Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny

nr kat.: 1306217 LOGITECH

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
G900Chaos Spectrum
Kiedy stawką są miliony, najlepsi e-sportowcy mogą polegać na myszy do grania G900 Chaos Spectrum. Lekka mysz G900 Chaos Spectrum, która waży tylko 107 g, praktycznie eliminuje opóźnienia dzięki połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz i odświeżaniu położenia z częstotliwością 1 ms. Elastyczny kształt dostosowany do obu rąk, regulowane podświetlenie i dokładnie zbadane kształty, które pozwalają na chwytanie myszy w praktycznie dowolny sposób — wszystkie te cechy umożliwiają skonfigurowanie myszy G900 zgodnie z własnymi preferencjami.
sprawdzonaw boju
Bezkompromisowa konstrukcja. Dla najbardziej wymagających.
NASZ NAJBARDZIEJ PRECYZYJNY CZUJNIK OPTYCZNYPrecyzja pojedynczych pikseli. Mysz Chaos Spectrum została wyposażona w czujnik optyczny PMW3366, który jest powszechnie uważany za najlepszy czujnik do myszy do gier na rynku. PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania, filtrowania ani akceleracji w całym zakresie czułości (200-12 000 dpi), co oznacza doskonałą precyzję śledzenia i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości. Aby uzyskać jeszcze większą precyzję i szybkość, można wykonać dopasowanie do powierzchni w oprogramowaniu Logitech Gaming Software w celu dostrojenia czujnika do powierzchni grania.
ENERGOOSZCZĘDNA TECHNOLOGIADo gier wymagających długiego czasu działania. Mysz G900 wyposażono w nową, wyjątkową technologię strojenia, która znacząco redukuje pobór mocy przez czujnik, co oznacza, że możesz grać bez przerw przez 32 godziny — czyli przez cały weekend z zawodami — po jednym naładowaniu. Asystent baterii w oprogramowaniu Logitech Gaming Software przedstawia poziom naładowania i szacowany pozostały poziom żywotności akumulatora.
PROFESJONALNA SKUTECZNOŚĆZdobyła zaufanie najlepszych e-sportowców. W gorączkowych chwilach opóźnienie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Kiedy stawką są miliony, najlepsi profesjonalni e-sportowcy mogą polegać na myszy G900 Chaos Spectrum. Dzięki odświeżaniu położenia co 1 ms i zoptymalizowanemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz mysz Chaos Spectrum zapewnia niesamowity czas reakcji, co pozwala precyzyjnie celować na poziomie zawodowym.
WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA STROJENIA ZEGARASzybsza i bardziej niezawodna. Technologia strojenia zegara myszy Chaos Spectrum maksymalizuje szybkość i żywotność akumulatora, a zarazem minimalizuje pogorszenie działania w wyniku typowych czynników, takich jak temperatura, wilgotność, starzenie się i różnice między częściami.
wbudowana pamięćZapisz ustawienia. Dzięki wbudowanej pamięci możesz zabierać swoje ustawienia ze sobą. Zapisz ustawienia w pamięci myszy i użyj ich na dowolnym komputerze bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania lub logowania się.
Dostosuj jąDo siebie
Ta mysz daje Ci ogromne pole do personalizacji
wymienne przyciski
programowalne podświetlenie
działa Z kablem lub bez
zmienna czułość
Opinie Mediów
Redaktorzy o testowanym sprzęcie
"Mysz ta jest rozwinięciem świetnego G502. Ma ten sam rewelacyjny sensor (optyczny, o czułości do 12 000 dpi) i podobny kształt, ale już na pierwszy rzut oka wygląda bardziej rasowo"
"Nowy model Logitech bez problemów zdaje egzamin jako mysz bezprzewodowa - odświeżanie położenia następuje co 1ms. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na cały weekend intensywnego grania"
"Logitech G900 Chaos Spectrum to bez wątpienia najlepsza obecnie bezprzewodowa mysz dla graczy. Jest rewelacyjnie wykonana ze świetnych materiałów i dobrze zaprojektowano w niej wszystkie elementy, łącznie z wejściem USB"
ZawartośćPudełka
Poznaj wszystkie jego elementy.
Logitech G900
Chaos Spectrum
Play Advanced
Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy

Interfejs

USB

Komunikacja

Bezprzewodowa, Przewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Zastosowane technologie

Plug & Play

Mysz

Sensor

Optyczny

Ilość przycisków

11

Rolka przewijania

Przechylne kółko, 1 rolka, 4 kierunki przewijania

Profil myszy

Uniwersalna

Czułość minimalna

200 dpi

Czułość maksymalna

12000 dpi

Dodatkowe cechy

Podświetlenie, Programowalne przyciski

Inne

USB: 2.0; Sensor: PMW3366; 16.8 mln kolorów podświetlenia

Ogólne

Producent

Logitech

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Załączone wyposażenie

Adapter kabla, Etui na akcesoria, Kabel do ładowania/przesyłania danych, Miniodbiornik USB, Nakladki na przyciski boczne, Osłony na przyciski boczne

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera