Porównywarka (0)
PLN

Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB

nr kat.: 1397226

Promocja

Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 100 RGB
Pogoda na wyprzedaż
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
  • Interfejs: USB
  • Komunikacja: Przewodowa
  • Konstrukcja: Mechaniczna , Podpórka pod nadgarstki , Podświetlenie , Przełączniki Outemu Red , Wysoki profil
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

 

Wysokiej jakości keypad łączy w sobie nowoczesne rozwiązania ze świetnej jakości komponentami. Zainstalowane przełączniki mechaniczne Outemu Red dbają o zapewniają dobrą specyfikację, która została opakowana w świetny design z podświetleniem RGB. Poznaj Thor 100!

Przełączniki mechaniczne Outemu Red

Sercem klawiatury są przełączniki mechaniczne Outemu Red, których zaawansowana specyfikacja pozwoli uwolnić potencjał każdego gracza. Najlepsze wrażenia z rozgrywki zapewnia minimalna siła nacisku potrzebna do aktywacji kliku – 45 g. W połączeniu z czasem reakcji 8ms otrzymujemy przełączniki, które dają więcej niż wymagasz.

 

ORYGINALNY DESIGN

Minimalistyczny design keypada z powodzeniem wpasuje się w wystrój każdego stanowiska gamingowego, a podświetlenie RGB dostępne w 10 trybach dodatkowo zadba o jego unikalny charakter.

 

Dodatkowe 4 klawisze makro

Keypad wyposażono w cztery przyciski makro. Możesz je wykorzystać do uruchomienia zaawansowanych sekwencji combo, które będą Twoim asem w rękawie w starciu z przeciwnikami. Bądź szybki i reaguj na zaistniałe sytuacje w grze w sposób nowatorski.

 

 

Klawisze multimedialne

W Thor 100 znajdziesz 5 klawiszy multimedialnych rozmieszczonych na przyciskach F1-F5. Dzięki nim sprawnie i wygodnie spauzujesz muzykę i puścisz ją ponownie, wyregulujesz głośność dźwięku lub natychmiastowo wyciszysz ją całkowicie. To wszystko dostępne pod Twoją dłonią również wtedy, gdy jesteś w samym środku emocjonującej rozgrywki.

N-KEY Rollover

W Keypadzie spotykasz się z możliwością wciskania wszystkich przycisków na raz z pełnym, odpowiednim odczytem wszystkich - bez żadnych opóźnień. N-Key Rollover, czyli pełny anti-ghosting pozwala Tobie na korzystanie z najbardziej skomplikowanych combo generując Tobie tym samym odpowiednią przewagę nad oponentami.

 

Wygodne podparcie pod nadgarstek

Keypad został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, by poprawić komfort Twoich poczynań w świecie wirtualnym. W Thor 100 znajduje się specjalna, ergonomiczna podpórka pod nadgarstek, aby zagwarantować odpowiednie wytchnienie dla wrażliwych części ciała. Zapewniamy Tobie maksymalną wygodę również podczas długich godzin grania.

Zaawansowane oprogramowanie

Dedykowane oprogramowanie dla Keypada pozwala uwolnić jego pełne możliwości. W zaawansowanej aplikacji skonfigurujesz profile, makra i przypiszesz odpowiednie funkcje klawiszom  G1-G4. Ponadto skonfigurujesz podświetlenie RGB pod swoje preferencje.

Gumowe antypoślizgowe stópki

Keypad jest mały i lekki. Aby był odpowiednio stabilny na Twoim blacie, wyposażony został w gumowe, wysokiej jakości stopki antypoślizgowe. Klawiatura dzięki nim jest niewzruszona i pozostaje zawsze w jednym miejscu.

Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy, Komputer

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Android 4.2.2, Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Zastosowane technologie

N-key Rollover

Klawiatura

Dodatkowe klawisze

5 klawiszy multimedialnych

Rodzaj przełączników

Mechaniczne

Ilość klawiszy

39

Inne

Blokada klawisza Windows

Konstrukcja

Mechaniczna, Podpórka pod nadgarstki, Podświetlenie, Przełączniki Outemu Red, Wysoki profil

Fizyczne

Długość kabla [m]

1.8

Waga [g]

390

Wymiary [cm]:

3.7 x 13 x 23.1

Ogólne

Producent

Genesis

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Marek

Spoko zakup

Keypad jest bardzo spoko. Nie zajmuje dużo miejsca i bardzo się przydał do uzupełnienia mojego zestawu do grania. Przyciski są mechaniczne i bardzo czytelne. Bardzo ważną funkcją którą posiada to możliwość programowania przycisków. Oprogramowanie pozwala również na zarządzanie podświetleniem które spoko wygląda.