Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Kasoterminal iPOS Duet Ethernet

nr kat.: 1372872 iPOS

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Kasoterminal iPOS duet Ethernet 


Unikatowe połączenie


Kasoterminal to kasa fiskalna z terminalem płatniczym. Spełnia wszelkie wymogi rozporządzenia dotyczącego urządzeń fiskalnych i posiada homologację Głównego Urzędu Miar.


Najprostsza rejestracja sprzedaży


Sprzedaż prowadzona jest na klawiaturze i ekranie dotykowym terminala. Rejestracja produktów jest dzięki temu bardzo prosta i szybka. Wprowadzane towary widoczne są na dużym wyświetlaczu. z możliwością ich korygowania lub usuwania, co pozwala na swobodniejszą pracę.

Terminal płatniczy - najtańsze płatności kartowe


Kupując kasoterminal nie musisz już dzierżawić terminala płatniczego - otrzymujesz go na własność. Daje to oszczędność kilkudziesięciu złotych miesięcznie (nawet do 3000 zł w ciągu 5 lat eksploatacji). Jeśli kwalifikujesz się do programu Polska Bezgotówkowa, urządzenie iPOS duet kupisz taniej o wartość terminala płatniczego i przez rok nie zapłacisz prowizji za transakcje kartami na kasoteminalu. Po 12 miesiącach koszty transakcji wyniosą 0,57% za płatności kartami VISA i 0,77% za płatności kartami MasterCard - bez dopłat i ukrytych kosztów.


Łączność


Obsługa płatności kartami wymaga łączności internetowej. Kasoterminal w wersji Ethernet podłączysz do swojej sieci za pomocą kabla Ethernet. Jeśli nie masz w sklepie internetu wybierz wersję GPRS tutaj, która zapewni łączność bez dopłat przez cały okres eksploatacji urządzenia.


Bądź na bieżąco - taryfy iPOS web

iPOS web to system, w którym zobaczysz wszystkie paragony, zestawienia sprzedaży i wyniki twoich sklepów. Poprzez iPOS web zarządzasz urządzeniem. Możesz zmieniać ceny i asortyment, zarządzać personelem lub stanami magazynowymi. Do platformy logujesz się z każdego urządzenia z internetem (telefon, tablet, komputer), z dowolnego miejsca na ziemi. Wybierasz jedną z taryf iPOS web: STANDARD lub PREMIUM. Możesz dowolnie zmieniać taryfy w przyszłości - bezpłatnie i bez ograniczeń.


Którą taryfę wybrać?


Współpraca z akcesoriami


Do kasoterminala można podłączyć dowolny skaner kodów USB, wagę ze złączem RS232 oraz szufladę na pieniądze, która będzie automatycznie otwierana przez kasoterminal w odpowiednim momencie.


Dostawa, uruchomienie usług i fiskalizacja


Dostępne są 2 sposoby dostawy: odbiór osobisty w sklepach w Poznaniu lub wysyłka. 

Odbiór osobisty w marketach w Poznaniu: Podczas odbioru sprzętu w sklepie w Poznaniu, założymy dla Ciebie indywidualne konto iPOS web, uruchomimy wybrane usługi abonamentowe oraz dokonamy fiskalizacji sprzętu. Cena fiskalizacji wynosi 179 zł‚ płatność można uregulować na miejscu. 

Wysyłka: Konto w iPOS web i wybrane usługi uruchomisz w kilku prostych krokach po włączeniu kasoterminala, który podpowie, jakie czynności wykonać. Firma iPOS skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia daty fiskalizacji. Serwisant zjawi się w wybranym przez Ciebie terminie, aby wykonać usługę. Koszt fiskalizacji wynosi 179 zł.

Charakterystyka

Rodzaj

Kasoterminal

Przeznaczenie

Urządzenia fiskalne

Cechy

Łączność Ethernet (RJ-45), Drukarka fiskalna, System rejestracji sprzedaży, Terminal płatniczy

Ogólne

Producent

Ipos

Kolor

Srebrno-czarny

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 15x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

Do 30x0% (na wybrane produkty) - szukaj oznaczonych produktów -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Kasoterminal iPOS Duet Ethernet ×
Kasoterminal iPOS Duet Ethernet

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]