MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK

nr kat.: 1373487
Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK
Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK
Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK
Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK
Klawiatura ROCCAT Horde US Layout Czarny ROC-12-301-BK
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!

Opis i specyfikacja

Horde osiąga szczyt perfekcji w dziedzinie sprzętu dla graczy. Ta klawiatura czerpie inspirację z innowacyjnej tradycji swojego przodka Isku i oddaje w ręce użytkowników przełomową technologię klawiszy Membranical, która stanowi pomost do klawiszy mechanicznych. Klawisze zawierają mikrowzory ułatwiające rozpoznawanie klawiszy i zwiększające precyzję, a kwadratowy profil pomaga uniknąć przypadkowych naciśnięć i zabrudzeń. Szybkie klawisze makr, system niebieskiego oświetlenia ROCCAT oraz konfigurowalne pokrętło i klawisze sterujące czynią z Horde naprawdę cichego zabójcę.


Korzyści:

  • Klawisze MEMBRANICAL - klawisze Membranical to idealny kompromis między rozwiązaniami mechanicznymi a membranowymi. Szybki punkt aktywacyjny w połowie skoku zapewnia najszybsze i najbardziej precyzyjne działanie, a także pozwala na błyskawiczne i ciche pisanie. Kwadratowy profil jest odporny na zabrudzenia i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, a klawisze średniej wysokości z mikrowzorem są łatwo rozpoznawalne.
  • Szybkość aktywacji - Klawisze makr Horde: 5 ms; Klawisze Horde Membranical: 7,8 ms; standardowa klawiatura membranowa: 9 ms
  • Pokrętło i klawisze sterujące - pokrętło i klawisze sterujące pozwalają na szybkie i intuicyjne zarządzanie multimediami, podświetleniem, jasnością, dpi, głośnością i nie tylko. Wszystkie funkcje można w pełni dostosować do wymagań użytkownika. Precyzyjne pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu w 360° i zapewnia dynamiczną i precyzyjną kontrolę. Jest ono także w pełni zgodne z funkcją Windows 10 Dial, a to sprawia, że Horde jest pierwszą klawiaturą na rynku z taką możliwością.
  • System oświetlenia ROCCAT -  charakterystyczny dla ROCCAT niebieski kolor nabiera życia dzięki systemowi wyraźnego podświetlania Horde. Aplikacja Swarm pozwala dowolnie konfigurować moduł oświetlenia i wybierać dla niego efekty wizualne oraz jasność. Oświetlenie da się modyfikować na bieżąco dzięki specjalnemu pokrętłu i klawiszom sterującym.
  • Szybkie klawisze makr - kolumna pięciu niskich klawiszy makr znajdujących się z lewej strony, tuż obok obok głównych klawiszy, pozwala szybko i intuicyjnie wykonywać makra. Wyraźnie niski profil ułatwia błyskawiczne rozpoznanie klawiszy dotykiem, dzięki czemu gracz unika przypadkowych naciśnięć w dynamicznych sytuacjach. Te klawisze mają szybszy punkt aktywacji, dzięki czemu wszystkie polecenia wykonywane są bez zbędnych opóźnień.
  • Ulepszony Anti-ghosting -inżynierowie ROCCAT opracowali zaawansowany algorytm wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w dziedzinie mapowania klawiszy i stworzyli niespotykane rozwiązanie anti-ghostingowe. Dzięki niemu gracz może wcisnąć dowolną liczbę klawiszy naraz i wszystkie zostaną bezbłędnie zarejestrowane. Teraz nieważne, ile działań na minutę podejmujesz – Horde zawsze za Tobą nadąży.
  • ROCCAT Swarm - jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania, a także stanowi jednolity ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT, zapewniając zaawansowaną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszystkich urządzeń ROCCAT.

Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy, Komputer

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Zastosowane technologie

Roccat Swarm

Inne

Precyzyjnie rozmieszczone klawisze z mikrowzorem i kwadratowym profilem odpornym na brud; błyskawiczne makra; ulepszony Anti-ghosting, konfigurowalne pokrętło i klawisze, system podświetlenia Roccat, klawisze Membranical; ARM Cortex-M0+ 50MHz; 512 kB pamięci; 1000 Hz częstotliwości przesyłania danych;

Klawiatura

Dodatkowe klawisze

Klawisze numeryczne, Klawisze programowalne

Rodzaj przełączników

Membranowe

Konstrukcja

Klawisze Membranical Podświetlana Wysoki profil

Fizyczne

Długość kabla [m]

1.8

Waga [g]

910

Ogólne

Producent

Roccat

Linia

Horde

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie