Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
PRO KEYBOARDMechaniczna klawiatura do gier
Pierwsza klawiatura Logitech G nosząca nazwę Pro, która jest zaprojektowana i zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami kilku najlepszych e-sportowców świata.

Klawiatura do gier Logitech G Pro Gaming Keyboard — stworzona z myślą o zapewnieniu ekstremalnej wydajności i zaprojektowana z myślą o zwycięstwie.
SolidnaKlawiatura
Bezkompromisowa konstrukcja. Dla najbardziej wymagających.
ZAAWANSOWANA MECHANICZNIEPrzełącznik klawiszy Romer-G™ został stworzony z myślą o zapewnieniu profesjonalnej wydajności, czasu reakcji i trwałości. Niewielka odległość aktywacji na poziomie 1,5 mm sprawia, że przełącznik jest o 25% szybszy niż standardowe, konkurencyjne przełączniki mechaniczne. Perfekcyjne połączenie szybkości, precyzji i cichego działania oznacza, że Romer-G to cichy zabójca wśród mechanicznych przełączników w klawiaturach do gier.
ODŁĄCZANY KABEL USBPowstrzymaj swój sprzęt przed awarią. Zawodowcy podróżują przez 150 dni w roku, a nawet dłużej, co oznacza, że ich sprzęt musi przetrwać trudy podróży. Złącze micro-USB w oplocie sprawia, że kabel nie pęka w punkcie połączenia, gdy klawiatura porusza się w torbie podróżnej. Konstrukcję z trzema wtykami wyposażono w ramiona pomocnicze (używane także w myszkach bezprzewodowych G403 and G900), które zapewniają łatwe i bezpieczne połączenie.
DOSKONAŁE PODŚWIETLENIE BRILLIANT RGBPodświetl ważne klawisze, aby móc je łatwiej odnaleźć w ciemności. Klawiatura Pro Keyboard umożliwia dostosowanie podświetlenia każdego klawisza — do wyboru jest około 16,8 miliona kolorów. Z myślą o turniejach, podczas których nie można korzystać z oprogramowania, możesz zapisać ustawienia podświetlenia na klawiaturze, aby korzystać z nich na czystych systemach turniejowych.
26 klawiszy z ochroną przed blokadą.Naciskaj wszystkie przyciski. Obsługa wielu klawiszy oznacza możliwość wykonywania złożonych ruchów w idealnym momencie. 26 klawiszy z funkcją przytrzymywania wielu klawiszy jednocześnie umożliwia naciśnięcie praktycznie dowolnej liczby klawiszy wraz z klawiszami modyfikującymi (Control, Alt, Shift) w dowolnej kolejności, aby zostało wykonane żądane polecenie.
PrzeznaczonaGraczom
Zbudowana z myślą o prawdziwym życiu.
wgraj własne makra
wbudowane stopki
KONFIGUROWALNY TRYB GRY
PONAD 300 WBUDOWANYCH PROFILI
Opinie Mediów
Redaktorzy o testowanym sprzęcie
"Jeśli natomiast kręci Was wysoka jakość wykonania i bezproblemowe działanie, to z pewnością nie pożałujecie kupna G Pro"
"G Pro to sprzęt dla profesjonalistów, dla których każdy szczegół i ułamek sekundy ma znaczenie."
"Logitech przyzwyczaił mnie już do najlepszej jakości swoich produktów, dlatego już od początku stawiałem duże wymagania dla tego sprzętu. I jak można było przewidzieć, PRO podtrzyma moją opinię o produktach tego producenta."
Logitech PRO KEYBOARD
Klawiatura do gier z podświetleniem RGB
Play Advanced

Zastosowane technologie

Przełączniki Romer-G Przełączniki Romer-G

Galeria filmów

  • Wideo
Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Zastosowane technologie

N-key Rollover, Plug & Play

Inne