PLN 4088

Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN

nr kat.: 1351814 SAMSUNG
5089,-
Zaoszczędzisz 1 001,00 zł
Raty Online 0%: 20 x 204,40 ›
Sprawdź koszty rat
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Chusteczki do czyszczenia ekranów ISY ICL-6750
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

WYBRANE CECHY

49-calowy monitor

Pierwszy na świecie, ultraszeroki, zakrzywiony monitor o wyjątkowych proporcjach 32:9 (2xFHD 16:9).

Czas reakcji 1ms*. Kontrast 3000:1

Kontrast statyczny 3000:1 i błyskawiczny czas reakcji 1ms (MPRT) tworzą wyrazisty i ostry obraz pełen detali i szczegółów.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz

Czysta przyjemność oglądania nawet najbardziej płynnych i dynamicznych scen dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania do 144 Hz

Quantum Dot Color

Zapewnia wyświetlanie żywych kolorów obejmujących 125% przestrzeni barwnej sRGB.

Technologia HDR

HDR, stając się powoli standardem w świecie twórców gier, pozwala na odwzorowanie obrazu w dużo szerszym zakresie jasności.

Mocno zakrzywiony ekran 1800R

Promień zakrzywienia ekranu został specjalnie zaprojektowany z myślą o graczach, sceny poza centralnym punktem są łatwiejsze do zauważenia, a przecież właśnie tam może czyhać wróg!

* Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych. Czas reakcji może różnić się w zależności od warunków testów.

PIERWSZY TAKI NA ŚWIECIE. 49 - CALOWY, ZAKRZYWIONY MONITOR

Monitor gamingowy QLED otwiera nową erę obrazu. 49-calowy zakrzywiony ekran jest doskonały do pracy i zabawy. Zapaleni gracze docenią najnowsze technologie, które sprawią, że rozgrywki będą tak realne, jak nigdy. Możliwość otwarcia jednocześnie kilku okien, podwójne Full HD, HDR oraz naturalne kolory z doskonałym kontrastem sprawią, że praca stanie się efektywniejsza a gra bardziej wciągająca. Perfekcja na biurku dostosowana do użytkownika.

Przełomowy ekran

Panoramiczny 49-calowy ekran o niespotykanych proporcjach 32:9 zapewni, że zmieści się na nim wszystko. Do dyspozycji jest powierzchnia dwóch 27 - calowych monitorów zestawionych ze sobą.

Doskonała jakość obrazu 

Technologia obrazu Quantum Dot, HDR, wysoki kontrast statyczny 3000:1, Black Equalizer, super szeroki kąt widzenia zostały zamknięte w jednym monitorze. Wszystko po to, żeby wyświetlane treści były jak najbliższe rzeczywistości.

Komfort użytkowania 

Monitor zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach. Solidna podstawa w kształcie litery Y zapewnia stabilną pozycję, regulacja wysokości monitora pozwala dostosować go do Twoich preferencji. Wykorzystanie oświetlenia Arena Lighting zsynchronizowanego z efektami dźwiękowymi w grach dostarcza dodatkowych wrażeń.

OBRAZ O NIEPRZECIĘTNEJ JAKOŚCI

Realizm w panoramicznym obrazie. Super Ultra-Wide Screen 

Superultraszeroki 49-calowy ekran z innowacyjnymi proporcjami 32:9 oznacza, że sceny np. w grach będą zawsze widoczne w całości i w pełni zgodne z zamierzeniami twórców. Poza tym zakrzywiony panel o promieniu 1800R pozwala uczestnikowi całkowicie zanurzyć się w grze, a podczas oglądania filmów i przeglądania treści video zapewnia wrażenia zbliżone do oglądania filmów na ekranie w kinie IMAX.

Proporcje ekranu 32:9. Wielozadaniowość na jednym ekranie 

Ultraszeroki ekran z proporcjami 32:9, odpowiadający dwóm monitorom 16:9 ustawionym obok siebie, zapewnia najwyższą elastyczność umożliwiającą realizację wielu zadań jednocześnie. Nareszcie można zapomnieć o konfigurowaniu wielu monitorów – dzięki wyeliminowaniu zakłócających widok ramek i jednemu kablowi zasilającemu, który eliminuje bałagan, można naprawdę sprawnie realizować wiele zadań jednocześnie.

Głębia obrazu widoczna w każdym detalu

Niewiarygodnie intensywne kolory.Technologia Quantum dot 

Kolory – w szczególności czerwienie i zielenie – na ekranie Samsung QLED gaming monitor są czystsze, bardziej świetliste i zgodne z rzeczywistością niż na monitorach konwencjonalnych. Poza tym dzięki technologii Quantum Dot Samsung gwarantuje trwalsze i bardziej naturalne kolory podczas gry lub pracy z wykorzystaniem aplikacji, w przypadku których precyzja kolorów ma kluczowe znaczenie.

Głębsza czerń, jaśniejsza biel. High Dynamic Range 

QLED wspiera technologię High Dynamic Range (HDR), co daje obrazy z szerszym przedziałem poziomów podświetlenia, dzięki czemu ciemniejsze obszary nabierają głębi, a w obszarach jaśniejszych widoczne są szczegóły. W rezultacie gracz obserwuje sceny ze wszystkimi detalami - dokładnie tak, jak zaplanowali to twórcy gier.

Super szeroki kąt widzenia 178°. Matryca VA 

Panoramiczna matryca w technologii VA pozwala na niezwykłe doznania niezależnie od kąta patrzenia. Wykorzystanie jej w pełni oddaje nieskazitelność bieli i głębię czerni. Śledź ulubione filmy, rozgrywki w tej samej jakości detali, kontrastu i ostrości, bez konieczności siedzenia dokładnie na przeciwko ekranu.

Niewiarygodnie szczegółowy obraz. Kontrast statyczny 3000:1 

Zaawansowana technologia panoramicznej matrycy VA zapewnia najwyższy w swojej klasie kontrast statyczny 3000:1, co gwarantuje idealne odwzorowanie głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli, nawet w bardzo ciemnych i jasnych scenach.

daj się porwać pasjonującej rozgrywce

Doskonale płynny obraz. AMD FreeSync 

Zmodernizowana technologia FreeSync AMD zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy kartą graficzną a monitorem, czego wynikiem jest gra bez zacięć, nawet w przypadku gier w technologii HDR.

Redukcja rozmycia obrazu. Czas reakcji monitora to jedynie 1 ms! 

Zaawansowana technologia odtwarzania obrazów ruchomych opracowana przez firmę Samsung oznacza połączenie superszybkiego czasu reakcji (MPRT* – Motion Picture Response Time) wynoszącego 1 ms, który minimalizuje rozmycia i poruszenia obrazu, z doskonałą jednolitością obrazu, jaką zapewnia matryca panoramiczna VA. Zestaw gracza to doskonały sprzęt, karta graficzna, najnowsza gra z doskonałą grafiką i monitor, który sprosta najwyższym standardom.

* Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych. Czas reakcji może różnić się w zależności od warunków testów.

Wysoka częstotliwość odświeżania. Czysta przyjemność oglądania 

Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia wolne od zakłóceń sceny akcji, nawet w grach z wysoką liczbą klatek na sekundę. Poza tym częstotliwość odświeżania można w razie potrzeby ustawić na 60 Hz/100 Hz/120 Hz.

Detale rozgrywki widoczne w ciemnych scenach. Black Equalizer 

20-stopniowa funkcja Black Equalizer reguluje ciemne obszary w grach do poziomu jasności określonego przez gracza, dzięki czemu można zauważyć wrogów czających się nawet w najciemniejszych zakamarkach.

monitor dopasowany do graczy

Interfejs skonfigurowany dla graczy. Super Arena Gaming UX. 

Ekranowe menu (OSD), dostosowane specjalnie do wymagań graczy, pozwala łatwo sprawdzić główne ustawienia gry i użyć skrótów, aby je zmienić. Po konfiguracji urządzenia, które otrzymało nagrodę Good Design Award, można natychmiast wrócić do gry.

Więcej emocji podczas grania.Arena Lighting 

Oświetlenie Arena Lighting jest zsynchronizowane z efektami dźwiękowymi w grze. Generuje pulsujące światło, które pada na ścianę za monitorem, zwiększając emocje podczas rozgrywki.

Zoptymalizowany obraz każdej rozgrywki.Fabryczna kalibracja trybów gry. 

Monitor opracowany we współpracy z zespołem Samsung Galaxy – finalista LOL World Championship 2016 – posiada fabryczną kalibrację wielu typów gier, zapewniającą natychmiastową optymalizację poziomów czerni gamma, kontrastu, ostrości oraz wartości kolorów dla różnych rodzajów gier.

Tryb FirstPersonShooter poprawia widoczność poprzez zwiększanie jasności ciemnych obszarów na ekranie.

RealTimeStrategy - zwiększenie widoczności na ekranie i minimapie gry poprzez podnoszenie temperatury barwowej i współczynnika kontrastu.

RolePlayGame - tryb ten zoptymalizowano pod kątem grafiki 3D i komunikacji między graczami w postaci powiadomień.

Aeon of Strife (Muliplayer Online Battle Arena) - zoptymalizowana jakość obrazu poprzez zwiększanie stosunku kontrastu w grach AOS.

Standardowy tryb monitora dostosowujący system kolorów do trybu sRGB.

Tryb uzyskujący jasność i ostrość charakterystyczne dla sygnału telewizyjnego i odpowiednie do oglądania materiałów filmowych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UŻYTKOWANIA

Monitor na miarę potrzeb. Solidna nóżka w kształcie litery Y stwarza pewną i stabilną podstawę. System HAS pozwala na regulację wysokości monitora. Obrót w prawo, w lewo, w górę i dół pozwala na ustawienie optymalnego kąta ekranu. Jeśli zechcesz możesz obrócić go nawet o 90 stopni. To wszystko sprawia że granie stanie się bardziej komfortowe, a praca przyjemniejsza.

Wielowymiarowa rozrywka. HDMI i Display Port 

Ekran wyposażono w dwa standardowe porty HDMI, DisplayPort oraz wejście słuchawkowe. Porty umożliwiają podłączenie do ekranu urządzeń, takich jak komputer, laptop, konsola czy też aparat fotograficzny.

Ergonomiczny i oszczędny. Dopasuj go do siebie 

Dzięki funkcji Eco Saving Plus zredukujesz także ilość wykorzystywanej energii podczas pracy urządzenia. Tryb automatyczny umożliwia zmniejszenie jej o 10%*, dzięki ograniczeniu podświetlenia matrycy podczas wyświetlania czarnych obrazów. W funkcji Eco Saving możesz również wybrać25% lub 50% maksymalnego poziomu podświetlenia.

* W oparciu o wewnętrzne testy.

Łatwa realizacja wielu zadań. Easy Setting Box 

Easy Setting Box umożliwia podział ekranu lub wyświetlacza na pola o różnej wielkości jednym kliknięciem, dzięki czemu realizacja wielu zadań jednocześnie staje się prosta.

Flicker Free.Komfort dla Twoich oczu

Technologia Flicker Free firmy Samsung w znacznym stopniu minimalizuje rozpraszające migotanie ekranu i w dłuższym czasie użytkowania zwiększa komfort zabawy.

Eye Saver. Bezpieczeństwo Twojego wzroku

Tryb Eye Saver, który minimalizuje ilość emitowanego niebieskiego światła, a także technologia Flicker Free ograniczająca rozpraszające migotanie ekranu, wydłużają czas pracy lub gry i ograniczają zmęczenie oczu.

Wielozadaniowość. Picture-by-Picture

Funkcja Picture-by-Picture umożliwia podłączenie dwóch źródeł na raz w oryginalnej rozdzielczości i proporcjach obrazu.

Porównaj produkty

LS25HG50­FQUXEN

LC27FG73­FQUXEN

LC49HG90­DMUXEN

OBRAZ

Przekątna ekranu (cale)

25"

27"

49"

Płaski / Zakrzywiony

Płaski

Zakrzywiony

Zakrzywiony

Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.) (mm)

543.74 x 302.62 mm

597.888 x 336.312 mm 

1195.8 x 336.3 mm

Zakrzywienie ekranu

Brak

1800R

1800R

Proporcje ekranu

16:9  

16:9

32:9

Rodzaj panelu

TN

VA

VA

Jasność (standardowa)

400 cd/m²

350 cd/m²

600 cd/m²

Jasność (minimalna)

320 cd/m²

250 cd/m²

350 cd/m²

Statyczny współczynnik kontrastu

000:1 (Typ.)

3000:1

3000:1

Dynamiczny współczynnik kontrastu

Mega

Mega

Mega

Rozdzielczość

1920 x 1080

1920 x 1080

3840 x 1080

Czas reakcji*

1 ms (GTG)

1 ms (GTG)

1 ms* (MPRT)

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

170°/160° 

178°/178°

178°/178°

Pokrycie palety kolorów sRGB

Brak

125%

125%

Pokrycie palety kolorów Adobe RGB

Brak

92%

92%

Częstotliwość odświeżania

144 Hz

144 Hz

144 Hz

TECHNOLOGIE

Eco Saving Plus**

Eye Saver Mode

Flicker Free

Picture-By-Picture

Brak

Brak

Quantum Dot Color

Brak

Aplikacja Easy Setting Box

Brak

Kompatybilność systemu operacyjnego

Windows 10

Windows 10

Windows 10

Technologia HDR

Brak

Brak

Super Arena Gaming UX

FreeSync

FreeSync 2

Tryb Low Input Lag

INTERFEJS

Display Port

1 EA

1 EA

1 EA

Mini - Display Port

Brak

Brak

1 EA

HDMI

 2 EA

2 EA

2 EA

Słuchawki

1 EA

1 EA

1 EA

Port USB

Brak

Brak

1

KALIBRACJA

Kalibracja fabryczna

Brak

Raport z kalibracji fabrycznej

Brak

WZORNICTWO

Kolor

Ciemny czarno niebieski

Ciemny czarno niebieski

Czarny

Rodzaj podstawy

HAS

HAS

HAS

Regulacja wysokości

135mm (±5mm)

135mm (±5mm)

120mm (±5mm)

Montaż naścienny

100 x 100

75 x 75

100 x 100

ECO

Klasa efektywności energetycznej

B

B

B

Pobór mocy (maks.)

30 W

79 W

113 W

Zużycie energii (Typ.)

28 W

38 W

71 W

Zużycie energii (tryb wyłączony)

0,3 W

0,3 W

0,3 W

Zużycie energii (roczne)

41 kWh

55 kWh

104 kWh

Adatptor

Wewnętrzny 

Zewnętrzny

Wewnętrzny 

AKCESORIA

Kabel zasilający

Długość przewodu zasilania

1,5 m

1,5 m

1,5 m

Kabel HDMI

Kabel Display Port

Instrukcja obsługi

* Czas reakcji oparto na wewnętrznych testach. Może różnić się w zależności od warunków testu.  
** W oparciu o wewnętrzne testy.
 

Dowiedz się więcej

Dlaczego zakrzywiony monitor jest lepszy od płaskiego?             

Zakrzywiona linia ekranu jest dostosowana do kształtu oka, dzięki czemu każdy punkt na monitorze znajduje się w dokładnie tej samej odległości od centrum oka. To właśnie odróżnia zakrzywione matryce od tradycyjnych, płaskich modeli. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej linii ekranu opartej o okrąg o promieniu 1800 mm, oczy są znacznie mniej zmęczone nawet podczas wielogodzinnej pracy lub długiego korzystania z monitora. Wysoka ergonomia urządzenia gwarantuje większe bezpieczeństwo dla oczu, a także zapewnia wyższy komfort użytkownika.

Mam urządzenia na różnych platformach, Windows oraz Mac OS X, czy mogę je wykorzystywać z monitorem?                             

Monitory marki Samsung umożliwiają podłączenie sprzętu w najpopularniejszych standardach oraz są kompatybilne zarówno z systemem Windows, jak i Mac OS X. Modele będą współpracować z obydwoma systemami operacyjnymi.

Jak łatwo można zmieniać ustawienia monitora?

Sterowanie monitorem oraz wybór trybu pracy są niezwykle intuicyjne. Do nawigacji pomiędzy trybami i funkcjami służy okrągły joystick, który umożliwia swobodną zmianę ustawień. Aby przechodzić do kolejnych funkcji, wystarczy kliknąć odpowiednią krawędź przycisku.                                

Co oznacza tryb Eco Saving Plus*?                                     

Eco Saving Plus* to przyjazny dla środowiska tryb, który umożliwia zredukowanie ilości wykorzystywanej energii. Tryb pozwala wybrać automatyczną jasność ekranu lub zmniejszyć ją do 25% lub 50% maksymalnej wartości. Niższy poziom jasności będzie skutkował mniej intensywnym podświetleniem czarnych obrazów, co pozwala zmniejszyć zużycie prądu nawet o 10%*.

* W oparciu o wewnętrzne testy.

Zastosowane technologie

LED LED

Mega DCR Mega DCR

144 144

Flicker Free Flicker Free

AMD FreeSync AMD FreeSync

1x DisplayPort 1x DisplayPort

2x HDMI 2x HDMI

Ekran

Ekran

48.9" (3840 x 1080 (DFHD), VA)

Przekątna ekranu [cal]

48.9

Przekątna ekranu [cm]

124.2

Rozdzielczość

3840 x 1080 (DFHD)

Proporcje wymiarów matrycy

32:9

Typ matrycy

VA

Typ podświetlenia

LED

Inne

Zakrzywiony ekran 1800R

Specyfikacja

Kontrast statyczny

3000:1

Kontrast dynamiczny

Mega DCR

Czas reakcji [ms]

1

Jasność [cd/m2]

350

Częstotliwość odświeżania [Hz]

144

Kąt widzenia

178° (poziomy)/178° (pionowy)

Zastosowane technologie

Eye Saver Flicker Free PBP Quantum Dot

Inne

Czas reakcji (MPRT) na poziomie 1 ms określono podczas testów wewnętrznych

Funkcje

Tuner TV

Nie posiada

Konfiguracja

OSD

Specjalne

AMD FreeSync HDR

Złącza

Podstawowe złącza

1x DisplayPort 1x Mini DisplayPort 2x HDMI

Dodatkowe złącza

1x mini jack (Słuchawkowe) 1x mini jack (wejście Audio) 1x USB (wejście dla HUB-a)

USB

Tylko HUB

Hub USB

2x USB 3.0

Zużycie energii

Klasa energetyczna

B

Roczne zużycie energii [kWh]

104

Pobór mocy [W]

71

Fizyczne

Konstrukcja

Montaż ścienny Regulacja kąta obrotu, Regulacja kąta pochylenia Regulacja wysokości, Zakrzywiony ekran

Wysokość

52.55

Szerokość

120.3

Głębokość

38.16

Waga [kg]

15

Inne

Wymiary monitora bez podstawy: 36.94 x 120.3 x 19.44 cm;

Standard VESA

100 x 100

Ogólne

Producent

Samsung

Przeznaczenie

dla gracza

Kolor

Czarny

Seria/model

CHG90

Załączone wyposażenie

Płyta CD, Przewód DisplayPort, Przewód HDMI, Przewód zasilający

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Worse

Cud miód i malina ;)

Bardzo fajny monitor, daje dużo radości, u mnie w domu służy do kontroli materiałów filmowych, przed wypuszczeniem do klienta wersji finalnej sprawdzam czy kolor i całość będzie dobrze wyglądać, poza tym znakomity do pracy przy montażu, zastępuje dwa monitory. Oczywiście gamma mogła by być większa ale pokrywa sRGB i blisko do P3. Jasność jest zadowalająca. Do gier ideał, do pro montażu video brakuje mu trochę, ale do pracy roboczej montażowej i podglądu finalnego jest super! Poza tym podpięte jest PS4 więc dzieciak ma frajdę, projektor poszedł w kąt. Spokojnie można polecić, o rozczarowaniu nie mam mowy.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


20 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach
Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach

Zakup odpowiedniego monitora komputerowego to ważna decyzja. Oprócz jego rozdzielczości oraz rozmiarów należy zwrócić uwag także na to, jaką ma matrycę. Czy lepsza będzie matryca VA czy IPS, a może TN? Przedstawiamy porównanie matryc w monitorach.

Jaki laptop do 3000 zł? Ranking TOP 8
Jaki laptop do 3000 zł? Ranking TOP 8

Jaki laptop do 3000 warto wybrać? W rankingu przyjrzymy się różnym modelom, zarówno o uniwersalnym zastosowaniu, jak również typowym laptopom do gier. Jeśli myślisz nad zakupem nowego komputera w rozsądnej cenie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN ×
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN
Monitor SAMSUNG QLED 49 CHG90 LC49HG90DMUXEN

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]