Joypad LOGITECH F310

nr kat.: 1201185
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

F310Przewodowy kontroler do gier
Od gier sportowych po strzelanki i wiele innych gier, kontroler do gier Logitech® Gamepad F310 umożliwia sterowanie grami komputerowymi jak na konsoli. Dostępna jest też obsługa największej liczby gier. Oprogramowanie Profiler pozwala dostosować kontroler do gier z użyciem wejść klawiatury i myszy*. Klasyczna konstrukcja kontrolera pozwala bardziej skupić się na grze. Wyjątkowa, oddzielna konsola D-pad pozwala szybko reagować na nagłe zmiany kierunku. Gumowe uchwyty zwiększają komfort grania.
Graj Jak na konsoli
A jednak nadal na PC.
OBSŁUGA WIELU GIERGraj w hity i klasyczne gry. Możesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania lub przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję podczas zabawy w grach komputerowych. Kontroler F710 zapewnia prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe.
STEAM BIG PICTUREGraj na telewizorze. Sparuj kontroler F310 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, przeglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na wygodnej kanapie. Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F310, usiądź wygodnie i zacznij się bawić.
ZNANY UKŁAD KONSOLIWeź do ręki i graj. Znajomy układ pozwala instynktownie rozpocząć grę bez czasu potrzebnego na naukę. Kontroler F310 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a obudowa wywodząca się z tradycyjnej konstrukcji sprawia, że pasuje do ręki jak rękawiczka.
WYJĄTKOWA KONSOLA D-PAD Z 4 PRZEŁĄCZNIKAMIObrotowa konsola D-pad. Standardowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co może być przyczyną nieprecyzyjnego sterowania. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, aby zapewnić lepszą reakcję i sprzężenie zwrotne.
DZIAŁA Z TELEWIZOREM Z SYSTEMEM ANDROIDNasze kontrolery do gier świetnie działają z telewizorami firmy Sony z systemem Android™. Po ustawieniu przełącznika kontrolera w tryb XID układ przycisków w stylu konsoli zapewni Ci przewagę podczas walki z innymi. Gładkie krzywizny i gumowe uchwyty o naturalnych konturach pozwalają prowadzić długie sesje grania w komfortowych warunkach. Standardowe elementy sterujące telewizora z systemem Android — dostępne poprzez przycisk z logo firmy Logitech w połączeniu z przyciskiem Wstecz na kontrolerze do gier — umożliwiają płynną nawigację po telewizorze.
Opinie Mediów
Redaktorzy o testowanym sprzęcie
"Lekka konstrukcja, która wyróżnia gamepad na tle konkurencji, z pewnością będzie atutem w przypadku młodszych graczy."
"Jeżeli nie mieliście nigdy kontaktu z padami, a chcecie zaznajomić się z tą tematyką, to polecam."
"Logitech F310 w ogólnym rozrachunku wygodnie leży w ręce, pewnie trzyma się dłoni oraz do produkcji całości użyto solidnego tworzywa, to też można wnioskować, że po roku pracy nie rozleci się na kawałki."
Logitech F710
Bezprzewodowy kontroler do gier
Play Advanced

  Charakterystyka

 • Rodzaj urządzenia
  Pad
 • Przeznaczenie
  PC

  Techniczne

 • Sposób podłączenia
  USB
 • Zasilanie
  USB
 • Zasięg [m]
  1.8
 • Obsługiwane platformy systemowe
  Windows 7 Windows 8 Windows Vista
 • Tryby pracy
  Analogowy Cyfrowy
 • Inne
  Dwa tryby: XInput i DirectInput

  Funkcje

 • Przyciski
  Dualpad 2 mini-joysticki

  Fizyczne

 • Konstrukcja
  Standardowy pad

  Ogólne

 • Kolor
  Niebiesko-czarny
 • Okres gwarancji
  36 miesięcy
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.6
Opinie potwierdzone zakupem (1)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.6
Opinie potwierdzone zakupem (1)