tworzyć sceny i pokoje, a także dzielić się kontrolą z innymi domownikami.

Możliwość kontroli głosem

Dostosuj jasność oświetlenia lub włącz wentylator za pomocą prostej komendy. Przełącznik jest kompatybilny z Amazon Alexa, możesz więc wygodnie kontrolować swoje urządzenia głosem. Łączenie sprzętów jest dziecinnie proste. Wystarczy, że powiesz “Alexa, find device”, a Twój asystent zajmie się resztą - zapomnij o ręcznym parowaniu. Możesz też planować harmonogramy, aby jeszcze lepiej dopasować do siebie swój inteligentny dom.

Twórz inteligentne sceny

Możesz sparować przełącznik z centralką Sonoff ZigBee Bridge, która pozwala na podłączenie do 32 sprzętów. Skorzystaj z tej możliwości, aby tworzyć rozbudowane scenariusze z użyciem rozmaitych urządzeń i sensorów. W ten sposób sprawisz na przykład, że ekspres do kawy uruchomi się, gdy czujnik ruchu wykryje, że wstałeś z łóżka, a światło zostanie zapalone, gdy wrócisz do domu. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!

Kompatybilny z Twoimi urządzeniami

Nie obawiaj się problemów z kompatybilnością. Przełącznik współpracuje z mnóstwem różnych urządzeń, które można znaleźć w sklepach. Z łatwością podłączysz do niego wentylator, oświetlenie, nawilżacz powietrza, czajnik i wiele innych sprzętów RTV/AGD. Dzięki temu możesz stworzyć dokładnie taki inteligentny dom, na jakim Ci zależy!

Bezpieczeństwo użytkowania

Przełącznik Sonoff będzie doskonale Ci służył przez długi czas. Jego wykonana z wytrzymałego tworzywa PC V0 obudowa została pokryta specjalną powłoką, która zapewnia mu odporność na ogień, uszkodzenia i wysoką temperaturę do nawet 750°C. Możesz więc bez obaw korzystać z funkcjonalności urządzenia

  Techniczne

 • Typ akcesorium
  Inteligentny przełącznik
 • Smart
  Tak
 • Dedykowany model
  Uniwersalny
 • Funkcje
  Sterowanie urządzeniami
 • Inne
  Zasilanie: 100-240 V AC (50/60 Hz); Maksymalne natężenie: 10 A; ZigBee: IEEE 802.15.4 2,4GHz; Zarządzanie: Bezpłatna aplikacja eWeLink na Android/iOS, Alexa, SmartThing; materiał obudowy: Ognioodporny ABS V0

  Fizyczne

 • Kolor
  Biały
 • Wymiary [cm]
  9,1 x 4,3 x 2,5
 • Ilość sztuk
  1

  Ogólne

 • Okres gwarancji
  12 miesięcy
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)