Porównywarka (0)

Komputer stacjonarny PCF PC2 Aqua H8114430E

nr kat.: 1238072
Komputer stacjonarny PCF PC2 Aqua H8114430E
 • Procesor: Intel Core i5-4440
 • Pamięć RAM: 12 GB DDR3
 • Dysk SSD: 120 GB
 • Dysk HDD: 1 TB
 • Grafika: AMD Radeon R9 270X 4 GB
 • System operacyjny: Windows 8
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Komputer PC2 Aqua H8114430E wyposażony w procesor Intel Core i5 wspomagany przez 12 GB pamięci RAM oraz dedykowaną kartę graficzną AMD Radeon R9 270X, oferuje wysoką wydajność i pełną obsługę gier. Całość została zamknięta w eleganckiej i przewiewnej obudowie Zalman Z3 Plus z wygodnym dostępem do portów na górnym panelu.

 
Korzyści: 


 • Wydajne działanie komputera zapewnia czterordzeniowy procesor Intel® Core i5-4440 3.1 GHz
 • Oszałamiająca wydajność i zapierająca dech w piersiach jakość obrazu w grach 3D dzięki dedykowanej karcie AMD Radeon R9 270X
 • 12 GB pamięci operacyjnej DDR3 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie wielu programów i gier
 • Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, znajdziesz na dysku o pojemności 1 TB
 • Dysk SSD 120GB zapewnia błyskawiczny start systemu
 • Porty USB 3.0 zapewnią zawrotną szybkość transferu plików
 • Karta Wi-Fi umożliwia bezprzewodową łączność z siecią komputerową
 • Windows 8 uruchamia się bardzo szybko, działa stabilnie i zapewnia intuicyjną obsługę
 • Dołączone oprogramowanie G-Data Internet Security zabezpieczy sprzęt przed wirusami
 • Klawiatura i mysz w zestawie


Procesor Intel® Core™ i5-4440 zapewnia niezawodną i energooszczędną wydajność oraz wyjątkowy zestaw funkcji graficznych i multimedialnych. Przekłada się to na szybkość i jakość działania komputera, nawet przy wykonywaniu kilku skomplikowanych zadań jednocześnie oraz na doskonałą wydajność graficzną, przy jednoczesnym niskim poborze mocy.

Procesor Intel® Core™ i5 z technologią Intel® Turbo Boost 2.0 automatycznie zwiększa moc w razie potrzeby, dostosowując ją do potrzeb użytkownika. Doskonale radzi sobie z wieloma zadaniami naraz. Posiada również wbudowane, udoskonalone funkcje graficzne. Technologia Intel Turbo Boost 2.0 umożliwia rdzeniom procesora automatyczne zwiększenie szybkości działania względem częstotliwości bazowej, o ile procesor nie przekracza określonych w specyfikacji limitów dotyczących energii, zasilania i temperatury. Technologia Intel® Turbo Boost umożliwia turboprzyspieszenie, gdy jest ono potrzebne, oraz zwiększenie energooszczędności, gdy cała dostępna wydajność nie jest wymagana.
AMD Radeon R9 270X
Przygotuj się do walki z kartą graficzną AMD Radeon R9 270X. Okiełznaj wizjonerską architekturę GCN,która zapewnia oszałamiającą wydajność i zapierającą dech w piersiach jakość obrazu, dzięki czemu staje się najlepszym rozwiązaniem dla graczy oczekujących tego, co najlepsze. Dzięki mocy umożliwiającej uruchamianie najgorętszych gier dnia dzisiejszego i jutrzejszego, karty graficzne Radeon R9 270X pozwalają kontynuować walkę niezależnie od okoliczności. Dzięki grom w ultrawysokiej rozdzielczości możesz zostawić rozdzielczość HD daleko w tyle, grając na znacznie, znacznie większych ekranach. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z monitora o rozdzielczości 4K, czy połączysz wiele monitorów HD, uzyskasz ekspansywne doświadczenia, którym nic nie dorówna.


Dysk twardy 1TB


Dysk o pojemności 1 TB zapewnia mnóstwo miejsca na wszelkiego rodzaju cyfrowe treści wideo, filmy DVD i Blu-Ray, zdjęcia, gry wideo i pliki muzyczne w formacie mp3. Dysk o takiej pojemności pozwoli zapisać do 200 tysięcy zdjęć w formacie JPG, do 76 godzin materiału video wysokiej rozdzielczości oraz do 250 tysięcy piosenek w formacie MP3. Do obliczeń przyjęto założenia: plik JPG zrobiony aparatem z matrycą 6 Mpix, 4 minutowy utwór MP3 z kompresją 128Kb/s oraz materiał Video z przepływnością (bit rate) 25 Mb/s.Dysk SSD


Dysk SSD 120 GB z zainstalowanym systemem operacyjnym, zapewnia rewelacyjną wydajność. Przyspiesza włączanie komputera, skraca uruchamianie aplikacji i zwiększa ogólną wydajność systemu. Już nie musisz czekać na uruchomienie systemu, gdyż system masz gotowy do pracy prawie natychmiast. Do tego pozbawiony ruchomych części mechanicznych zapewnia wysoką trwałość i odporność na wstrząsy, przy tym pracując bezgłośnie.

Szybka pamięć RAM 12 GB DDR3 

 
Pamięci DDR3 są dużo szybsze niż starsze pamięci DDR2, a w dodatku dzięki niższemu napięciu pracy pobierają dużo mniej energii elektrycznej. Zapewniając użytkownikowi dużą większą wydajność. 12 GB szybkiej pamięci DDR3 pozwala to na komfortową pracę także przy dużej ilości uruchomionych programów. Przeglądarka internetowa, program biurowy, komunikator, odtwarzacz muzyki i wiele innych programów, przy takiej ilości pamięci nie będzie problemów z jednoczesnym działaniem ich wszystkich. Do tego 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie najbardziej wymagających gier.
Nagrywarka DVD

 
Nagrywarka DVD pozwoli na odtwarzania i nagrywanie wielu formatów nośników w tym DVD, DVD±R, DVD±RW, Audio CD, CD-R oraz CD-RW. Zgodność z dwuwarstwowymi płytami umożliwi zapis największych ilości danych, w tym do czterech godzin filmów w wysokiej jakości, treści dodatkowych i innych rozbudowanych materiałów multimedialnych.Szybki interfejs USB 3.0

Szybki interfejs USB 3.0 określany także jako "SuperSpeed USB", oferuje maksymalny transfer danych do 5 Gbit na sekundę, czyli 10 razy szybciej niż standard USB 2.0. Dzięki takim parametrom, o wiele łatwiej można przenosić zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, filmy HD oraz inne dane. Dodatkowo port USB 3.0 dostarcza więcej energii niż port USB 2.0. Prąd o natężeniu do 900 mA zapewnia nie tylko stabilne zasilanie urządzeń peryferyjnych np. dysków zewnętrznych ale również umożliwia szybsze ładowanie akumulatorów podłączanych telefonów lub tabletów.
Karta Wi-Fi


Komputer wyposażono w bezprzewodową kartę sieciową zgodną ze standardem 802.11b/g/n. Już nie musisz dokupować oddzielnej karty, aby podłączyć komputer stacjonarny do bezprzewodowej sieci w domu czy w pracy. Dzięki obsłudze WPS - szybko ustanowisz bezpieczne połączenie bezprzewodowe (wymaga routera obsługującego WPS). A szyfrowanie WPA2-PSK zapobiegnie łatwemu włamaniu do Twojej sieci.
 
System operacyjny Windows 8 oferuje nowy, szybki i płynny Ekran Startowy, zapewniający błyskawiczny dostęp do aplikacji i treści, takich których oczekuje użytkownik, w tym najnowsze informacje z mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i kalendarz. Windows 8 posiada wbudowaną łączność z chmurą w postaci dostępu do aplikacji SkyDrive i innych usług Live.  Charakteryzuje się również szybszym uruchamianiem i zamykaniem w porównaniu do wcześniejszych wersji systemu.Wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami


Oprogramowanie G Data INTERNET SECURITY dołączone do komputera, to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Aplikacja czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Oprogramowanie zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową. Utrzymuje z dala wszelkie niebezpieczeństwa z internetu, bez względu na to czy piszesz maila, korzystasz z bankowości czy jedynie surfujesz.
Klawiatura i mysz
 
W zestawie razem z komputerem znajduje się klawiatura oraz mysz optyczna. Niskoprofilowa klawiatura USB zapewnia wysoki komfort pracy, dzięki krótkiemu skokowi klawiszy. Mysz optyczna o rozdzielczości 1200 dpi pozwala, dzięki ergonomicznemu,uniwersalnemu kształtowi mysz doskonale leży w dłoni, nie powodując zmęczenia w czasie pracy i zabawy.