Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Mysz LOGITECH G Pro 910-004856

nr kat.: 1317284 LOGITECH
Mysz LOGITECH G Pro 910-004856
Mysz LOGITECH G Pro 910-004856
Mysz LOGITECH G Pro 910-004856
Mysz LOGITECH G Pro 910-004856

Outlet

Produkt w outlecie

Mysz LOGITECH G Pro 910-004856

269,-

Zaoszczędzisz 70,00 zł

Dostępność
PRO Gaming Mouse
Dział Logitech G współpracował z e-sportowcami, aby stworzyć mysz do gier Pro Gaming Mouse. Mysz została zainspirowana klasyczną, prostą konstrukcją modeli Logitech G100 i G100s, które zostały spopularyzowane przez najlepszych e-sportowców. Nasz najlepszy czujnik optyczny PMW3366 zapewnia wyjątkową precyzję śledzenia, podczas gdy system naciągu z metalową sprężyną gwarantuje niezawodną wydajność kliknięć.
KlasykaGatunku
Sprawdzony design. Nowoczesne technologie.
KLASYCZNA KONSTRUKCJAMysz do gier Logitech G Pro Gaming została zainspirowana klasycznymi liniami i prostą konstrukcją modeli Logitech G100 i G100s, które zostały spopularyzowane przez najlepszych e-sportowców.
NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA CZUJNIKASpójna precyzja na poziomie pojedynczych pikseli zapewnia ogromną różnicę podczas rozgrywki o wysoką stawkę. Zarówno entuzjaści, jak i profesjonaliści są zgodni, że czujnik PMW3366 zapewnia najlepszy poziom precyzji. Brak wygładzania, filtrowania i akceleracji w całym zakresie czułości (200-12 000 dpi) oznacza doskonałą precyzję śledzenia ruchów i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości.
ZAAWANSOWANY SYSTEM NACIĄGU PRZYCISKÓWWyraźne, spójne kliknięcia. Zaawansowany system naciągu przycisków myszy do gier Logitech G Pro Gaming Mouse zwiększa spójność działania lewego i prawego przycisku myszy oraz pozwala zredukować silę wymaganą do kliknięcia. Wynikiem tego jest precyzyjne i niezawodne klikanie nawet podczas najbardziej wymagających turniejów.
WYDAJNOŚĆ ODPOWIEDNIA DO GIERNie do zdarcia. Mysz Pro powstała w oparciu o ponad 30 lat doświadczenia firmy Logitech w zakresie projektowania, budowania i testowania myszy. Stworzono ją pod kątem wygody i trwałości. Mysz do gier Logitech G Pro Gaming Mouse zoptymalizowano w celu zredukowania ciężaru, co podnosi wygodę i stabilność oraz skraca czas reakcji. Podczas projektowania myszy do gier Pro Gaming Mouse dział Logitech G nie zapomniał też o zapewnieniu uznanej wytrzymałości na zużycie i niezawodności.
PROGRAMOWALNE PODŚWIETLENIE RGBMożliwość dostosowania przy użyciu ok. 16,8 miliona kolorów. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwala dopasować mysz do kolorów swojej drużyny lub ulubionego zespołu, spersonalizować swoją konfigurację lub zsynchronizować z innymi urządzeniami Logitech G. Ponadto podświetlenie służy jako wskaźnik zasilania, informując o podłączeniu urządzenia.
SZEŚĆ PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓWDostosuj, aby uzyskać większą kontrolę. Myszy do gier Logitech G Pro Gaming Mouse można używać bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, korzystając z gotowych ustawień.*  Można też ją w pełni skonfigurować w celu dostrojenia do własnych preferencji. Dostępnych jest sześć programowalnych przycisków w celu przypisania własnych poleceń do myszy.
PRZEŁĄCZANIE CZUŁOŚCI PODCZAS GRY200-6000 dpi. Przełączanie czułości podczas gry umożliwia przełączanie między czterema ustawieniami w celu przechodzenia od celowania z precyzją pojedynczych pikseli (200 dpi) do błyskawicznie szybkiego ruchu (6000 dpi).
GRAJ JAK PROFESJONALIŚCIRóżnica między wygraną a porażką w obecnych grach nie jest już mierzona w metrach lub sekundach, ale w mikrometrach i milisekundach. Kiedy stawka jest wysoka, pojedyncze kliknięcie może stanowić o różnicy między nagrodą 5 tys. a 500 tys. USD. Dlatego dział Logitech G stworzył mysz do gier Pro Gaming Mouse. Jej lekką konstrukcję i optyczny czujnik do grania zaprojektowano pod kątem niezrównanej szybkości i precyzyjnego celowania w celu konkurowania na najwyższym poziomie w zawodach e-sportowych.
Opinie Mediów
Redaktorzy o testowanym sprzęcie
"Jeśli chodzi o technologię, kształt i wagę, G Pro jest progamerskim ideałem"
"Największym atutem myszy Logitech G Pro jest bez wątpienia oprogramowanie Logitech Gaming Software, które oferuje bezkonkurencyjnie szeroki wachlarz opcji dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb gracza. Cieszy przede wszystkim obecność ogromnej liczby predefiniowanych profili użytkownika oraz możliwość korzystania z prywatnych ustawień bez dostępu do oprogramowania."
"Logitech G Pro to świetna myszka. Jest wygodna, bardzo dobrze wykonana, estetycznie wygląda i ma topowe osiągi. "
Logitech PRO
Gaming Mouse
Play Advanced
Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Mysz

Sensor

Optyczny

Ilość przycisków

6

Rolka przewijania

Rolka z przyciskiem

Profil myszy

Praworęczna

Czułość minimalna

200 dpi

Czułość maksymalna

12000 dpi

Dodatkowe cechy

Podświetlenie

Inne

Maksymalne przyspieszenie: > 40 G Maksymalna szybkość: >300 ips Raportowanie położenia przez USB: 1000 Hz (1 ms) Mikroprocesor: 32-bitowy ARM Dynamiczny współczynnik tarcia: 0,11 µ (k) Statyczny współczynnik tarcia: 0,16 µ (s)

Fizyczne

Waga [g]

129.5

Wymiary [cm]:

11.66 x 6.22 x 3.82

Ogólne

Producent

Logitech

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera