MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1459

Monitor SAMSUNG LU32J590UQUXEN 31.5 UHD VA 4ms

nr kat.: 1389820 SAMSUNG

Outlet

1459,-

Zaoszczędzisz 365,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Monitor SAMSUNG LU32J590UQUXEN 31.5 UHD VA 4ms
Chusteczki do czyszczenia ekranów ISY ICL-6750
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG LU32J590UQUXEN 31.5 UHD VA 4ms
Kabel HAMA DisplayPort - HDMI 1.8m
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG LU32J590UQUXEN 31.5 UHD VA 4ms
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG LU32J590UQUXEN 31.5 UHD VA 4ms
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Dla profesjonalistów

Dla zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają najlepszych parametrów wyświetlaczy

Szerokoekranowe Ultra HD

31,5'' przestrzeni roboczej i 4-krotnie więcej pikseli niż Full HD dla realistycznych detali

Miliard kolorów

Naturalne i intensywne kolory odwzorowane z większą dokładnością to najwyższa jakość obrazów

Sprawne zwiększenie rozdzielczości

Teraz nawet treści SD, HD i Full HD osiągają jakość zbliżoną do poziomu Ultra HD

Potężna
wielozadaniowość

Komfortowa praca na ekranie, który umożliwia równoczesne wyświetlanie materiałów z dwóch źródeł

Tryb
dla graczy

Każda rozgrywka jest wciągająca z optymalnie ustawionym kontrastem i wzmocnionym odcieniem kolorów

 PROFESJONALNE MOŻLIWOŚCI

Tam, gdzie ważne jest dokładne odwzorowanie kolorów, czytelność nawet najmniejszych detali, pokazanie prawidłowych przejść tonalnych czy wyświetlanie plików z wielu źródeł, potrzebny staje się monitor przygotowany dla wymagających profesjonalistów. Dla grafików, fotografów, architektów, programistów, a także graczy, którzy oczekują najwyższej jakości obrazu, Samsung stworzył 32-calowy panel Ultra HD,wyświetlający do miliarda kolorów. Nieodzowny do pracy, w której coraz częściej korzysta się z materiałów stworzonych w bardzo wysokich rozdzielczościach, a każdy szczegół projektu jest istotny.

 FOTOGRAFIA. Idealne odwzorowanie

Do prezentacji i obróbki zdjęć wymagane są panele, które wyświetlają fotografie w oryginalnej jakości. Podczas gdy, matryce WQHD oferują jedynie zagęszczenie pikseli wynoszące 109 pikseli na cal, a PPI aparatów wynosi powyżej 600 pikseli na cal, Monitor Samsung pracuje w rozdzielczości Ultra HD 3840x2160, co przekłada się na wyższą jakość obrazu. Pozwala to komfortowo powiększać edytowany kadr, nie tracąc żadnych jego szczegółów.

EDYTORZY FILMOWI. Wierniejszy podgląd

Na ekranie edycji prezentowane jest wiele filmów Ultra HD z całą gamą narzędzi do obróbki materiału. Do takiej pracy nie wystarcza już rozdzielczość WQHD. Do optymalnego wyświetlania tak złożonej zawartości, montażu i edycji kolorów potrzebny jest zaawansowany monitor, realistycznie odtwarzający wszystkie sceny.

PROJEKTANT GRAFICZNY/ARCHITEKT.Dokładność powiększeń

Rzeczywiste rozmiary ogromnej liczby projektów graficznych i architektonicznych wymuszają ich duże skalowanie na pulpicie monitora. By sprawdzić i edytować plany i ilustracje, należy nieustannie przyglądać się wszelkim detalom. Dlatego większy i bardziej szczegółowy ekran pozwoli na fachową i bardziej efektywną pracę.

PROGRAMIŚCI.Bez ciągłego scrollowania

Duży 31,5-calowy pulpit to ułatwienie także wtedy, gdy potrzebna jest duża ilość informacji wyświetlanych na jednym ekranie. Jak najwięcej widocznych linijek kodu, równoczesna praca na plikach źródłowych, podglądzie live, przeglądarce i wyszukiwarce potrafią przyspieszyć pracę i zwiększyć jej komfort.

Wysoka jakość obrazu, żywe i bogate kolory

Monitor prezentuje szeroki zakres tonalny, który wiernie odwzorowuje rzeczywistość i sprawia, że każdy detal jest widoczny. Jasne i ciemne partie obrazu są równie przejrzyste i szczegółowe, a kontrast jest wysoki.

Więcej pikseli.Więcej możliwości.

Szerokoekranowe UHD (4K) 

Duży wyświetlacz zapewnia obraz UHD. Oglądaj filmy, zdjęcia i graj z zapierającą dech jakością 4K. Możesz teraz również przeglądać dokumenty i strony internetowe, bez potrzeby ciągłego przewijania oraz wygodniej pracować na wielu oknach i z wieloma paskami narzędzi.

Miliard odcieni. Więcej szczegółów na ekranie

Monitor wyświetla niezwykle wyraziste, realistyczne kadry. Jest to możliwe dzięki większej precyzji z jaką oddaje poszczególne barwy. Kolory są naturalne i dokładnie odwzorowane, co czyni go idealnym do zastosowań graficznych, wideo oraz do edycji zdjęć i filmów.

Sprawne zwiększenie rozdzielczości.
Wyraźniejsze nawet materiały słabszej jakości 

Technologia zwiększenia rozdzielczości Ultra HD firmy Samsung obejmuje analizę sygnału i poprawianie detali, płynnie konwertując treści SD, HD i Full HD tak, że osiągają jakość zbliżoną do poziomu Ultra HD.

Super szeroki kąt widzenia 178°

Panoramiczna matryca w technologii VA pozwala na niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia. Zachowana zostaje jakość detali, kontrast i ostrość.

Kontrast statyczny 3000:1

Kontrast statyczny 3000:1 gwarantuje idealne odwzorowanie głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli, nawet w bardzo ciemnych i jasnych scenach.

Magic Angle

Pozwala dostosować jakość wyświetlanego obrazu do kąta oglądania tak, by była taka sama, jak przy oglądaniu na wprost.

Monitor nie tylko dla zastosowań profesjonalnych

Pragniesz czasem oderwać się od wytężonej pracy i zrelaksować przy lekkiej i przyjemnie odprężającej rozrywce? Z monitorem Samsung jest to możliwe. Dzięki dodatkowym funkcjom, sceny w ulubionej grze są bardziej wyraziste i płynne, a obraz nie zacina się.

Doskonale płynny ruch. AMD FreeSync

Zmodernizowana technologia FreeSync AMD zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy kartą graficzną a monitorem, czego wynikiem jest gra bez zacięć, nawet w przypadku gier w technologii HDR.

Perfekcyjne odwzorowanie każdej sceny. Tryb gier

Monitor Samsung wyposażono w fabrycznie skalibrowane tryby, które zapewniają błyskawiczną optymalizację poziomów gamma, czerni, kontrastu i ostrości w grach różnego gatunku.

Redukcja rozmycia obrazu. Pozostań w akcji podczas dynamicznych scen 

Monitor dostosowuje i optymalizuje wyświetlany materiał zaledwie w 4 ms*. Idealnie dostraja ciemność scen, dzięki czemu akcja jest jeszcze bardziej realistyczna. Szybkość reakcji sprawia, że rozmazania i zanikania nawet podczas dynamicznej akcji są niedostrzegalne.


* Czas reakcji (MPRT) na poziomie 4 ms określono podczas testów wewnętrznych. Czas reakcji może różnić się w zależności od warunk