MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)

nr kat.: 1441214
Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)
Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)
Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)
Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)
Laptop LENOVO Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB FHD A6-9220e/4GB/128GB SSD/INT/Win10HS Szary (Platinum Grey)
Taniej do-98%
 • Wyświetlacz: 14" (1920 x 1080 (Full HD))
 • Procesor: Intel® Core™ i3
 • Pamięć RAM: 4 GB DDR4
 • Dysk SSD: M.2 PCIe , NVMe , 128 GB
 • Grafika: AMD Radeon R4
 • System operacyjny: Windows 10 Home (w wersji S)
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Nie daj się zwieść eleganckiemu wyglądowi laptopa IdeaPad Slim 1 14". Dzięki szybkiej pamięci masowej, panelowi FHD w wąskiej ramce i najnowszemu procesorowi AMD jego wydajność jest równie imponująca jak kolorystyka. Bateria, która wystarcza na cały dzień umożliwia swobodne korzystanie z laptopa nawet w podróży.

Korzyści:

 • Optymalną wydajność zapewni dwurdzeniowy procesor AMD A6-9220e 1.6 GHz (4.2 GHz Turbo)
 • 4 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na wydajne działanie programów i gier
 • Szybki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 128 GB
 • Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 14" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080)
 • Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac
 • System operacyjny Windows 10 S jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcjiPamięć RAM 4 GB DDR4


Pamięci DDR4 to kolejny krok w rozwoju pamięci, zapewniający nie tylko wyższą wydajność i wyższe pojemności modułów DIMM ale również niższy pobór mocy. W porównaniu do starszych technologicznie rozwiązań, moduły DDR4 charakteryzują się napięciem zasilania na poziomie 1,2 V, dzięki czemu możliwe jest  ograniczenie kosztów eksploatacji urządzenia i wzrost oszczędności energii elektrycznej nawet o 40%. Nowe pamięci dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom oczekującym najwyższej wydajności i stabilności pracy urządzenia.
Szybki dysk SSD

Zastosowany w laptopie Lenovo dysk SSD 128 GB, NVMe, M.2 PCIe w przeciwieństwie do zwykłego mechanicznego dysku twardego nie ma żadnych ruchomych części i działa szybciej — niemal trzykrotnie podczas uruchamiania komputera, aż o 30% podczas otwierania plików, a także podczas ich przesyłania. Dyski te są cichsze, a także bardziej niezawodne, wytrzymałe i bezpieczne.


Twoje przenośne urządzenie do pracy i zabawy.
Microsoft Edge

Stworzona jako najbardziej produktywna przeglądarka do wszystkiego, co robi się w Internecie. Szybkie przeglądanie stron internetowych, znajdowanie infromacji, czytanie, a nawet pisanie* na stronach i udostępnianie swoich notatek innym.

*Zależy od sprzętu.OneDrive

Przestrzeń dyskowa w chmurze ułatwia dostęp do dokumentów, zdjęć i innych plików z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca*. OneDrive świetnie współdziała z pakietem Office**, by można było jeszcze łatwiej tworzyć i współpracować z innymi. Zacznij od wersji bezpłatnej lub przejdź na Office 365 aby otrzymać aż 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze.


*Wymagane połączenie z Internetem, mogą być naliczane opłaty przez usługodawcę internetowego.
**Pakiet Office może być sprzedawany osobno.


Bezpieczeństwo

System Windows zapewnia rozbudowaną ochronę — z wykorzystaniem mechanizmów antywirusowych, zapory, programu Defender i zabezpieczeń przed wyłudzaniem informacji — przez cały okres, dopóki urządzenie jest objęte pomocą techniczną. Bieżące aktualizacje chronią przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami. Wszystko to otrzymujesz w zestawie, bez dodatkowych kosztów*.


*Za dostęp do Internetu mogą być naliczane opłaty.


Wbudowane aplikacje i Sklep

Wbudowane aplikacje, jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i kalendarz czy OneNote, zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu możliwości systemu Windows*. W Sklepie Windows można z łatwością znaleźć i pobrać popularne bezpłatne i płatne aplikacje, oprogramowanie komputerowe, gry na komputer i konsolę Xbox, filmy, programy telewizyjne oraz najnowsze przeboje muzyczne.

*Dostępność i funkcjonalność aplikacji może się różnić zależnie od rynku, a niektóre treści są sprzedawane osobno.
**Dostępność funkcji, aplikacji i zawartości może się różnić zależnie od regionu i urządzenia.
Zawartość ekranów jest przykładowa i może ulec zmianie. Niektóre aplikacje i treści są sprzedawane osobno; dostępność i funkcjonalność różnią się w zależności od regionu i urządzenia.

Systemie Windows 10 w trybie S


System Windows 10 w trybie S mode to specjalny tryb systemu Windows 10, który oferuje znane i wydajne środowisko Windows, usprawnione pod kątem zabezpieczeń i wydajności. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, mogą na nim działać jedynie aplikacje ze sklepu Microsoft Store, a bezpieczne przeglądanie internetu jest możliwe za pośrednictwem przeglądarki Microsoft Edge.


Windows 10 w S mode obsługuje wyłącznie aplikacje ze sklepu Microsoft Store dostępnego z poziomu systemu Windows oraz akcesoria zgodne z Windows 10 w S mode. Z S mode można jednorazowo i nieodwracalnie zrezygnować. Więcej informacji znajdziesz na stronie windows.com/SmodeFAQ.
Po wyłączeniu S mode nie można już powrócić do tego trybu.


Pewna gwarancja od autoryzowanego sprzedawcy Lenovo

Laptop Lenovo Ideapad Slim 1-14AST-05 81VS006HPB jest nowy i fabrycznie zapakowany i pochodzi od oficjalnego, polskiego dystrybutora Lenovo. Zapewnia to nie tylko pełną i aktualną ofertę producenta ale również dostępność produktów od razu po premierze jak i pewne pochodzenie sprzętu.


Dlaczego warto kupić komputer u autoryzowanego sprzedawcy Lenovo

Autory