Mysz bezprzewodowa ASUS ROG Chakram

nr kat.: 1454344
 • Komunikacja: Bezprzewodowa, Przewodowa
 • Interfejs: Bluetooth, USB
 • Sensor: Optyczny
 • Czułość maksymalna: 16000 dpi
 • Ilość przycisków: 6
 • Dodatkowe cechy: Podświetlenie RGB, Programowalne przyciski
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Akcesoria

Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex 3
289,00 zł
Podkładka pod mysz CORSAIR Gaming MM100 Czarny
39,99 zł
Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex Pro
999,00 zł 839,00 zł
Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex 3 TKL
239,00 zł
Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex 9 Mini
499,00 zł
Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex Pro TKL
649,00 zł
Klawiatura przewodowa LOGITECH G512 Carbon GX Brown Tactile...
369,00 zł
Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Mobile Stealth Edition R...
49,99 zł
Podkładka pod mysz STEELSERIES QcK Edge L
98,99 zł
Klawiatura przewodowa RAZER BlackWidow V3 - Green Switch RZ...
599,00 zł
Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex 5
459,00 zł
Podkładka pod mysz STEELSERIES QcK+ Czarny
74,99 zł 69,99 zł
Klawiatura przewodowa RAZER Huntsman Mini - Linear Optical ...
519,00 zł
Podkładka pod mysz RAZER Gigantus V2 - Large
99,99 zł
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 210 RGB
159,99 zł
Klawiatura przewodowa RAZER Huntsman Mini - Clicky Optical ...
429,00 zł

Opis i specyfikacja

NOWE PODEJŚCIE DO ROZGRYWKI NA PC

ROG Chakram to mysz o czułości 16 000 dpi, z trzema trybami łączności: przewodowym, 2,4 GHz RF oraz Bluetooth® LE z programowalnym, wyjmowanym joystickiem, który udostępnia doskonałe możliwości sterowania tuż pod Twoim kciukiem. Dzięki zastosowaniu szybkiego ładowania i bezprzewodowego ładowania Qi, podniesionych przycisków, odłączanej pokrywy mocowanej magnetycznie oraz wyjątkowej funkcji do łatwej regulacji DPI przy użyciu kółka przewijania, mysz Chakram to imponująca nowa siła na gamingowym froncie.

ZOPTYMALIZOWANA ŁĄCZNOŚĆ W TRZECH TRYBACH

Podłącz mysz ROG Chakram preferowanym przez siebie sposobem, wybierając spośród dwóch połączeń bezprzewodowych 2,4 GHz i Bluetooth® LE, a także łączności przewodowej przez USB. Możesz natychmiastowo nawiązać połączenie przez zawarty w zestawie adapter USB o parametrach 2,4 GHz i 1 ms, zmaksymalizować czas pracy baterii dzięki technologii Bluetooth LE, czy też podłączyć kablem w dowolnym momencie – wybór należy do Ciebie.

Połączenie przewodowe USB

RF 2.4GHz

Bluetooth

ULTRAWYSOKA WYDAJNOŚĆ

Mysz ROG Chakram jest wyposażona w high-endowy sensor optyczny dla zapewnienia precyzji i szybkości, jakich potrzebujesz. Zintegrowany czujnik pracujący z czułością od 100 do 16 000 dpi bezbłędnie śledzi wszystkie Twoje ruchy z wysoką prędkością sięgającą 400 cali na sekundę (IPS) i akceleracją dochodzącą do 40 g. Cieszysz się również wysoką responsywnością bez opóźnień dzięki częstotliwości raportowania na poziomie 1000 Hz, co gwarantuje ultrapłynną rozgrywkę – zarówno w trybie 2,4 GHz, jak i przewodowym.

16 000 DPI

ROZDZIELCZOŚĆ

40 g

MAKS. AKCELERACJA

400 IPS

MAKS. SZYBKOŚĆ

PROGRAMOWALNY JOYSTICK

Dzięki zintegrowaniu joysticka w myszy ROG Chakram możesz zrezygnować z gamepada i stale trzymać ręce na myszy i klawiaturze. Można skonfigurować go do pracy w dwóch różnych trybach – analogowym lub cyfrowym, dopasowując funkcjonalność do różnych potrzeb. Masz nawet możliwość wyboru pomiędzy długim i krótkim drążkiem (oba są zawarte w zestawie), jak również całkowitego wyjęcia drążka.


Informacja: funkcja joysticka jest dostępna tylko w trybach 2,4 GHz i przewodowym.

Tryb analogowy

Jeśli ustawisz joystick myszy ROG Chakram do pracy w trybie analogowym, będzie on symulował prawdziwy analogowy drążek lub joypad sterowany kciukiem. Ten tryb jest więc idealny do symulatorów lotniczych i gier wyścigowych, dając Ci możliwość wznoszenia się, nurkowania, driftowania, przesuwania widoku w poziomie – czy też wydawania dowolnych innych analogowych poleceń sterowania.

Tryb cyfrowy

Do strzelanek pierwszoosobowych (FPS) lub poleceń wydawanych w rozgrywkach typu battle royale można przełączyć joystick myszy ROG Chakram w tryb cyfrowy – zapewniając sobie cztery programowalne polecenia. Po prostu pchnij drążek, aby przeładować lub zmienić broń, wychylić się, rozmawiać, wyświetlić mapę, przewijać strony internetowe lub wykonywać dowolne polecenie, jakie możesz sobie wyobrazić – w grach i nie tylko.

Joystick z możliwością dopasowania

Dołączyliśmy zarówno długi, jak i krótszy joystick, aby dopasować zestaw do różnych kształtów dłoni i stylów rozgrywki. W sytuacjach, kiedy drążek nie jest potrzebny, można go wyjąć i założyć zawartą w pakiecie zaślepkę gniazda w celu uzyskania jednolitej powierzchni.


Informacja: dla zapewnienia sprawnej instalacji i uniknięcia uszkodzenia należy upewnić się, że podczas wkładania joysticka do gniazda jest on prawidłowo skierowany.

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIE ZASILANIA

Mysz ROG Chakram wyróżnia się komfortem ładowania. Możesz szybko doładować ja przy użyciu kabla albo bezprzewodowo, jeśli tylko masz możliwość ładowania w technologii Qi.

Szybkie ładowanie

Użyj wejścia USB Type-C myszy ROG Chakram dla zapewnienia maks. 12 godzin rozgrywki po zaledwie 15 minutach czasu ładowania.


Informacja: technologia szybkiego ładowania wymaga złącza USB 3.0 lub zasilacza.

Ładowanie w technologii Qi

Możesz też ładować baterię ROG Chakram bezprzewodowo przy użyciu kompatybilnej powierzchni do ładowania, takiej jak ROG Balteus Qi – naszej świetnej gamingowej podkładki pod mysz z oświetleniem RGB.

Wyjątkowo długi czas pracy baterii

ROG Chakram oferuje wyjątkowo długi czas pracy baterii, zapewniając maks. 79 godzin* czasu gry przy połączeniu 2,4 GHz RF i napędzając Twoją rozgrywkę przez kilka dni, a nawet tygodni w praktycznym użytkowaniu.


Testy wykonane bez oświetlenia Aura. Czas pracy baterii może być różny, w zależności od tego, jak często włączana jest funkcja Aura.

ŁATWA SAMODZIELNA KONFIGURACJA

ROG Chakram jest po brzegi napakowana wygodnymi funkcjami DIY, począwszy od bezśrubowych, mocowanych magnetycznie przycisków i osłony, aż po ekskluzywną konstrukcję gniazda przełącznika typu Push-Fit i spersonalizowaną plakietkę, co gwarantuje Ci ogromną swobodę w zakresie dopasowania tej myszy do swojego indywidualnego stylu.

1. Bezśrubowe przyciski montowane magnetycznie

Magnetycznie zamocowane przyciski myszy można również łatwo odłączyć, co daje Ci szybki dostęp do wymienialnych przełączników bez konieczności użycia śrubokrętu.

2. Ekskluzywna konstrukcja gniazda przełącznika typu Push-Fit

Wymiana przełączników zajmuje tylko kilka minut, dzięki czemu można łatwo zamontować wariant o preferowanej sile nacisku i reakcji zwrotnej – albo wymienić zużyte lub uszkodzone przełączniki w celu przedłużenia żywotności myszy ROG Chakram.

3. Bezśrubowa pokrywa mocowana magnetycznie

Odłączaną, magnetycznie zamocowaną pokrywę wierzchnią można łatwo zsunąć z obudowy, nie są do tego wymagane żadne narzędzia.

4. Spersonalizowana plakietka

Oprócz wyświetlanego z dumą logo ROG dołączyliśmy również spersonalizowaną pustą plakietkę, która jest gotowa do zmodyfikowania w celu nadania myszy ROG Chakram wyjątkowego charakteru.

OŚWIETLENIE AURA

Zapewnij sobie całkiem nowy poziom stylu z oświetleniem RGB z ASUS Aura Sync. Możesz w pełni spersonalizować swoją mysz ROG Chakram Core za pomocą nieskończonej palety kolorów i całej gamy dynamicznych efektów świetlnych. Wszystkie iluminacje można zsynchronizować z urządzeniami obsługującymi technologię Aura Sync, których liczba cały czas rośnie, tworząc w ten sposób naprawdę indywidualną przestrzeń gamingową.

Tryb statyczny

Pulsowanie

Cykliczna zmiana kolorów

Fala

Kometa

Kolory reakcyjne

Tryb baterii

ARMOURY II

ASUS Armoury II to oparte na sterownikach, udoskonalone narzędzie do konfiguracji urządzeń peryferyjnych, które zapewnia szerokie możliwości sterowania. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala Ci łatwo dostosować swoją mysz ROG Chakram do swojego stylu rozgrywki. Możesz więc dopasować wydajność i ustawienia kalibracji powierzchni, zaprogramować i przypisać przyciski, zmienić polecenia wydawane joystickiem, spersonalizować efekty świetlne i wykonać inne ustawienia. Masz nawet możliwość śledzenia parametrów sprzętowych podczas rozgrywki, aby przeanalizować dane.

  Techniczne

 • Przeznaczenie
  Dla graczy
 • Interfejs
  Bluetooth USB
 • Komunikacja
  Bezprzewodowa Przewodowa
 • Wspierane systemy operacyjne
  Windows 10
 • Zasięg bezprzewodowy [m]
  10
 • Zasilanie
  Akumulator
 • Zastosowane technologie
  Bluetooth
  Radiowa 2.4 GHz
 • Długość kabla [m]
  1.8

  Mysz

 • Sensor
  Optyczny
 • Ilość przycisków
  6
 • Rolka przewijania
  1 rolka
 • Profil myszy
  Praworęczna
 • Waga [g]
  121.6
 • Czułość minimalna
  100 dpi
 • Czułość maksymalna
  16000 dpi
 • Dodatkowe cechy
  Podświetlenie RGB Programowalne przyciski
 • Inne
  Profile ustawień; częstotliwość raportowania USB: 1000 Hz; programowalny, odłączany joystick

  Fizyczne

 • Wymiary
  13,27 x 7,66 x 4,28

  Ogólne

 • Linia
  ROG
 • Kolor
  Czarny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Załączone wyposażenie
  Etui Kabel USB Przedłużacz USB 2x japoński przełącznik Omron
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)