Monitor SAMSUNG S34E790C

nr kat.: 1265608 SAMSUNG

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Monitor SE-790C

Wybrane cechy i funkcje


Ultraszeroki, zakrzywiony ekran LED 34" / 21:9

Szerokie kąty widzenia
178°

Rozdzielczość
3440 x 1440

Kontrast 3000:1
Czas reakcji 4ms

Wielozadaniowość
na podzielonym ekranie

Program energooszczędności

Poznaj lepiej zakrzywiony monitor Samsung SE-790C z ultraszerokim, panoramicznym ekranem

Panoramiczny, zakrzywiony ekran |  Proporcje 21:9 to nowa jakość ekranów panoramicznych 

 • Samsung wprowadza nową jakość ekranów panoramicznych swoim najnowszym, najbardziej zaawansowanym monitorem SE-790C z ultraszerokim, panoramicznym, zakrzywionym ekranem 34" i proporcjach 21:9*.
 • Dodatkowa powierzchnia, około 2.4 większa niż monitor Full HD 16:9, zachwyci zarówno wielbicieli gier i filmów, jak i wykonujących złożone prace z wykorzystaniem wielu programów. 
 • Oglądaj filmy niemalże jak w kinie lub wykorzystaj daną przestrzeń do pracy w wielu oknach jednocześnie. 

* Monitor SE-790C mozna nabyć też z 29" ekranem, który zachowuje pozostałe parametry techniczne.
Monitor o najlepszym promieniu zakrzywienia

Zakrzywienie 3000R* | Największy na rynku, otaczający obrazem

Poznaj niespotykane wcześniej pośród monitorów, największe zakrzywienie ekranu 3000R*. Najbardziej optymalne i naturalnie dopasowane do budowy oka, ułatwia ogarnianie panoramicznego ekranu jednym spojrzeniem. 

  • Ekran wydaje się szerszy, niż jest w rzeczywistości, ponieważ boczne krawędzie są bliżej oczu i zapewniają naturalniejsze, szersze pole widzenia.
  • Łuk zakrzywienia potęguje wrażenie zanurzenia w wyświetlanym obrazie.
  • Zwiększenie widzenia peryferyjnego docenią nie tylko profesjonaliści, ale także wielbiciele gier i filmów. 
  • Redukcja refleksów na ekranie i zmniejszenie ilości męczących mięśnie ruchów gałek ocznych. 

  "R" to sposób określania stopnia zakrzywienia ekranu. Wartość 3000R oznacza, że gdyby z wielu takich ekranów stworzyć okrąg, to jego średnica wyniesie 3 metry. 

  Rozdzielczość Ultra WQHD | 3440 x 1440 pikseli, 2.5-krotnie większe zagęszczenie pikseli niż w Full HD

  • Wysoka rozdzielczość to większa precyzja, większa ilość elementów na jednym monitorze oraz znakomite odwzorowanie szczegółów, dostosowanych wielkością do ekranu.
  • Obrazy są niezwykle wyraźne i fantastycznie przejrzyste dzięki parametrom jasności: najwyższy poziom jasności 300 cd/m², szczytowy współczynnik jasności na poziomie 99%.
  • Monitor SE790C z zakrzywionym ekranem o rozdzielczości Ultra Wide Quad High Definition 3440 x 1440 pikseli oferuje niezwykle wysoką jakość obrazu.
  • Zagęszczenie pikseli jest ponad 1.8 razy większe niż w monitorach WQHD 21:9 i około 2.5 większe niż w monitorach Full HD 16:9.  
    

  Kontrast statyczny 3000:1, Mega Dynamic Contrast | Najlepszy w klasie kontrast

  W monitorze SE790C wysoki kontrast statyczny 3000:1 wpływa na poziom ostrości obrazu, który staje się bardziej wyrazisty, a oglądanie filmów przyjemniejsze. Kontrast Dynamiczny Mega dodatkowo wspiera wyświetlanie kolorów i jasność, optymalizując poziomy czerni i bieli. Czerń okaże się czarna jak smoła, a nie tylko ciemnoszara, a obrazy staną się o wiele bardziej szczegółowe. Wysoki wpółczynnik kontrastu wpływa też na redukcję zjawiska smużenia ekranu.

  Kąt widzenia 178° w poziomie i pionie | Kolory i ostrość obrazu niezależnie od kąta patrzenia

  W przeciwieństwie do konwencjonalnych monitorów, jednolitość koloru zostaje zachowana niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki superszerokim kątom widzenia na zakrzywionym, panoramicznym ekranie, zobaczysz wszystko bez zniekształceń, bez względu na miejsce, z którego oglądasz obraz.

  Matryca VA | Do zastosowań profesjonalnych i multimedialnych

  Matryca Vertical Alignement stała się najczęściej stosowanym rozwiązaniem w produkcji monitorów wysokiej klasy do zastosowań multimedialnych. Jest także standardem dla kreślarzy i w pracach biurowych. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia, szybkim czasem reakcji, wysokim kontrastem i dobrą prezentacją szczegółów.

  Równomierne podświetlenie matrycy | Głęboka czerń nawet w rogach ekranu

  Dzięki zaawansowanej technologii i zastosowaniu matrycy VA Samsung ulepszył równomierność rozłożenia czerni poprzez cały ekran. Efekt przeciekania światła na rogach został wyeliminowany. Poszarzenie czerni jest jedną z głównych wad matryc IPS.

  100% sRGB | Idealne odwzorowanie kolorów

  Monitor SE790C będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla fotografów, grafików i wszystkich poszukujących szerokiego spektrum barw i dokładnego odwzorowania kolorów. Oferuje pokrycie kolorów na poziomie 100% sRGB, ponad 70% Adobe RGB, szeroką gamą szarości z ostrym gradientem i bez widocznej koloryzacji.

  Magic Upscale | Dokonały obraz niezależnie od źródła

  Dzięki funkcji Magic Upscale znacząco poprawisz jakość wyświetlanego obrazu, niezależnie od źródła jego pochodzenia. Magic Upscale zapobiega zniekształceniom powstającym podczas skalowania rozdzielczości i dba o to, byś mógł zawsze cieszyć się intensywnymi kolorami i wyrazistymi obrazami – o wiele atrakcyjniejszymi niż na laptopie. 

   Tryb Gier  | Naprawdę dasz się wciągnąć

  • W Trybie Gry monitor inteligentnie wykrywa zmiany w scenach i koryguje zamazane obrazy, podwyższa nasycenie kolorów i wyostrza kontrast. Zobaczysz lepiej nawet mroczne sceny!
  • Czas reakcji 4ms oznacza, że nawet najszybsze sceny w grach i filmach akcji zobaczysz wyraźnie i szczegółowo, bez smug i artefaktów.
  • Użycie matrycy VA oznacza obraz bez drgań i smużenia. Dopóki funkcja Vsync jest włączona, nawet najszybszy ruch jest doskonale płynny.
  • Dzięki zakrzywionemu, panoramicznemu ekranowi widzisz więcej i możesz reagować w krótszym czasie.
  • Odległość 80 centymetrów od ekranu pozwala na całkowite zanurzenie w ekranowej rzeczywistości, kreując dodatkowe wrażenie głębi obrazu.

  Free Sync | Eliminacja tearingu

  Free Sync dostarcza rozwiązanie problemu efektu "rozdarcia ekranu" - niespójności obrazu, powstającej, gdy dwie lub więcej ramek nakłada się na siebie w jednej linii. Monitor adaptuje szybkość odświeżania ekranu do zmiennej zawartości gier, czego rezultatem jest spójny obraz bez zakłóceń.

  Głośniki | Wbudowane w ramę, ze wzmocnionym dźwiękiem

  Dwa dwukanałowe, 7-watowe głośniki stereo dają wyraźny dżwięk i mocne basy. Podwójny silnik Dual Sound zapewnia oryginalne brzmienie, bogatsze niż w głośnikach z jednym silnikiem. Ze względu na zastosowanie podwójnego magnesu możesz cieszyć się na prawdę głośnym dźwiękiem.

  Zaawansowana wielozadaniowość 

  Wielozadaniowość z monitorem SE-790c

  Zwiększona funkcjonalność  |  Maksymalna produktywność dzięki wielozadaniowości

  • Nieważne, z której z pre-definiowanych technologii monitora SE790C z zakrzywionym ekranem skorzystasz, możliwość wyboru znacznie zwiększy Twoją produktywność.
  • Opcje wykonywania wielu zadań na jednym widoku panoramicznego ekranu, podłączenia różnych źródeł treści jak komputer i kamera oraz łatwe zarządzanie wszystkimi otwartymi oknami ponoszą efektywność pracy na tym monitorze.
  • Zwiększona widoczność małych elementów umożliwia czytelność nawet drobnego druku blisko krawędzi ekranu.

  Picture-by-Picture |  Okno obok okna

  Z funkcją PBP możesz podłączyć dwa urządzenia do monitora i oglądać równocześnie dwa obrazy na ekranie. Nawet, jeśli pochodzą z dwóch różnych źródeł, bez utraty jakości któregokolwiek z nich. Monitor automatycznie rozpoznaje oryginalną rozdzielczość obrazu źródłowego i wyświetla ją w pełni.

  Picture-in-Picture 2.0 | Okno w oknie

  Technologia PiP 2.0 pozwala na wielozadaniowość: oglądaj materiały wideo na podglądzie wyświetlanym na ekranie, na którym w tym samym czasie możesz wykonywać inne zadania. Możesz powiększyć drugi obraz do 25% powierzchni ekranu i umieścić go w dowolnym miejscu.

  Flicker Free  | Bez migotania ekranu

  Chronimy Twoje oczy dzięki technologii Flicker Free, eliminującej migotanie ekranu obecne w tradycyjnych monitorach. Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze – nawet po wielu godzinach.

  Eye Saver | Redukcja niebieskiego światła

  Funkcja Eye Saver oszczęda wzrok redukując emisję niebieskiego światła. Dodatkowo, zmniejsza prawdopodobieństwo uciążliwego efektu ubocznego wielu godzin spędzonych przed ekranem - bezsenności.

  Przemyślane wzornictwo 

  Bezkompromisowa jakość | Wzornictwo premium zachowujące najwyższą ergonomię  

  • Zaawansowana ergonomia zaprojektowana dla maksymalnej wygody i przeciwdziałania skutkom długotrwałego siedzenia przed monitorem.
  • Pomimo ogromnego ekranu monitora SE790C łatwo możesz zmieniać położenie ekranu w pionie o 100mm oraz pochylać go od -2° do +20°. Dzięki metalowej podporze HAS  możesz znaleźć najlepsze ustawienie dla efektywnej pracy lub idealnej głębi oglądanych obrazów.
  • Ukryte wewnątrz wspornika mocowanie naścienne z rozstawem śrub jest zgodne ze standardem VESA 100:100.

  Elegancki z każdej strony

  Wykonana z metalowych elementów ramka tworzy estetyczną i minimalistyczną formę, która nie rozprasza użytkownika. Tył urządzenia jest niemal całkowicie płaski, zaprojektowany tak, aby nie burzyć harmonii otoczenia.

  Metalowa nóżka w kształcie litery T

  Stylowa i stabilna metalowa nóżka z frezowanego aluminium w kształcie litery T bez wysiłku unosi masywną bryłę monitora, dodając mu lekkości. Nowoczesne wzornictwo połączone z funkcjonalnością.

  Łatwe podłączanie wielu urządzeń

  Korzystaj z konsoli do gier, odtwarzacza Blu-ray i innych urządzeń AV, ciesząc się wygodą i jakością 2 łączy HDMI. Podłącz komputer / tablet / smartfon za pomocą koncentratora USB - 1 up / 4 down (wersja 3.0). Przez Display Port podłączysz drugi monitor, możesz go także użyć jako USB, do plików audio i innych.

  Program energooszczędności

  Funkcja Eco Saving pozwala zredukować zużycie energii od 25 do 50% np. w trybie pracy biurowej. Przeciętne zużycie energii jest na poziomie 64W, co jest bardzo dobrym wynikiem ze względu na rozmiary monitora SE-790C.*
  *W porównaniu do innych monitorów o podobnej przekątnej ekranu.

  Porównaj monitory Samsung

  CURVED
  E790CNS E590CS E591CS D590CW D590CS E510CS
  Cale 29"
  34"
  32" 27" 27" 27" 24"
  27"
  Technologia
  Curved Curved Curved Curved Curved Curved Curved
  Doskonałe odwzorowanie kolorów
  Ultra WQHD (3440x1440) 34"
  WFHD (2560 x 1080) 29"
  FULL HD (1920x1080)
  Współczynnik kontrastu statycznego
  3000:1
  5000:1
  Zakrzywienie ekranu 
  3000R
  4000R
  Kąt widzenia 178/178
  Jasność 300cd/m2 350cd/m2 350cd/m2 300cd/m2 350cd/m2 250cd/m2
  Rodzaj matrycy VA
  Czas reakcji 4 ms 4 ms 4 ms 5 ms 4 ms 4 ms
  Efektywna praca
  VESA 100x100 200x200 100x100 75x75 100x100 100x100
  Regulowana podstawa Odchylenie
  + wysokość
  Odchylenie Odchylenie Odchylenie Odchylenie Odchylenie
  PIP 2.0/PIP/PBP PIP/PBP PIP
  Inne Tryb dźwięku
  (model 29')
  ConnectShare™, MHL,
  Elektroniczny informator
  programowy, Teletekst,
  Złącze Anynet+,

  Obsługa napisów
  HDMI 2 2 1 2 1 1
  Display port
  AV
  AV słuchawkowe
  Wejście audio
  Inne USB HUB:
  4 x USB 3.0
  (model 34')
  D-Sub Gniazdo CI,
  Wejście antenowe,
  USB,
  Komponentowe,
  Kompozytowe, Scart
  D-Sub D-Sub
  Doskonała rozrywka
  Tuner TV
  Wbudowane głośniki
  Tryb Football
  Tryb gier
  Poprawa jakości obrazu
  Magic Upscale
  Magic Bright
  Eleganckie wzornictwo
  Dostępne kolory Czarny Czarny Biały Czarny Czarny Czarny
  Zdrowie i eologia
  Flicker free
  Eye saver mode 1 MODEL 29"
  Matowa matryca
  Tryb oszczędzania energii

  Polecane produkty

  Warto wiedzieć

  Dlaczego zakrzywiony monitor jest lepszy od płaskiego?

  Ludzkie oko nie jest powierzchnią płaską. Dlatego inżynierowie Samsung dostosowali promień zakrzywienia monitorów do naturalnego kształtu oka tak, aby stres i zmęczenie oczu nie przeszkadzały w pracy i rozrywce. Dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od centrum oka. To kluczowa różnica pomiędzy zakrzywionymi monitorami, a tradycyjnymi płaskimi panelami. Zakrzywiony ekran jest naturalnym postępem najnowszej technologii w poszukiwaniu lepszej jakości i większej wygody dla użytkowników. Zakrzywienie ekranu to rozwiązanie zwiększające ergonomię i zmniejszające dyskomfort spowodowany wielogodzinną pracą.

  Moje urządzenia korzystają z dwóch systemów, Windows oraz Mac OS X, czy mogę je wykorzystywać z monitorem SE-790C?

  Monitory Samsung są kompatybilne z obydwoma systemami operacyjnymi, zarówno Windows jak i Mac. Będą więc współpracować z wszystkimi urządzeniami działającymi na tych dwóch systemach.

  Jak łatwo można zmieniać ustawienia monitora?

  Do nawigowania służy umieszczony z tyłu monitora pojedynczy, okrągły klawisz w formie klikalnego joystick'a. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze bez patrzenia na niego, po prostu wybierasz kolejno funkcje, przesuwając palcem po okręgu i klikając krawędzie. Ustawienia monitora masz teraz w małym paluszku.

  Co dla mnie oznacza klasa energetyczna C?

  Roczne zużycie energii elektrycznej przez monitor SE-790C na poziomie 93 kWh oznacza rachunki za energię elektryczną o ok. 30pln* rocznie więcej, niż w przypadku monitora 27". W ocenach ekspertów monitor otrzymał etykietę Energy Star 6.0 oznaczającą, że zużywa on 25% energii mniej niż porównywalne monitory standardowe.
  * Dla stawki 0.55pln za kWh obowiązującej 13.07.2015.

  Zastosowane technologie

  3440 x 1440 (UltraWide QHD) 3440 x 1440 (UltraWide QHD)

  LED LED

  Mega DCR Mega DCR

  Flicker Free Flicker Free

  Tryb gry (Game Mode) Tryb gry (Game Mode)

  1x DisplayPort 1x DisplayPort

  2x HDMI 2x HDMI

  Ekran

  Ekran

  34" (3440 x 1440 (UltraWide QHD), VA)

  Przekątna ekranu [cal]

  34

  Rozdzielczość

  3440 x 1440 (UltraWide QHD)

  Proporcje wymiarów matrycy

  21:9

  Typ matrycy

  VA

  Typ podświetlenia

  LED

  Inne

  Zakrzywiony ekran oparty został na kole o promieniu 3 metrów

  Specyfikacja

  Kontrast statyczny

  3000:1

  Kontrast dynamiczny

  Mega DCR

  Czas reakcji [ms]

  4

  Jasność [cd/m2]

  300

  Kąt widzenia

  178° (poziomy)/178° (pionowy)

  Zastosowane technologie

  Flicker Free Tryb gry (Game Mode)

  Dźwięk

  Wbudowane głośniki

  Tak

  Moc głośnika RMS [W]

  7

  Funkcje

  Tuner TV

  Nie posiada

  Złącza

  Podstawowe złącza

  1x DisplayPort 2x HDMI

  Dodatkowe złącza

  1x mini jack (Słuchawkowe) 1x mini jack (wejście Audio) 1x USB (wejście dla HUB-a)

  Hub USB

  4x USB 3.0

  Zużycie energii

  Klasa energetyczna

  C

  Roczne zużycie energii [kWh]

  93

  Pobór mocy w trybie czuwania [W]

  0.5

  Zasilanie

  Zasilacz zewnętrzny

  Pobór mocy [W]

  64

  Normy i standardy

  Zarządzanie energią

  Energy Star 6.0

  Fizyczne

  Konstrukcja

  Montaż ścienny Regulacja kąta pochylenia, Regulacja wysokości, Zakrzywiony ekran

  Wysokość

  55.2

  Szerokość

  82.15

  Głębokość

  27.55

  Waga [kg]

  9.9

  Inne

  Rozstaw otworów VESA: 100 x 100

  Standard VESA

  100 x 100

  Ogólne

  Producent

  Samsung

  Przeznaczenie

  do domu multimedialny

  Kolor

  Czarny

  Załączone wyposażenie

  Przewód DisplayPort, Przewód HDMI, Przewód USB, Ściereczka czyszcząca

  Okres gwarancji

  36 miesięcy

  Miejsce realizacji

  Autoryzowany serwis producenta

  Szczegółowe warunki gwarancji

  Na stronie producenta/importera

  4 na 5

  do Mircek

  Tuner TV w takim monitorze??? Trzymaj się choinki przyjacielu i nigdy z niej się nie urywaj:-) Monitor super do gier, grafiki i montażu wideo... Całe szczęście że nie ma tunera TV ponieważ to trochę nie ta klasa sprzętu co tanie monitorki gamingowe z tunerkami... moim zdaniem brakuje tylko łącza dla komputerów Apple...

  3 na 5

  Wszystkie parametry godne są uwagi, ale produkt dyskwalifikuje brak tunera TV. Przy tak wysokiej cenie, tuner TV jest nieodzownym, niezbędnym dodatkiem. Osobiście posiadam od kilku lat monitor 29 cali z tunerem TV, z którego bardzo często korzystam - komputer stacjonarny posiadam w innym pokoju, więc zrozumiałym jest, że dodatek w postaci tunera TV jest nieodzowny. Szkoda, a już zastanawiałem się nad zakupem tego cacka :-(

  Aktualności

  Więcej

  Monitor SAMSUNG S34E790C ×
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C
  Monitor SAMSUNG S34E790C

  Koszt dostawy:

  Zmień kod pocztowy

  Gdzie kupić?
  Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
  pixel
  [script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]