Porównywarka (0)
PLN

Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005

nr kat.: 1415316
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
34,97
31,07

Opis i specyfikacja

KRUX PRANA JACK Na scenę wkracza mikrofon biurkowy KRUX Prana. Gadacie sobie ze znajomymi na Discordzie, siedzisz sobie w swoim headsecie i już nie wytrzymujesz, musisz zmienić pozycję na bardziej wygodną, musisz rozłożyć się w fotelu, co wymaga aby przełączyć się na tryb „głośnomówiący”. Twój mikrofon nadaje się bardzo dobrze do zbierania dźwięku prosto spod twojej paszczy, jednak zupełnie nie nadaje się do innych zadań.

"W CZYM PRANA JEST LEPSZA NIŻ MÓJ OBECNY MIKROFON W HEADSECIE?"

ODPOWIEDŹ JEST BANALNA!

Dzięki temu że KRUX Prana to mikrofon stojący, oddzielony od twojego headsetu, możesz go umieścić i przesuwać jak tylko chcesz, albo na tyle na ile pozwoli 150-centymetrowy kabel. Na pole raczej z nim nie wyjdziesz, więc nie ma obaw że, zniknie z zasięgu twojej ręki podczas posiedzenia przed piecem. Możesz używać go do grania, umieszczając go bliżej otworu gębowego i odpowiednio wyginając jego ramię. Jeżeli potrzebujesz zmienić pozycję, bądź chcesz aby twoi współtowarzysze również mogli bez problemu porozumiewać się z osobami po drugiej stronie kabla, również z tym nie będzie problemu, dasz radę ustawić go odpowiednio do sytuacji. Dzięki dookólnej kierunkowości mikrofonu Prana Jack, twój głos oraz wszystkich twoich znajomych zostanie idealnie zarejestrowany, przetworzony do postaci 0111100001000100 i wysłany do odbiorcy poprzez złącze Jack 3,5, a następnie przez globalną sieć, prosto do ich urządzeń odbiorczych.

"MOJE STANOWISKO PRACY JEST DOŚĆ SPECYFICZNE, NIE LUBIĘ DYSKOTEKI. MOŻECIE POWIEDZIEĆ MI COŚ WIĘCEJ O WYGLĄDZIE?"

ALEŻ OCZYWIŚCIE!

KRUX Prana ze złączem Jack idealnie wkomponuje się pomiędzy twoje pozostałe instrumenty dla gracza, jednocześnie wwiercając się w twoje poczucie gustu. Szczególnie w nocy, kiedy wszystko będzie ciemne. Będzie czyhać na dźwięk niczym skorpion polujący na pustyni na swoją ofiarę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na jego tułowiu, aby wywołać atak który zakończy się nagraniem dźwięku. Te porównania to nie jedyna rzecz, która upodobania nasz mikrofon do skorpiona, to również wygląd. Pałąk mikrofonu został wkomponowany w odwłok tego pajęczaka, co tylko dodaje mu drapieżnego wyglądu, nie krępując jednocześnie możliwości dopasowania elastycznego ramienia do swoich potrzeb.

Techniczne

Przeznaczenie

do komputera, do notebooka

Interfejs

MiniJack (3.5 mm), Przewód 1.5 m

Fizyczne

Kolor

Czarny

Sposób mocowania

Podstawa

Ogólne

Producent

Krux

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kompleksowa ochrona. Wybierz dodatkowe ubezpieczenie dla swojego urządzenia.
Pamiętaj! Wybierając dodatkową ochronę zabepieczasz swój produkt na wypadek awarii. Nie ryzykuj i skorzystaj z dodatkowej ochrony.
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005 ×
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005
Mikrofon KRUX Prana Jack KRX0005

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy