MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 89.8

Klawiatura USB NATEC-GENESIS Rhod 400

nr kat.: 1343746 GENESIS

Outlet

89.8

Zaoszczędzisz 26,80 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Klawiatura USB NATEC-GENESIS Rhod 400
Podkładka pod mysz i klawiaturę GENESIS Carbon 500 XXL Tank
Kup zestaw
Klawiatura USB NATEC-GENESIS Rhod 400
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Klawiatura USB NATEC-GENESIS Rhod 400
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
FUNKCJONALNA KLAWIATURA DLA GRACZY

Każdy ambitny gracz potrzebuje klawiatury, która będzie posiadać funkcje ułatwiające rozgrywkę, takie jak Anti-Ghosting czy klawisze funkcyjne, a dodatkowo będzie się świetnie prezentować dzięki dobrej jakości podświetleniu i nietuzinkowemu kształtowi. Taka właśnie jest klawiatura dla graczy Genesis Rhod 400.

ANTI-GHOSTING I BLOKADA WINDOWS

Klawiatura Rhod 400 została wyposażona w funkcję Anti-Ghostingu dla 19 klawiszy. Gracz może wykorzystywać skomplikowane kombinacje w grze, wciskając większą liczbę klawiszy bez obaw, że zakończy się to zablokowaniem klawiatury i porażką w grze. Ponadto klawiatura posiada też funkcję blokady klawisza Windows.

WYTRZYMAŁOŚĆ I KOMFORT GRY

Dobra klawiatura musi być przede wszystkim wytrzymała i gwarantować wygodę gry. Podstawą Rhod 400 jest wytrzymała obudowa, wzmocniona dodatkowo dwiema aluminiowymi klamrami. Ponadto wysoki skok klawiszy oraz rozwiązania takie jak gumowe nóżki z możliwością zmiany wysokości (tylne nóżki), gwarantują odpowiedni komfort rozgrywki.

FUNKCJA ZAMIANY STRZAŁEK I WASD

Niektórzy gracze preferują takie ustawienie gry, gdzie klawisze „strzałek” oraz popularny „WASD” zamieniają się miejscami. Z myślą o tych preferencjach w Rhod 400 istnieje możliwość zamiany funkcji tych klawiszy (zmiany dokonuje się za pomocą kombinacji Fn+W).

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI

Każdy gracz lubi mieć intuicyjny i łatwy dostęp do multimediów w trakcie rozgrywki. W Rhod 400 to nie problem. Klawiatura posiada 12 klawiszy funkcyjnych (F1 –F12), dzięki którym można w łatwy sposób obsługiwać multimedia.

WOODODPORNA KONSTRUKCJA

Membrana, na której są osadzone klawisze, została skonstruowana tak, aby w przypadku zalania woda nie dostała się do wewnątrz klawiatury. Ponadto specjalne otwory odprowadzające wodę pomagają w szybkim osuszeniu urządzenia w takim wypadku.

PODŚWIETLENIE W 3 KOLORACH

Rhod 400 posiada funkcję podświetlenia LED w 3 kolorach (niebieski, czerwony i fioletowy) oraz dodatkowy tryb „oddychanie”, w którym kolory zmieniają się pulsacyjnie. Dzięki temu gracz może jeszcze bardziej spersonalizować swój sprzęt, wybierając odpowiedni dla siebie kolor. Dlatego też wieczorne rozgrywki stają się teraz jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Zastosowane technologie

Anti-Ghosting USB

Inne

Wymiary: 463 x 168 x 30 mm

Klawiatura

Dodatkowe klawisze

12 klawiszy multimedialnych

Rodzaj przełączników

Membranowe

Ilość klawiszy

104

Konstrukcja

Klawisze membranowe, Podświetlana Wodoodporna

Ogólne

Producent

Genesis

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Weronika

Opinia potwierdzona zakupem

Świetna klawiatura

Za taką cenę nic dodać nic ująć. Miłe dla oka podświetlenie, możliwość zmiany koloru i natężenia. Jedyny mały minus, to że za każdym razem przy włączaniu komputera, kolor ustawia się na pierwszy dostępny, czyli czerwony. Ładny design, wygodna do pisania, funkcyjna i przede wszystkim wodoodporna. Zdecydowanie polecam.

4 na 5

Bartlomiej

Calkiem niezla

Mam ja kilka dni i sprawuje sie calkiem ok, gra sie przyjemnie, podswietlenie mile dla oka, swoja droga polecam kolor fioletowy. Co prawda podczas wlaczania komputera polaczenie miedzy nim a klawiatura przerywa sie, co oznacza wylaczenie klawiatury, ale to tylko i wylacznie podczas wlaczania PC, nigdy podczas faktycznego korzystania z komputera czy tez rozgrywki. Tania, wzmocniona aluminiowymi klamrami po bokach, mozliwosc zamiany klawiszy WSAD ze strzalkami, przepiekne podswietlenie LED o trzech kolorach - za taka cene? Nic dodac, nic ujac, idealny sprzet, oczywiscie jezeli nie przeszkadza uzytkownikowi to przerywanie polaczenia, ale to przeciez i tak nie przeszkadza w grze ;)

5 na 5

titeeek

Nie rozreklamowana klawiatura.. Ocena BDB!

Witam!
Zakupiłem klawiaturę kilka dni temu i jestem z niej bardzo zadowolony. Do zalet można zaliczyć:
- 5-stopniowe (mocne) podświetlenie w trzech różnych kolorach;
- aluminiowe wzmocnienia po bokach klawiatury;
- genialne klawisze (bardzo ciche, wysokie, szybkie i wytrzymałe);
- anti-ghosting na wysokim poziomie
- możliwość zablokowania klawiatury, np. jeśli chcemy ją przetrzeć szmatką podczas włączonego komputera;
- jeśli już mówimy o kontakcie z wodą, to tej klawiaturze nie jest on straszny, ponieważ posiada wodoodporną konstrukcję;
- niebagatelny i wyróżniający się na tle konkurentów design;
- duże przyciski Shift, Enter, Backspace (jednakże powstała jakaś nowa moda na małe klawisze enter, itp. - czego nie jestem w stanie zrozumieć. Osobiście preferuję duże klawisze);
- 2 lata gwarancji

Wady:
- brak oplotu kabla zasilającego USB (jednakże, jeśli ktoś nie porusza klawiaturą w te i nazat, to nie powinno się nic uszkodzić)

Podsumowując:
Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i jedną małą wadę (która mnie osobiście nie zraża).. cena 69,90zł zaskakuje! Śmiem twierdzić, że to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy wybór do 150zł w sklepach stacjonarnych. Biorę pod uwagę, że każdy ma inny gust, ale ja osobiście gorąco polecam ten produkt!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.