PLN 5798

Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms

nr kat.: 1400257 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Chusteczki do czyszczenia ekranów ISY ICL-6750
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

WYBRANE CECHY

Podwójna rozdzielczość zapewniająca jeszcze więcej detali

Panoramiczny ekran, na którym dużo zmieścisz

Realistyczny obraz, dzięki dużemu kontrastowi 

Bardziej nasycone kolory, dzięki podświetleniu matrycy na poziomie 1000 nitów

Bardziej płynne odtwarzanie gier i filmów

Optymalne ustawienia kolorów i kontrastu obrazuw grze

Możliwość wyświetlania treści z dwóch źródeł jednocześnie 

Solidna podstawa w kształcie litery Y 

IMPONUJĄCY ROZMIAR MONITORA


Monitor gamingowy QLED z 49" ekranem o proporcjach 32:9 jest doskonały do pracy i zabawy. Zapaleni gracze docenią najnowsze technologie, które sprawią, że rozgrywki będą tak realne, jak nigdy. Możliwość otwarcia jednocześnie kilku okien,podwójna rozdzielczość QHD 5120 x 1440 zapewnia ultraszeroki obraz, cechujący się niezwykłą szczegółowością oraz naturalne kolory z doskonałym kontrastem sprawią, że praca stanie się efektywniejsza a gra bardziej wciągająca.  Masz przewagę już na początku rozgrywki! Perfekcja na biurku dostosowana do użytkownika.

JASNY I WYRAŹNY OBRAZ


Monitor posiada wyświetlacz w technologii HDR 1000 (High Dynamic Range, czyli obraz o szerokim zakresie dynamiki). Każda gra i wideo zyskuje większy kontrast, bardziej nasycone kolory, głębsze czernie i jaśniejsze biele. Matryca charakteryzuje się  podświetleniem na poziomie 1000 nitów, co pozwala na pokazanie bardzo dużej rozpiętości tonalnej obrazu.


Technologia Samsung QLED

Zastosowanie technologii QLED (technologia kropek kwantowych) w ekranie monitora sprawia, że emitowane w ten sposób światło generuje precyzyjne składowe RGB, co gwarantuje znacznie sprawniejszą ich filtrację przez panele LCD niż w przypadku starszych technologii. Dzięki temu, obraz zyskuje bardzo szeroki zakres barw, które są niezwykle intensywne i przez to bardziej realistyczne. Dodatkowo, technologia Samsung QLED obsługuje 95% kolorów DCI-P3, czyli standardu wyświetlania filmów cyfrowych stosowanego przez amerykański przemysł filmowy.

Głębsza czerń, jaśniejsza biel

QLED wspiera technologię High Dynamic Range (HDR), co daje obrazy o większym zakresie tonalnym, dzięki czemu ciemniejsze obszary nabierają głębi, a w obszarach jaśniejszych widoczne są szczegóły. W rezultacie gracz obserwuje sceny ze wszystkimi detalami - dokładnie tak, jak zaplanowali to twórcy gier.

Superszeroki kąt widzenia 178°

Panoramiczna matryca w technologii VA pozwala na niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia. Wykorzystanie jej w pełni oddaje nieskazitelność bieli i głębię czerni. Śledź ulubione filmy, rozgrywki w tej samej jakości detali, kontrastu i ostrości, bez konieczności siedzenia dokładnie na przeciwko ekranu.

Widoczny każdy szczegół

Zaawansowana technologia panoramicznej matrycy VA zapewnia kontrast statyczny 3000:1, co gwarantuje idealne odwzorowanie głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli, nawet w bardzo ciemnych i jasnych scenach.

WYSOKA JAKOŚĆ ORAZ WIELOZADANIOWOŚĆ

Monitor został zoptymalizowany pod kątem gier, byś mógł wygrywać w każdej rozgrywce. Włącz Tryb Gry, a kontrast i ustawienia kolorów natychmiast dostosują się dla dowolnego gatunku gry. Aktywuj tryb Low Input, a uzyskasz jeszcze szybsze czasy reakcji. Celuj dokładniej w strzelankach dzięki Virtual Aim Point.

Płynny obraz z AMD FreeSync2

Zapewnia lepsze wrażenia dla graczy i wyświetlanie zawartości z HDR. Dzięki ulepszonej synchronizacji częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, wyeliminowane zostają opóźnienia i zacinanie się obrazu.

Czas reakcji monitora to jedynie 1 ms!

Zaawansowana technologia odtwarzania obrazów ruchomych to połączenie superszybkiego czasu reakcji (MPRT* – Motion Picture Response Time) wynoszącego 1 ms, który minimalizuje rozmycia i poruszenia obrazu, z doskonałą jednolitością obrazu, jaką zapewnia matryca panoramiczna VA.

* Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych. Czas reakcji może różnić się w zależności od warunków testów.

Czysta przyjemność oglądania

Częstotliwość odświeżania obrazu 120Hz minimalizuje opóźnienia obrazu i rozmycie ruchu, zapewniając większą płynność w grze. W razie potrzeby, z łatwością zmienisz ustawienia na 60 Hz, by zoptymalizować wydajność. Wystarczy skorzystać z menu ekranowego, bez konieczności uzyskiwania dostępu do menu ustawień wyświetlacza.

Każdy detal widoczny w ciemnych scenach

20-stopniowa funkcja Black Equalizer reguluje ciemne obszary w grach do poziomu jasności określonego przez gracza, dzięki czemu można zauważyć wrogów czających się nawet w najciemniejszych zakamarkach.

Lepsza celność

Wirtualny celownik (Virtual Aim Point) na ekranie pozwoli Ci precyzyjnie mierzyć w przeciwnika. Niezależnie czy strzelasz z karabinu, czy z łuku z łatwością wyeliminujesz wrogów w każdej grze.

Easy Setting Box

Aplikacja dołączona na płycie CD, ułatwia podział przestrzeni roboczej na pola o różnej wielkości jednym kliknięciem, by realizować wiele zadań jednocześnie.

Picture by Picture

Umożliwia oglądanie plików z dwóch źródeł jednocześnie, bez utraty jakości. Wyświetlacz automatycznie rozpoznaje oryginalną rozdzielczość materiału źródłowego i odtwarza ją w pełni.

Picture in Picture

Pozwala na podgląd dokumentów bez konieczności przerywania pracy. Okno podglądu możesz umieścić w dowolnym miejscu na pulpicie, a rozmiar dostosować odpowiednio do potrzeb.

Eye Saver Mode

Dzięki redukcji ilości emitowanego niebieskiego światła, tryb Eye Saver ogranicza zmęczenie oczu i powoduje, że korzystanie z monitora jest bardziej komfortowe.

Flicker Free

Technologia Flicker Free firmy Samsung minimalizuje rozpraszające migotanie ekranu i zwiększa komfort podczas długotrwałej pracy lub rozrywki.

RÓŻNORODNE TRYBY WYŚWIETLANIA OBRAZU

Niezależnie od wybranej rozrywki zawsze otrzymujesz obraz w najlepszej jakości. Każdy rodzaj gier: FPS, RTS, RPG, AOS oraz filmy zostają błyskawicznie zoptymalizowane pod kątem poziomów czerni gamma, kontrastu, ostrości i wartości kolorów.

Tryb FirstPersonShooter poprawia widoczność poprzez zwiększanie jasności ciemnych obszarów na ekranie.

RealTimeStrategy - zwiększenie widoczności na ekranie i minimapie gry poprzez podnoszenie temperatury barwowej i współczynnika kontrastu.

RolePlayGame - tryb ten zoptymalizowano pod kątem grafiki 3D i komunikacji między graczami w postaci powiadomień.

Aeon of Strife (Muliplayer Online Battle Arena) - zoptymalizowana jakość obrazu poprzez zwiększanie stosunku kontrastu w grach AOS.

Standardowy tryb monitora dostosowujący system kolorów do trybu sRGB.

Tryb uzyskujący jasność i ostrość charakterystyczne dla sygnału telewizyjnego i odpowiednie do oglądania materiałów filmowych.

PRACUJ I GRAJ KOMFORTOWO

Monitor na miarę potrzeb. Solidna nóżka w kształcie litery Y stwarza pewną i stabilną podstawę. System HAS pozwala na regulację wysokości monitora. Obrót w prawo, w lewo, w górę i dół pozwala na ustawienie optymalnego kąta ekranu. Jeśli zechcesz możesz obrócić go nawet o 90 stopni. To wszystko sprawia, że granie stanie się bardziej komfortowe, a praca przyjemniejsza. Dodatkowo, monitor jest kompatybilny z mocowaniem VESA.

Interfejs dla graczy. Super Arena Gaming UX

Ekranowe menu (OSD), dostosowane specjalnie do wymagań graczy, pozwala łatwo sprawdzić główne ustawienia gry i użyć skrótów, aby je zmienić. Po konfiguracji urządzenia, które otrzymało nagrodę Good Design Award, można natychmiast wrócić do gry.

Więcej emocji podczas grania. Arena Lighting

Oświetlenie Arena Lighting jest zsynchronizowane z efektami dźwiękowymi w grze. Generuje pulsujące światło, które pada na ścianę za monitorem, zwiększając emocje podczas rozgrywki.

PORÓWNAJ PRODUKTY

LC49RG90SSUXEN

LC49HG9

LC49J89

OBRAZ

Przekątna ekranu (cale)

49"

49"

49"

Płaski / Zakrzywiony

Zakrzywiony

Zakrzywiony

Zakrzywiony

Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.) (mm)

1195.8 x 336.3 mm

1195.8 x 336.3 mm

1195.8 x 336.3 mm

Zakrzywienie ekranu

1800R

1800R

1800R

Proporcje ekranu

32:9  

32:9

32:9

Rodzaj panelu

VA

VA

VA

Jasność (standardowa)

600 cd/m²

600 cd/m²

300 cd/m²

Jasność (minimalna)

350 cd/m²

350 cd/m²

250 cd/m²

Statyczny współczynnik kontrastu

3000:1(Typ)

3000:1(Typ)

3000:1(Typ)

Dynamiczny współczynnik kontrastu

Mega

Mega

Nie

Rozdzielczość

3840 x 1080

3840 x 1080

3840 x 1080

Czas reakcji*

1 ms (MPRT)

1 ms (MPRT)

5 ms (GTG)

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178°/178°

178°/178°

178°/178°

Częstotliwość odświeżania

144 Hz

144 Hz

144 Hz

CECHY 

Samsung MagicBright  

Picture-In-Picture

Picture-By-Picture

Eco Saving Plus** 

Eye Saver Mode  

Flicker Free

FreeSync™

Game Mode

Kompatybilność systemu operacyjnego

Windows 10

Windows 10

Windows 10

INTERFEJS

Display Port

1 EA

1 EA

1 EA

Mini - Display Port

1 EA

1 EA

1 EA

HDMI

2 EA

2 EA

2 EA

Słuchawki

Port USB

WZORNICTWO

Kolor

Czarny

Czarny

Czarny

Rodzaj podstawy

HAS

HAS

HAS

Regulacja pochylenia

120mm (±5mm)

120mm (±5mm)

120mm (±5mm)

ECO

Pobór mocy (maks.)

113 W

113 W

113 W

Zużycie energii (tryb wyłączony)

Poniżej 0,3 W

Poniżej 0,3 W

Poniżej 0,3 W

Zasilacz 

Wewnętrzny

Wewnętrzny

Wewnętrzny

AKCESORIA

Kabel HDMI

Kabel Display Port

Instrukcja obsługi

Płyta instalacyjna

*Czas reakcji oparto na wewnętrznych testach. Może różnić się w zależności od warunków testu. 

**W oparciu o wewnętrzne testy.

WARTO WIEDZIEĆ

Dlaczego zakrzywiony monitor jest lepszy od płaskiego? 

Zakrzywiona linia ekranu jest dostosowana do kształtu oka, dzięki czemu każdy punkt na monitorze znajduje się w dokładnie tej samej odległości od centrum oka. To właśnie odróżnia zakrzywione matryce od tradycyjnych, płaskich modeli. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej linii ekranu opartej o okrąg o promieniu 1800 mm, oczy są znacznie mniej zmęczone nawet podczas wielogodzinnej pracy lub długiego korzystania z monitora. Wysoka ergonomia urządzenia gwarantuje większe bezpieczeństwo dla oczu, a także zapewnia wyższy komfort użytkownika.

Mam urządzenia na różnych platformach, Windows oraz Mac OS X, czy mogę je wykorzystywać z monitorem? 

Monitory marki Samsung umożliwiają podłączenie sprzętu w najpopularniejszych standardach oraz są kompatybilne zarówno z systemem Windows, jak i Mac OS X. Modele będą współpracować z obydwoma systemami operacyjnymi.

Co oznacza tryb Eco Saving Plus? 

Eco Saving Plus* to przyjazny dla środowiska tryb, który umożliwia zredukowanie ilości wykorzystywanej energii. Tryb pozwala wybrać automatyczną jasność ekranu lub zmniejszyć ją do 25% lub 50% maksymalnej wartości. Niższy poziom jasności będzie skutkował mniej intensywnym podświetleniem czarnych obrazów, co pozwala zmniejszyć zużycie prądu nawet o 10%*. 

* W oparciu o wewnętrzne testy.

Zastosowane technologie

LED LED

Mega DCR Mega DCR

Flicker Free Flicker Free

MagicBright MagicBright

Tryb gry (Game Mode) Tryb gry (Game Mode)

AMD FreeSync AMD FreeSync

1x HDMI 2.0 1x HDMI 2.0

Ekran

Ekran

48.8" (5120 x 1440 (Dual QHD), VA)

Przekątna ekranu [cal]

48.8

Przekątna ekranu [cm]

123.9

Rozdzielczość

5120 x 1440 (Dual QHD)

Proporcje wymiarów matrycy

32:9

Typ matrycy

VA

Typ podświetlenia

LED

Specyfikacja

Kontrast statyczny

3000:1

Kontrast dynamiczny

Mega DCR

Czas reakcji [ms]

4 (GTG)

Jasność [cd/m2]

600

Częstotliwość odświeżania [Hz]

120

Kąt widzenia

178° (poziomy)/178° (pionowy)

Zastosowane technologie

Eye Saver Flicker Free MagicBright PBP PIP Quantum Dot Tryb gry (Game Mode) USB Super Charging

Inne

Jasność szczytowa: 1000cd/m2

Funkcje

Tuner TV

Nie posiada

Konfiguracja

Easy Setting Box Fabryczna kalibracja Korektor czerni, Przyciski ustawień gry, Regulacja koloru, Super Arena Gaming UX Tryb Low Input Lag

Inne

AMD FreeSync 2

Specjalne

AMD FreeSync HDR

Złącza

Podstawowe złącza

1x HDMI 2.0, 2x DisplayPort

Dodatkowe złącza

1x USB (wejście dla HUB-a)

Hub USB

2x USB 2.0, 2x USB 3.0

Zużycie energii

Klasa energetyczna

C

Roczne zużycie energii [kWh]

146

Pobór mocy w trybie czuwania [W]

0.5

Pobór mocy [W]

100

Normy i standardy

Certyfikaty

Windows 10

Fizyczne

Konstrukcja

Regulacja kąta obrotu, Regulacja kąta pochylenia Regulacja wysokości, Zakrzywiony ekran

Wysokość

52.31

Szerokość

119.95

Głębokość

34.97

Waga [kg]

14.6

Inne

Zakrzywienie: 1800R; Regulacja wysokości: 120,0 ± 5,0 mm; Obrót: -15,0 ° (± 2,0 °) ~ + 15,0 ° (± 2,0 °); Pochylenie: -2,0 ° (± 2,0 °) ~ + 15,0 ° (± 2,0 °); Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 119.95 x 36.94 x 19.37cm; Waga bez podstawy: 11.6kg

Standard VESA

100 x 100

Ogólne

Producent

Samsung

Przeznaczenie

dla gracza

Linia

QLED Gaming

Kolor

Ciemny Niebieski Szary

Seria/model

CRG9

Załączone wyposażenie

Kabel DisplayPort, Przewód HDMI, Przewód USB 3.0

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms ×
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms
Monitor SAMSUNG LC49RG90SSUXEN 48.8 Dual QHD VA 4ms

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]